کدام مدل گوشواره این روزها در میان دختران جوان محبوب است؟

گوشواره از مهم‌ترین اکسسوری‌هایی است که زنان برای تکمیل استایل خود حتما از آن استفاده می‌کنند. حتی برای کودکان و نوزادان دختر هم گوشواره از اولین انتخاب‌ها محسوب می‌شود. چرا که به دلیل نزدیکی این اکسسوری به صورت، تاثیر و جلوه‌ای خاص در اطراف صورت ایجاد می‌کند. در میان انواع مختلف گوشواره‌ها، گوشواره طلا از محبوبیت بیشتری برخوردار است چرا که به دلیل جنس آن هم خاصیت ضد حساسیت دارد و برای افرادی که پوست حساس تری دارند، حساسیت ایجاد نمی‌کند و هم به دلیل گران بودن و ارزشمند بون طلا علاوه بر حفظ ارزش، اکسسوری‌ای گرانبها محسوب می‌شود. در این مطلب همراه ما باشید تا محبوب‌ترین مدل‌های گوشواره طلا در میان دختران جوان را به شما معرفی کنیم.

گوشواره محبوب

گوشواره آویز

این مدل گوشواره بیشتر مناسب فرم صورت‌های مربعی است و باعث می‌شود صورت و گردن بلندتر دیده شود. مدل‌های مختلف این سبک گوشاره هم برای استفاده روزمره مناسب هستند و هم برای استفاده در مهمانی‌های شب و رسمی. اما به دلیل جلوه‌ی زیادی که دارند برای استفاده در مهمانی‌ها رسمس انتخاب بهتری به نظر می‌رسند. گاهی این سبک گوشواره‌ها که با سنگ‌های زینتی و گران‌بهایی مثل الماس، یاقوت، زمرد یا سیترین تزئین شده‌اند چنان پرجلوه و با شکوه به چشم می‌آیند که هنگام استفاده از آن‌ها در استایل رسمی به صورت تنها استفاده می‌شوند و از استفاده همزمان این سبک گوشواره یا سینه‌ریز یا گردنبند پرهیز می‌شود.

گوشواره محبوب

گوشواره حلقه‌ای

در میان انواع مدل‌های گوشواره طلا زنانه، گوشواره حلقه‌ای شاید به عنوان محبوب‌ترین مدل شناخته شده باشد. اگر بگوییم هر زنی یک مدل از گوشواره حلقه‌ای طلا در جعبه جواهراتش دارد ؛ بدون شک اغراق نکرده‌ایم. گوشواره حلقه‌ای با ظاهر شیک و ساده‌ای که دارد بهترین انتخاب برای تکمیل استایل‌های روزمره است. گاهی این سبک گوشواره با تراش‌هایی خاص یا با سنگ‌های رنگی تزیین می‌شوند که جلوه‌ای خاص به آن می‌دهد و برای استفاده در مهمانی‌ها مناسب‌تر می‌شود. اما مدل‌های مختلف گوشواره حلقه‌ای طلا در انواع رنگ‌های طلا سفید، طلا رزگلد، زرد و یا شامپاینی این‌روزها انتخاب مناسبی برای همه سنین است. مهم‌ترین تفاوت این گوشواره‌ها ضخامت و قطر آن است. معمولا مدل‌های کوچکتر به صورت چندتایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گوشواره محبوب

گوشواره بخیه‌ای

این مدل گوشواره از مدل‌ها جدید و به روز حساب می‌شود. چندسالی است که استفاده از چند مدل گوشواره به صورت همزمان ترند است. گوشواره بخیه‌ای از مدل‌هایی است که به زیبایی برای ست کردن این مدل‌ها استفاده می‌شود. مدل این بک گوشواره به این صورت است که یک زنجیر نازک از سوراخی که در قسمت بالایی غضروف گوش ایجاد شده عبود می‌کند به صورت یک گل یا نگین در غضروف گوش قرار میگیرد و سپس انتهای گوشواره به صورت آویز به لاله گوش وصل می‌شود. گوشواره بخیه‌ای طلا این روزها در میان دختران بسیار ترند. است. اگر قصد خرید این سبک گوشواره را دارید پیشنهاد ما این است گوشواره تان را گالری‌هایی تهیه کنید که از برترین طراح‌های جواهرات برای تولید محصولاتشان استفاده می‌کنند. به عنوان مثال گوشواره بخیه ای در گالری روبی از چنان تنوعی برخوردار است که شما در کمتر طلافروشی می‌توانید این تعداد از نوع را در یک محصول خاص پیدا کنید.

گوشواره میخی

گوشواره میخی از مدل‌های کلاسیکی است که سال‌هاست مد هستند. اما با توجه به ترند استفاده همزمان از چند گوشواره، گوشواره میخی طلا نیز به صورت همزمان به انواع گوشواره‌های آویز، حلقه‌ای، بخیه‌ای و حتی کلیپسی استفاده می‌شود. معمولا یک دایره توپر یا انواع اشکال قلب، ماه و ستاره و یا یک سنگ رنگی زینت بخش این سبک گوشواره طلا است.

 گوشواره کلیپسی

این سبک گوشواره هم از طرح‌های جدید و ترند است. در این مدل هم یک تکه طلا به صورت کلیپس در قسمت غضروف گوش قرار می‌گیرد و با انواع دیگر گوشواره ست می‌شود. گوشواره کلیپسی مدل بسیار محبوبی است.

کلام آخر

با توجه به پیشرفت صنعت مد و فشن هر روز مدل‌ها جدیدی طراحی می‌شوند و به بازار وارد می‌شوند. گاهی داشتن همه‌ی این مدل‌ها خیلی مقرون به صرفه به نظر نمی‌رسد و از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست. پیشنهاد ما این است که اگر قرار است چند مدل گوشواره در جعبه جواهراتتان داشته باشید حتما مدل‌هایی را انتخاب کنید که به سادگی به استایل‌های مختلفتان ست شود و هم اینکه خیلی زود از مد نیفتد تا هرروز در حال تعویض طلاهایتان نباشید.

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :