المیرا فلاحیان در
5,176

این مردان جذاب، خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه شناخته شدند!

این مردان جذاب، خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه شناخته شدند!

چند روز پیش نظرسنجی مشهور kizlar soruyor یک نظرسنجی برای انتخاب خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه راه‌اندازی کرد و چند روز بعد نتایج این نظرسنجی را منتشر کرد. در ادامه به معرفی 7 مرد خوشتیپ این لیست پرداخته‌ایم. دقت داشته باشید که افراد این لیست با درنظر گرفتن اصول خاص و به دلیل داشتن ویژگی‌های خاصی انتخاب نشده‌اند و نتیجه یک نظرسنجی هستند. در ادامه با چی بپوشم و خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه همراه باشید:

خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه

نفر هفتم؛ جان یامان

جان یامان را شاید بتوانیم از تازه‌کارهای ترکیه بدانیم. این بازیگر متولد 8 نوامبر 1989 است. هرچند که او کار بازیگری را از سال 2014 و با بازی در سریال Gönül Isleri آغاز کرد، اما شروع محبوبیت او از سال 2017 و با بازی در سریال Dolunay یا «ماه کامل» بود. 1 سال بعد این بازیگر در سریال «پرنده سحرخیز» هم ایفای نقش کرد و به محبوبیت جهانی رسید. او ورزش بدنسازی را به شکل جدی دنبال می‌کند و پیش از شروع بازیگری در عرصه مدلینگ هم حرفی برای گفتن داشته است. قد این بازیگر حدود 188 سانتی متر است.

خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه

نفر ششم؛ بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت متولد 24 دسامبر 1984 است. بیش از 10 سال است که اسم این بازیگر هر سال در لیست خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد، به چشم می‌خورد. بوراک اوزچیویت هم از آن دسته بازیگرانی است که پیش از دیده شدن در عرصه بازیگری، حرفه مدلینگ را دنبال میکرده. این بازیگر در سال 2013 با سریال «چکاوک» دیده شد و بعدها با ایفای نقش در سریال محبوب «عشق بی‌پایان» به محبوبیت جهانی دست یافت. قد این بازیگر خوشتیپ ترک، 184 سانتی‌متر است.

خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه

نفر پنجم؛ چاعاتای اولوسوی

چاعاتای اولوسوی در 23 سپتامبر 1990 متولد شد. با بازی در نقش امیر در سریال محبوب «فریحا» دیده شد و بعد از آن توانست وارد پروژه‌های جدی‌تری شود. چاعاتای اولوسوی این روزها هم در زمینه مدلینگ و هم در زمینه بازیگری فعالیت می‌کند و در سال‌های اخیر در سریال‌های مشهوری از قبیل «جزر و مد»، «نفوذی» و «محافظ» محبوبیت جهانی یافته است. قد این بازیگر 185 سانتی‌متر است.

خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه

نفر چهارم؛ کیوانچ تاتلیتوغ

حتی اگر از طرفداران سریال‌های ترکی نباشید هم، کیوانچ تاتلیتوغ مشهور را می‌شاسید. این بازیگر در 27 اکتبر 1983 متولد شد. اصلی‌ترین علت شهرت او، ایفای نقش در سریال مشهور «عشق ممنوع» است. این بازیگر خوش قیافه هم علاوه بر فعالیت در عرصه بازیگری در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و همچنان هم کمابیش دارد. محبوبیت این بازیگر با ایفای نقش در سریال «کوزی گونی» هم چند برابر شد و این بازیگر در سراسر جهان به محبوبیت رسید. این بازیگر 187 سانتی‌متر قد دارد.

خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه

نفر سوم؛ کرم بورسین

کرم بورسین در 4 ژوئن 1987 متولد شد. این بازیگر با بازی در سریال «در انتظار آفتاب» در سال 2013 دیده شد. ایفای نقش اخیر او در سریال «تو درم را بزن» هم سبب گشته که این بازیگر به محبوبیت بسیار زیادی برسد و به عنوان یکی از خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترک شناخته شود. قد این بازیگر حدود 179 سانتی‌متر است.

خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه

نفر دوم؛ آیتاچ شاشماز

آیتاچ شاشماز، جوان‌ترین فرد این لیست است. او در تاریخ 4 اوت 1998 به دنیا آمد. اگرچه که این بازیگر پیشتر در سریال «قول» هم به ایفای نقش پرداخته بود و در سریال «حکیم‌اوغلو» هم دیده شده بود، اما شهرت او بعد از ایفای نقشش در سریال «بازی بخت» شروع شد. این بازیگر هم در کنار بازیگری به مدلینگ می‌پردازد. قد او 180 سانتی‌متر است.

خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه

نفر اول؛ آلپ نوروز

و اما میرسیم به نفر اول این لیست! آلپ نوروز در تاریخ 5 ژانویه 1990 به دنیا آمد. این بازیگر نقش کوتاهی در سریال محبوب «عشق حرف حالیش نمیشه» ایفا کرد و بعد از آن با سریال «فضیلت خانم و دخترانش» دیده شد. اوج محبوبیت این بازیگر با ایفای نقش در سریال «قصه جزیره»، به وجود آمد. این بازیگر که به عنوان خوشتیپ‌ترین بازیگر ترکیه شناخته شده قدی حدود 183 سانتی‌متر دارد.

خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد ترکیه

از نظر شما خوشتیپ‌ترین بازیگر مرد ترکیه کیست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

اورهان در تاریخ 28 آگوست 2022

چاعاتای اولوسوی خوشتیپترین بازیگر نه تنها ترکیه بلکه جهان هست

y.o در تاریخ 13 آوریل 2023

خوب بود ولی چند نفر و ننوشتید مثل انور سعید یاران ، رجب اوستا، توران جیهان شیمشک

ناشناس در تاریخ 27 ژوئن 2023

کیوانچ تاتلیتوغ خوشتیپ ترین کرد ترکیه است نفر اول از این چند بازیگرارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :