سارا هنجنی در
0

نگاهی به برند موسکینو

نگاهی به برند موسکینو

برند موسکینو یک برند لاکچری ایتالیایی است که در سال ۱۹۸۳ تاسیس شده است و در تولید محصولات چرم، کیف و کفش و عطر ادکلن فعالیت می‌کند. در این مقاله نگاهی به برند موسکینو می‌اندازیم، با چی بپوشم همراه باشید. 

تاریخچه برند موسکینو 

برند موسکینو در سال ۱۹۸۳ توسط فرانکو موسکینو فقید تاسیس شد و به سرعت به دلیل طرح‌های خلاقانه و رنگارنگ محصولات آن به شهرت رسید. پس از مرگ نا به هنگام فرانکو موسکینو در سال ۱۹۹۴ بر اثر ایدز روسلا جاردینی دستیار وی به سمت مدیریت هنری این برند منصوب شد.

جاردینی تا سال ۲۰۱۳ در این سمت بود و مسوولیت طراحی محصولات موسکینو را به عهده داشت و روح فانتزی و خلاقانه برند را که میراث فرانکو موسکینو بود حفظ کرد. در سال ۲۰۰۶ برند موسکینو یونیفورم المپیک زمستانی تورین را طراحی کرد. طراحی لباس لیدی گاگا و مدونا نیز جزو کارنامه کاری این برند در دهه اخیر است.

نگاهی به برند موسکینو

در سال ۲۰۰۸ لباس جین موسکینو با برند Love Moschino  معرفی شد تا بهتر بتواند هویت ذاتی شوخ طبعانه و فانتزی این برند را نشان دهد. در سال ۲۰۱۳ جرمی اسکات مدیر طراحی موسکینو شد و اولین مجموعه خود را برای پاییز ۲۰۱۴ معرفی کرد. امروزه برند موسکینو در شهرهای مهم اروپا مثل لندن و پاریس و برلین تا آسیای شرقی و غربی مثل پکن و بمبئی و استامبول و ریاض دارای شعبه و فروشگاه است.

هویت طراحی موسکینو خیال پردازانه، شاد و رنگی است. طرح‌های رنگارنگ و فانتزی، رنگ‌های نئون، استفاده از شخصیت کارتونی مشهور در طراحی لباس بزرگسالان مثل باب اسفنجی و به نوعی ترکیب لباس کودکان و بزرگسالان از ویژگی های بارز این برند لاکچری ایتالیایی است که در طول بیش از سه دهه حفظ شده است.

برخی از محصولات برند موسکینو

نگاهی به برند موسکینو

کیف زنانه موسکینو

نگاهی به برند موسکینو

 

 

مطالب مرتبط:

۱-  جان گالیانو، طراح بریتانیایی

۲- نگاهی به برند سلین

۳- نگاهی به برند ورا وانگ

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

شیما در تاریخ 16 ژوئن 2017

برند موسکینو واقعا عالی است فقط یکم رنگی رنگی هستش

حسین کریمی در تاریخ 16 ژوئن 2017

درود به همه چی بپوشم
برند لاکچری هستش
ولی من با عطرهای برند موسکینو زیاد هم حال نمیکنمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :