استایل قرمز و شیک مونیکا بلوچی؛ بازیگری که دریای زیبایی‌اش ساحل ندارد!

مونیکا بلوچی به عنوان یکی از زیباترین زنان دنیا شناخته می‌شود. این بازیگر 58 ساله اخیرا بیش از پیش خبرساز و جنجالی بوده است.

استایل جدید مونیکا بلوچی

تصاویر جدید از مونیکا بلوچی، بازیگر ۵۸ ساله مطرح ایتالیایی در مراسم سزار ۲۰۲۳ را مشاهده کنید. خبر رابطه مونیکا بلوچی با تیم برتون، کارگردان مطرح هالیوود، طی چند روز گذشته تبدیل به تیتر اصلی رسانه‌هایی سینمایی جهان شده است.

استایل جدید مونیکا بلوچی

 

استایل جدید مونیکا بلوچی

در این تصاویر مونیکا بلوچی را با استایل تماما قرمز رنگ و شیکی می‌بینید که نشان می‌دهد او هنوز هم با 58 سال سن، اهمیت ویژه‌ای برای استایلش قائل است. او از سال‌ها پیش تا همین حالا به عنوان یکی از زیباترین زنان دنیا شناخته می‌شود.

استایل جدید مونیکا بلوچی

درباره مونیکا بلوچی

استایل جدید مونیکا بلوچی

مونیکا آنا ماریا بِلوچّی، زادهٔ 30 سپتامبر 1964 هنرپیشه و مدل ایتالیایی است. بلوچی ابتدا کار خود را به عنوان مدل در حرفهٔ مدلینگ شروع کرد و در عکس‌های تبلیغاتی کریستین دیور اس. آ. و دولچه و گابانا ظاهر شد؛ سپس در چندین فیلم ایتالیایی به ایفای نقش پرداخت و بعد از آن هم به سینمای هالیوود وارد شد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :