راهنمای یک مادر و کودک ست شدن؛ قدم زدن در حال و هوای کودکی

خیلی از خانواده‌ها برای مناسبت‌های خاص لباس‌های هماهنگ تهیه می‌کنند. فقط تصور کنید که به آلبومی قدیمی نگاه می‌کنید و مثلا لباس خودتان را با لباس مادرتان مشابه می‌بینید این باعث می‌شود لبخند بزنید و به یاد بیاورید یک مناسبتی چقدر ویژه بوده است و از آن مهم‌تر اینکه مادر شما چقدر عاشقتان بوده و دوست داشته حتی در پوشش به شما نزدیک باشد.

ad banner

ست مادر و دختر

نکته مهم دیگر این است که لباس مشابه مادر و کودک جدا از اینکه تجربه‌ای سرگرم‌کننده است، به مادر و فرزند ظاهری منحصر به فرد می‌دهد و همین‌طور به این رابطه هویت بیشتری می‌بخشد. جدا از تمام این موارد لباس‌های هماهنگ نشان می‌دهد که مادر و فرزند شادند و دوست دارند بیشتر کنار هم باشند و از با هم بودن نهایت لذت را می‌برند.

سارافون‌های آستین‌ بلند گلدار، انتخاب پاییز و بهار

ست مادر و کودک

سارافون‌های آستین‌ بلند گلدار یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما و دخترتان در جمع‌های غیررسمی است، همین‌طور این مدل یکی از بهترین انتخاب‌ها برای فصل‌های بهار و پاییز به شمار می‌آید که در صورت انتخاب پارچه مناسب نیاز به هیچ تغییری در پارچه و مدل برای مادر و دختر نیست.

شلوار جین، تی‌شرت ، ست شدن مادر با دختر و پسر

ست مادر و کودک

 

شلوار جین، تی‌شرت به رنگ خنثی، کانورس و پیراهن چهارخانه ظاهری راحت برای مادر و کودک به وجود می‌آورد. مادران می‌توانند این لباس را هم با دختر و هم با پسرشان به طور هماهنگ بپوشند. این پوشش هم بچه‌گانه و هم کاملا بزرگسالانه است و این‌طور نیست که انگار لباس بچه یا مادر تقلیدی از لباس دیگری باشد و تقریبا برای هر دو گروه سنی به طور مستقل مناسب است. واضح است که مادر می‌تواند برای اینکه این لباس را مناسب بیرون از خانه کند به جای تی‌شرت مانتوی اسپرتی بپوشد.

ست

 

لباس جین جنس مناسبی برای فصل بهار به حساب می‌آید و ست جین مادر و کودک یکی از بهترین انتخابهاست. برای لباس داخل یا بیرون از خانه پوشیدن پیراهن یا مانتوی جین و هماهنگ کردن آن با بلوز جین بچه‌گانه کار ساده‌ایست. فقط کافیست کفش‌های کتانی هم‌رنگ آن انتخاب شود. خوبی این ست در این است که هم برای فرزند دختر و هم پسر مناسب است.

شلوار پیشبند دار و دیگر هیچ

ست مادر و کودک

وقتی مادر و فرزند شلوار پیش‌بنددار بپوشند دیگر لازم نیست بلوز یا تی‌شرت‌های زیر آن کاملا همر‌نگ و هم‌طرح باشند. حتی اگر کفش‌ها یا کتانی‌هایی که انتخاب می‌کنند هم‌رنگ نباشند مشکلی پیش نمی‌آید. مهم این است که یک لباس سرتاپایی باعث شده ظاهر آنها هم‌شکل شود.  مادر هم با پسر و هم دخترش می‌تواند چنین ظاهر یکسانی را تجربه کند. این تیپ برای دورهمی‌های خانوادگی در طبیعت مثل سیزده به در مناسب است.

پیراهن‌های خالدار یک لباس و دو کاربرد

ست مادر و کودک

پیراهن‌های خالدار مخصوصا با ترکیب مشکی و سفید که حتی می‌شود به جای مانتو هم از آنها استفاده کرد یک ست خوب مادر و دختری برای فصل بهار به وجود می‌آورند. فقط تغییرات کمی در لباس کودک مثل آستین و دامن کوتاه کافیست تا این ست کاملا مناسب برای هر دو نفر باشد.

مادر کت و شلوار پوش، پسر کت و شلوارپوش

ست مادر و کودک

امسال که کت و شلوار برای خانم‌ها خیلی مد شده آنها می‌توانند این لباس را با لباس فرزند پسرشان ست کنند. مانتوهای کتی به راحتی می‌تواند جایگزین کت‌های مجلسی و مهمانی شود. بهتر است کت و شلوار مادر و فرزند مثل هم باشد ولی لازم نیست مادر هم کفش اسپرت بپوشد و فقط رنگ یکسان کافیست.

مشهورهایی که با بچه ها ست کردند

ست مادر و کودک

طی سال‌های اخیر مادران بیشتری تصمیم می‌گیرند که با فرزندانشان لباس مشابه بپوشند. به علاوه این یک روند مد در میان افراد مشهور و اینفلوئنسرها هم شده است. مثلا بلو آیوی کارتر، دختر 10 ساله جی‌.زی.

ست مادر و کودک

بیانسه بارها با مادرش لباس ست پوشیده و توجه‌ها را به خودش جلب کرده است. کیم کارداشیان هم چند دفعه با دختر 8 ساله‌اش، نورث وست، لباس‌های همسان پوشیده و در صدر خبرها قرار گرفته است.

راهکاری عالی برای صرفه‌جویی در زمان

لباس ست

جستجوی لباس می‌تواند کابوس باشد. بنابراین مادران با انتخاب لباس‌های مشابه برای مناسبت های خاص که در کل فصل بهار هم استفاده می‌شوند حتی می‌توانند در وقت صرفه جویی کنید. با این حرکت آنها یک مدل لباس را انتخاب می‌کنند و در اندازه‌های مختلف آن را می‌خرند یا حتی یک مدل لباس را که خیلی به نظرشان خوب و خوشایند است، طراحی می‌کنند و می‌دهند آن را برای خود و فرزندشان بدوزند.

پیشگام ست کردن با فرزند

ست کردن

این روند ست لباس همسان بین اعضای خانواده به ویژه بین مادر و فرزندان بیشتر از یک قرن است که به صورت یک چرخه مد می‌شود و از مد می‌افتد. ولی در دهه‌های 80 و 90 میلادی در اروپا و آمریکا در اوج خود بوده است. این تصویر مادر و دخترانش را در اوایل دهه 1950 میلادی جلوی خانه خود در کالیفرنیای جنوبی نشان می‌دهد.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :