بازیگر بریتانیایی با استایل محجبه‌اش، ایرانی‌ها را شگفت‌زده کرد!

دیشب تصاویری از میا گاث، بازیگر و مدل مشهور بریتانیایی منتشر شد و لباس او به شدت مورد توجه قرار گرفت. این استایل متفاوت به خصوص در میان هموطنان ما به شدت دیده شد و نظرات مختلفی را از سمت کاربران فضای مجازی به همراه داشت. این بازیگر 28 ساله برای فتوکال فیلم pearl در فستیوال ونیز حاضر شد و نوع پوشش او برای مراسم فتوکال متفاوت و خاص به نظر می‌آمد. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا بررسی کوتاهی بر استایل این بازیگر داشته باشیم.

میا گاث در ونیز

روسری؛ اکسسوری ترندی سال

چند وقت پیش تصاویری از ریحانا، خواننده مشهور آمریکایی منتشر شد که او را با استایلی متفاوت و روسری بر سر نشان میداد. از سال‌ها پیش، روسری به عنوان اکسسوری مهمی مورد استفاده قرار می‌گرفته. در مطلب زیر هم به معرفی سلبریتی‌هایی پرداخته‌ایم که روسری به سر کرده‌اند:

«تو خوشگلی و تو دلبری حتی به زیر روسری» را در این تصاویر سلبریتی‌ها ببینید!

در سال 2022، توجه ویژه‌تری به این اکسسوری شده و سلبریتی‌های مشهور بارها از آن در استایل خود استفاده کرده‌اند. میا گاث هم به لیست افرادی که به این اکسسوری علاقه دارند اضافه شد و نشان داد از امتحان لباس‌ها و آیتم‌های متفاوت هراسی ندارد. اکسسوری در استایل این بازیگر، نقش آیتمی برای حجاب را ندارد، بلکه اکسسوری مهمی برای افزایش جذابیت استایل است.

میا گاث در ونیز

استایل مشکی و متفاوت خانم بازیگر

میا گاث، این روسری ساده مشکی رنگ را با استایلی تماما مشکی ست کرده بود. او پیراهن سیلک مشکی پوشیده بود که کاملا فیت تنش بود. نکته جذاب دیگر در استایل او، دستکش‌های توری بلندش بودند، که استایل او را به استایل‌های قدیمی نزدیک‌تر می‌کردند. این دستکش‌های توری تناسب و هماهنگی جذابی با جوراب‌های توری او داشتند.

میا گاث در ونیز

جوراب توری؛ جسورانه و جذاب

میا گاث در ونیز

این مدل جوراب‌های توری را بارها پای مادر یا مادربزرگ‌هایتان دیده‌اید. این مدل جوراب در کشور ما جوراب‌های پرکاربردی به حساب می‌آیند، اما در بسیاری از کشورهای خارجی از این آیتم هم به عنوان یک اکسسوری جذاب کمک می‌گیرند تا استایلی متفاوت و جذاب داشته باشند. میا گاث هم برای ایجاد هماهنگی با دستکش‌های توری‌اش از این جوراب‌ها در استایلش کمک گرفته، اما او اولین نفری نبوده که تن به پوشیدن این مدل جوراب‌های توری داده است.

میا گاث در ونیز

در ادامه چند سلبریتی دیگر را با این مدل جوراب‌ها می‌بینید:

جی جی حدید

جی جی حدید با جوراب

کندال جنر

کندال جنر با جوراب

اولیویا کاپلو

اولیویا کاپلو با جوراب

بلا حدید

بلا حدید با جوراب

کیتی هولمز

کیتی هولمز با جوراب

جالب است بدانید این جوراب‌ها مخصوص بانوان هم نیستند. انسل الگورت، بازیگر مشهور هالیوودی هم با این مدل جوراب‌ها دیده شده است:

السن الگورت با جوراب

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :