لباس‌های ضروری زمستانی برای آقایان

0

با شروع زمستان و سرد شدن هوا آقایان باید لباس‌های مناسب این فصل را تهیه کرده و بپوشند تا هم از سرما در امان باشند و هم بتوانند آزادانه به فعالیت‌های خود در خارج از منزل برسند. کشور ما تنوع بالایی در شرایط آب و هوایی دارد و طبیعی است که هر منطقه‌ای لباس‌های مناسب آب و هوای آن منطقه را می‌طلبد اما اگر می‌خواهید لباس‌های ضروری زمستانی برای آقایان را بشناسید این مطلب را تا انتها بخوانید و لباس‌های مناسب خود را از بین آن‌ها تهیه کنید.

یک پالتوی با کیفیت

پالتو از لباس‌های ضروری آقایان برای زمستان است و برای هر مرد خوش تیپی لازم است که یک پالتو زیبا و با کیفیت برای زمستان خود داشته باشد تا هم او را گرم نگه دارد و هم خوش تیپ.

لباس‌های ضروری زمستانی برای آقایان

کاپشن یا بارانی یا اورکت

طبیعتا همیشه نمی‌توان از پالتو استفاده کرد و موقعیت‌هایی پیش می‌آید که لازم است لباس راحت‌تری داشته باشید و برای پوشیدن لباس‌ها روی هم دیگر آماده باشید. از میان کاپشن، بارانی و اورکت مردانه و مدل‌های متنوعی که این لباس‌ها دارند می‌توانید مدل‌های مورد نیاز خود را بر اساس استایل شخصی و شرایط آب و هوایی منطقه سکونت خود انتخاب کنید.

ژاکت بافتنی

یک بخش ضروری برای لایه‌های مختلف لباس شما در زمستان برای این که گرم‌تر بمانید ژاکت‌های بافتنی است. این ژاکت‌ها مدل‌های مختلفی دارند مثل یقه هفت، یقه گرد، یقه اسکی در رنگ‌های مختلف.

لباس‌های ضروری زمستانی برای آقایان

کفش یا پوتین زمستانی

لازمه گرم و خشک ماندن پاهای شما در زمستان و روزهای برفی و بارانی استفاده از کفش‌هایی است که به اندازه کافی گرم و حفاظت کننده باشند. یک کفش یا پوتین ضخیم و ضد آب و با دوام برای همه آقایان ضرورت دارد.

لباس‌های ضروری زمستانی برای آقایان

اکسسوری‌های گرم کننده

دستکش، کلاه و شالگردن اکسسوری‌های ضروری زمستانی هستند که هر مردی به آن‌ها نیاز دارد، به ویژه کلاه که نقش زیادی در گرم شدن و البته تیپ شما بازی می‌کند. یک عینک آفتابی برای محافظت از چشم‌ها در روزهای روشن و برفی را نیز فراموش نکنید.

لباس‌های ضروری زمستانی برای آقایان

مطالب مرتبط:

۱- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

۲- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

۴- کت ترنچ مردانه را با چی بپوشیم ؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :