نکاتی برای استایل ژاکت جین مردانه

0

ژاکت جین مردانه از لباس‌هایی است که کاربرد زیادی در میان آقایان جوان دارد. این لباس از دهه 80 میلادی باب شد و به محبوبیت بالایی رسید و در دهه‌های بعد نیز بازگشتی به پوشاک مردانه داشت. اما شاید پوشیدن این لباس برای بیشتر آقایان کار مشکلی باشد و نتوانند استایل مناسب آن را پیدا کنند. اگر شما نیز به دنبال روش‌های برای پوشیدن کت جین محبوبتان هستید این مطلب را که نکاتی برای استایل ژاکت جین مردانه است بخوانید.

همان طور که می‌دانید جین مختص شلوار نیست و کت جین نیز از لباس‌های مردانه‌ای است که محبوبیت بالایی میان آقایان دارد. علت اصلی محبوبیت این لباس دوام بالای آن است به طوری که سال‌ها می‌توان آن را پوشید بدون آن که نگران کهنه شدن یا تکراری شدنش باشید. این لباس به طور کلی یک لباس با استایل کژوال و راحتی در نظر گرفته می‌شود اما روش‌های مختلفی برای پوشیدنش وجود دارد که در این مطلب چند روش را معرفی خواهیم نمود. اما ابتدا این دو قانون کلی را در نظر داشته باشید که ژاکت جین را همیشه می‌توان با لباس سیاه و سفید و چهارخانه پوشید. کفش بنددار و کفش کالج نیز همیشه با کت جین قابل استفاده است.

استایل کلاسیک

کت جین به اضافه تی‌شرت ساده و شلوار مشکی یک ترکیب کلاسیک مناسب برای روزهای خنک بهار و تابستان است که در روزهای سرد می‌توان لایه‌های دیگری نیز به آن اضافه کرد.

نکاتی برای استایل ژاکت جین مردانه

استایل زمستانی

ژاکت جین همیشه می‌تواند بخشی از لایه‌های لباس‌های زمستانی شما باشد مثلا یک کاپشن به استایل کلاسیک اضافه کنید و یا زیر کت جین یک بلوز یقه اسکی یا پلیور بافتنی مناسب بپوشید.

نکاتی برای استایل ژاکت جین مردانه

جین روی جین

این ترکیب برای روزهای بهاری مناسب است. تی‌شرت با شلوار جین آبی و کت جین که تن رنگی آن‌ها یکسان نیست و یکی تیره‌تر از دیگری است همیشه جواب می‌دهد.

نکاتی برای استایل ژاکت جین مردانه

استایل نیمه رسمی

اگر نمی‌خواهید کت بپوشید ژاکت جین به همراه کفش کالج بهترین جایگزین برای ساختن یک استایل نیمه رسمی است.

نکاتی برای استایل ژاکت جین مردانه

مطالب مرتبط:

1- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

2- جدیدترین مدلهای لباس زمستانی مردانه

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :