عجق وجق‌ترین لباس‌هایی که از بازیگران ایرانی دیده‌اید!

در دنیای تخصصی شده امروز؛ تیپ و استایل‌ها هم نام‌های ویژه‌ای دارند و وقتی وارد این زمین بازی شوید دیگر ادبیات صحبت کردن‌تان درباره لباسی که دیگران پوشیده اند، باید تغییر کند. آن وقت دیگر مانند سایت‌ها و مجلات زرد و نفرت پراکن با واژه‌های: افتضاح، آبرو بر، رنگی رنگی، مردانه (برای زنان)، زنانه (برای مردان) و عجیب و غیر عادی و… لباس دیگران را تحلیل و توصیف نمی‌کنید.

لباس عجق وجق بازیگران

چون شما دیگر می‌دانید این سبک لباس پوشیدن‌ها برای خودشان می‌توانند ویژگی‌هایی داشته باشند و ربطی هم به دوست داشتن ما و شما ندارند و اولین حق هر آدمی؛ انتخاب در پوشش است.

• بهم ریختن قواعد منظم

یکی از سبک‌های لباس پوشیدن که این سال‌ها زیاد به چشم‌مان خورده-البته در میان بازیگران- سبک ماکسیمال است. توضیح ساده این سبک می‌شود؛ دور شدن از هماهنگی، تعادل رنگی، سایز بزرگ بودن و هر نوع ریزه کاری و ظرافت.

لباس عجق وجق بازیگران

این نوع لباس پوشیدن با واژه دیگری مانند «بزرگ نمایی» یا «غلو» نزدیکی زیادی دارد. چیزی مانند این تصویر که می‌بینید. بازاری از رنگ و پارچه و وسایل عجیب و غریب.

• ماکسیمال در دنیای بازی و بازیگران

بازیگران ایرانی هم به سمت این سبک لباس پوشیده رفته‌اند اما نه به طور همیشگی و نه به شیوه‌ای که بتوانیم بگوییم این بازیگر همیشه سبک ماکسیمال دارد و این بار هم با این مدل لباس پوشیدن، استایل ماکسیمال خود را ساخت.

لباس عجق وجق بازیگران

این اتفاق به صورت موردی و البته در میان تعداد زیادی از بازیگران افتاده است. شاید دوست نداشته باشید با بهاره رهنما شروع کنیم اما او کسی است که ممکن است ندانسته و بیشتر وقت‌ها این سبک لباس را برای خودش انتخاب کرده است.پوشیدن لباس‌های لایه لایه و رنگی روی همدیگر با اکسسوری‌های بزرگ از ویژگی‌های لباس پوشیدن بهاره و البته سبک ماکسیمال است.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

• تیشرت با چاپ رنگی و بزرگ

در این سبک تی شرت‌هایی که چاپ‌های بزرگ و شلوغ دارند هم قرار می‌گیرند. این مدل تی شرت را حتما به تن بهرام افشاری زیاد دیده اید.

لباس عجق وجق بازیگران

رنگ‌های جیغ را هم که از پازل‌های تکمیل کننده این استایل هستند به این تیشرت‌ها اضافه کنید؛ می‌شود خود بهرنگ علوی.

لباس عجق وجق بازیگران

بهرنگ هم استایلی در لباس پوشیدن دارد که می‌تواند به نوعی او را نه یک ماکسیمالیست به تمام عیار اما متمایل به آن به حساب آورد.

لباس عجق وجق بازیگران

  • اینجا همه چیز آزاده!

در سبک ماکسیمال همه چیز مورد پذیرش است؛ از رنگ و بهم ریختگی و نامرتبی و طرح‌های پر شور و عناصر بافتی زیاد گرفته تا دوخت و دوزهای عجیب و بزرگ و… خلاصه هر چه غیرعادی‌تر و البته «آشفته تر» باشید؛ مناسب‌تر برای این سبک لباس پوشیدن هستید.

لباس عجق وجق بازیگران

با این توصیف این سبک لباس پوشیدن میترا حجار و  پانته آ بهرام – لایه لایه بودن، عدم هماهنگی طرح با استایل که شامل گلدوزی روی شلوارلی با کفش مدل آلستار است- هم در دسته نزدیک به ماکسیمال و از نوع متعادلش قرار می‌گیرد.

لباس عجق وجق بازیگران

از اینجا نگذشته‌ایم به لباس سحر دولتشاهی هم نگاهی بیاندازید که در این قاب باعدم هماهنگی رنگ‌ها و جنس و مدل پارچه که همنشینی با هم ندارند و خصوصا رنگ زرد متمایل به فسفری دامن اش؛ می‌تواند در زیر گروه استایل ماکسیمال قرار بگیرد.

لباس عجق وجق بازیگران

زوجی که ماکسیمال بودند

اما هر جا سخن از سبک ماکسیمال است؛ یقینا و صد در صد هم پای نوید و فرشته در میان است. خصوصا در زمان قبل ازدواج.

لباس عجق وجق بازیگران

بگذارید مانند این سبک راحت باشیم و بگوییم همه آن لباس‌هایی که تا پیش از این صفت «عجق وجق» داشتند و اشاره‌شان به ناهمنگی بین اجزای پوشش و اندازه‌ها بود، در سبک ماکسیمال قرار می‌گیرند.

لباس عجق وجق بازیگران

فرشته و نوید هم که بارها این سبک را امتحان کرده اند. با کت‌های گشاد، اورکت‌های اوورسایز، تی شرت طرح دارد، لباس‌های ناهماهنگ و رنگی رنگی و…

گل گلی‌های آرام و صابر

یکی دیگر از ویژگی‌های سبک ماکسیمال طرح‌های رنگی و البته گل گلی است! آرام جعفری هم در یکی از مراسم سینمایی که در خارج از کشور برگزار می‌شد؛ شومیز گشاد و نخی و البته گلداری پوشیده بود که می‌تواند جزو سبک ماکسیمال به حساب بیاید. البته ماکسیمال مودبی که زیاد سر و صدا به پا نمی‌کند!

لباس عجق وجق بازیگران

به این مورد صابر ابر و این پیراهنی که پوشیده را هم اضافه کنید.

لباس عجق وجق بازیگران

الهام حمیدی و الگوی ماکسیمال امریکایی

مسافری از هند دهه ۸۰ هم با الگو برداری از لباس یک خواننده امریکایی که پیراهنی بلند با رنگ سفید و صورتی و مشکی و قرمز بود و هم پر داشت و هم طرح چشمی بزرگ در یک سمت لباس، نشان داد از طرفداران این مدل پوشش می‌تواند باشد. با اینکه همیشه به نحوی رسمی و به قولی سنگین لباس می‌پوشد.

لباس عجق وجق بازیگران

اگر دقت کنید گوشواره بزرگ با طرح چشم او را هم می‌بینید که اصلا از خودِ اکسسوری‌های ماکسیمالیست‌ها است!

زرافه روی لباس روشن

نفیسه روشن که قبلا هم درباره‌اش نوشتیم و گفتیم حسابی در عرصه مدلینگ فعال است؛ با این لباس جزو گروه ماکسیمال‌پوش‌ها قرار گرفت.

لباس عجق وجق بازیگران

قرار گرفتن رنگ‌هایی که سنخیتی با هم ندارند، طرح بزرگ زرافه و آزاد بودن مانتو، دلایل کمی برای ماکسیمال خواندن او نیستند.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :