رنگ کراوات شما از شخصیت شما می‌گوید

6 دسامبر 2016 ساعت 07:50

توسط محمد رضا اهوارکی

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می‌گوید

نظریه رنگ‌ها مدت‌هاست که برای روانشناسان در زمینه‌های مختلف کاربرد فراوان پیدا کرده است. در این نظریه از رنگ‌های متفاوت صحبت می‌شود و سلیقه‌هایی که این رنگ‌ها را می‌پذیرند نیز در آن‌ها مورد بحث قرار می‌گیرند. از این سلیقه‌ها و طرز انتخاب شما تا حدودی به شخصیت شما می‌توان پی برد. در این مقاله می‌خواهیم به رابطه جذاب بین رنگ کراوات شما و شخصیت شما بپردازیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

۱- کراوات قرمز 

قرمز رنگ قدرت است. کراوات قرمز معمولا با پیراهن سفید پوشیده می‌شود و نشانه عشق، قدرت، برتری و بزرگی است. از آنجایی که شدیدا توجهات را به خود جلب می‌کند ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا زمانی که قصد ندارید در مجلسی در مرکز توجه باشید از آن دوری کنید. رنگ‌هایی که با آن ست می‌شوند قهوه‌ای و خاکستری و طوسی هستند. ما در این مقاله بهترین تن از رنگ قرمز یعنی گوجه‌ای را به شما معرفی می کنیم:

۲- کراوات قرمز گوجه‌ای

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

سایه‌های تیره از رنگ قرمز مثل بلوطی، گیلاسی، گوجه‌ای و لاکی از محبوب‌ترین سایه‌های رنگ قرمز هستند و بهترین انتخاب برای مراسم مهم محسوب می‌شوند و از طرفی به راحتی با سفید ست می‌شوند.

۳- کراوات سرمه‌ای

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

آبی از محبوب‌ترین رنگ‌های مورد انتخاب آقایان است. نماد آرامش، بلوغ و ظرافت طبع است. پس جای تعجب نیست که پرطرفدارترین سایه آن یعنی آبی‌تیره را در زمستان و پاییز روی گردن آقایان زیاد مشاهده می‌کنیم. توصیه چی بپوشم به شما : کراوات سرمه‌ای را با پیراهن سفید و کت و شلوار آبی روشن راه راه ست کنید.

۴- کراوات آبی روشن

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

آبی روشن هم مانند سرمه‌ای عمل می‌کند فقط مخصوص بهار و تابستان است. نماد جوانی و شادابی است و با اکثر رنگ‌ها ست می‌شود. توصیه ما به شما: کراوات آبی روشن را با کت و شلوار خاکستری ست کنید.

۵- کراوات صورتی

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

ترکیبی از حرارت رنگ قرمز و آرامش سفید است و اغلب مواقع به عنوان رنگی رمانتیک از آن یاد می‌شود. در تابستان و بهار اغلب پوشیده می‌شود و توصیه ما به شما این است که آن را با پیراهن صورتی و کت و شلوار طوسی راه راه بپوشید. می‌توانید پوشت رنگ روشن را نیز جزو اکسسوری‌هایتان بدانید.

۶– کراوات نارنجی

از نارنجی همیشه به عنوان رنگی شاد نام برده می‌شود. بسته به سایه‌ای از نارنجی که انتخاب می‌کنید می‌توانید در فصول مختلف از آن استفاده کنید. معمولا در بهار از رگه‌های روشن نارنجی استفاده می‌شود. رگه‌های تیره نارنجی مناسب فصل پاییز هستند.

۷- کراوات زرد

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

زرد نیز جزو رنگ‌های شاد و انرژی دهنده محسوب می‌شود و در کلکسیون‌های بهاره و تابستانه بیشتر دیده می‌شود. ست کردن کراوات رنگ زرد لیمویی با کت و شلوار طوسی و یا خاکستری توصیه می‌شود.

۸- کراوات مشکی

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

رسمی‌ترین رنگی که می‌توانید برای کراوات انتخاب کنید همین رنگ است. درباره انتخاب رنگ‌های خاص برای اکسسوری‌ها در تیپ رسمی برایتان نوشته‌ایم. در این تیپ انتخاب رنگ مشکی برای کراوات و کت و شلوار از ملزومات است. پس مناسب‌ترین انتخاب شما در کراوات همان مشکی خواهد بود. پیراهن سفید دکمه دار نیز باید به همراه آن پوشیده شود.

۹- کراوات سفید

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

سفید رنگ خالصی است و در تیپ‌های مردانه اغلب نقش رنگ زمینه را بازی می‌کند. بر فرض مثال می توانید کروات خود را سفید راه راه یا خالی خالی با رنگ‌های دیگر انتخاب کنید. کراوات سفید تک رنگ به ندرت در میان پوشاک آقایان دیده می‌شود. توصیه ما : اگر قصد داشتن تیپ غیر رسمی دارید می‌توانید پیراهن مشکی و شلوار جینتان را با کراوات سفید نازک ست کنید.

۱۰- کراوات سبز

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

سبز خودش را با طبیعت و مسائل مربوط به آن گره زده است. با این رنگ که اغلب در بهار و تابستان هم پوشیده می‌شود می‌توان کت و شلوار طوسی یا خاکستری یا قهوه‌ای روشن را ست کرد.

۱۱- کراوات قهوه ای

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

قهوه‌ای را نیز به نام یک رنگ بالغ می‌شناسند. اگر می‌خواهید بلوغ خود را در شخصیتتان به خوبی نشان دهید حتما این رنگ کراوات را انتخاب کنید. اغلب آن را در پاییز می‌پوشند. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که از پوشیدن لباس‌های زیاد مثل کت و شلوار و پیراهن و کراوات قهوه‌ای به همراه هم خودداری کنید. این ترکیب رنگ زیاد جالب نیست. در عوض می‌توانید کراوات قهوه‌ای را با پیراهن سفید و کت و شلوار طوسی ست کنید.

۱۲- کراوات بنفش

رنگ کراوات شما از شخصیت شما می گوید

بنفش نماد وفاداری است. معمولا به معنی نجابت و دین‌داری هم تلقی می‌شود. بسته به سایه‌ای که از بنفش انتخاب می‌کنید می‌توانید آن را در بهار، تابستان و پاییز بپوشید. در بهار بنفش زنبقی یا کمرنگ مرسوم‌تر است. اگر در تابستان بنفش می‌پوشید بهتر است آن را با کت و شلوار قهوه‌ای روشن و یا خاکستری ست کنید.برای پاییز هم رنگ‌های بادمجانی را به شما توصیه می‌کنیم.

مطالب مرتبط:

۱- نگهداری از کراو‌ات

۲- معرفی کراو‌ات های لاکچری و نسل جدید

۳- گیره کراو‌ات و قوانین استفاده از آن

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...
آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

This site is protected by wp-copyrightpro.com