لباس عروس

راهنمای انتخاب لباس عروس و نامزدی

لباس عروس، لباسی است که در مهم‌ترین شب زندگی‌تان به تن دارید و با آن می‌خواهید تمامی‌ توجهات را معطوف خود سازید. این اتفاق رویایی تنها یک بار در زندگی هر فردی رخ می‌دهد، پس انتخاب لباس عروس مناسب اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

نکات کلی برای خرید لباس عروس

1- زمان‌بندی مناسبی برای خرید لباس عروس داشته باشید. زمانی که با یک فروشنده لباس عروس یا یک مزون‌دار عروس قرار ملاقات می‌گذارید هر چه زودتر در این قرار شرکت کنید و زمان را از دست ندهید.
2- استایل کلی لباس عروس خود را انتخاب کنید. به فکر این نباشید که امسال چه نوع لباس عروسی مد روز است. بلکه توجه خود را بر روی این نکته متمرکز سازید که کدام استایل لباس عروس برای ‌اندام شما مناسب‌تر است.

3- تا می‌توانید قبل از خرید لباس عروس تحقیق و بررسی کنید. به محض اینکه وارد یک مغازه لباس عروس‌ فروشی می‌شوید بدون شک ایده‌های بسیاری برای انتخاب بهترین‌ها در ذهنتان شکل می‌گیرد، اما جستجوی خود را فقط معطوف به یک فروشگاه نکنید.
4- بودجه خود را برای خرید لباس عروسی تعیین کنید. باعث می‌شود انسجام فکری بیشتری برای انتخاب لباس‌تان داشته باشید و از حد تعیین شده برای خرید لباس فراتر نروید.
5- هرچقدر هم که از انتخاب لباس عروس خود خود مطمئن هستید و با پوشیدن آن حس خوبی به شما دست می‌دهد، اما باز هم از توصیه‌ها و مشورت گرفتن از خیاط مخصوص لباس عروس و فروشنده مزون بی‌نیاز نیستید. شاید انتخاب‌های آنان چندان دلچسب شما نباشد، اما با این حال باز هم این شانس را به خود بدهید و امتحانش کنید. شاید بعضی از لباس‌ها بر روی جارختی چنگی به دل نزند اما همین که آن را می‌پوشید، جلوه دیگری برای شما دارد.