مریم فخری در
1,167

این شما و این زیباترین لباس فستیوال کن؛ خیلی منتظر شما بودیم بانو!

این شما و این زیباترین لباس فستیوال کن؛ خیلی منتظر شما بودیم بانو!

جنیفر لارنس، بازیگر مطرح آمریکایی که سابقه نامزدی و برد جایزه اسکار را نیز دارد، شب گذشته با لباسی فوق‌العاده جذاب روی فرش قرمز جشنواره کن قدم زد.

جنیفر لارنس در کن

مطمئنا این پیراهن قرمز و جذاب که از برند دیور انتخاب شده بود، از آن لباس‌های ماندگاریست که هیچ‌گاه از ذهنمان پاک نخواند شد.

جنیفر لارنس در کن

بالا تنه این لباس، تاپ بندی جذابی بود که به دامنی پف، بلند و دنباله‌دار می‌رسید. شال بلندی از جنس پارچه لباس نیز با این استایل همراه شده بود.

جنیفر لارنس در کن

جنیفر لارنس با موهای باز و ساده و آرایش فوق‌العاده طبیعی روی فرش قرمز کن حضور یافت. او حتی لاک ناخن هم نداشت و در عین سادگی بسیار درخشان ظاهر شد. از گردنبند زیبا و پر نگین لارنس که طرحی غیرقرینه و زیبا داشت نیز نباید غافل شد.

جنیفر لارنس در کن

لارنس که به عنوان تهیه‌کننده برای مستند «نان و گل‌های سرخ» به این جشنواره آمده است، با قد بلندش در میان دیگر بازیگران و عوامل به چشم آمد و کاربران علاوه بر استایل او در مورد قد بلندش نیز به بحث پرداختند. صحرا مانی، کارگردان این مستند در اثرش به زنان افغان و مشکلات آن‌ها پرداخته است.

جنیفر لارنس در کن

لارنس در فوتوکال این مستند نیز با لباسی بلند از دیور ظاهر شد که پارچه آن به صورت بافت کم تراکم بود. پشت این لباس باز بود و دو طرف آن با بندهایی به هم متصل میشد. او از یک ساعت ظریف به عنوان اکسسوری این استایل استفاده کرده بود.

جنیفر لارنس در کن

نظر شما در مورد این استایل آیکونیک قرمز از جنیفر لارنس چیه؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

محمدحسین دریائی در تاریخ 25 می 2023

لباس هائی به این زیبائی در عین سادگی بر تن خانمی معروف و زیبا واقعا بی نظیره

ناشناس در تاریخ 29 می 2023

خیلی زیباسارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :