المیرا فلاحیان در
1,585

خانم کوتیار، شما همه اعضای فستیوال کن را دیوانه خودتان کردید!

خانم کوتیار، شما همه اعضای فستیوال کن را دیوانه خودتان کردید!

فستیوال کن هنوز هم در حال برگزاری است و فیلم‌های مختلف با حضور عوامل و دست‌اندرکاران فیلم به نمایش درمی‌آیند. یکی از فیلم‌های حاضر در این فستیوال، فیلم فرانسوی «برادر و خواهر» است. ماریون کوتیار و گلشیفته فراهانی دو بازیگر این فیلم هستند.  ماریون کوتیار زیبا در این فیلم فرانسوی، که انتظار میرود به شدت مورد استقبال قرار بگیرد، نقش زنی به نام آلیس را ایفا می‌کند که بعد از مرگ پدر و مادرش مجبور می‌شود دوباره به برادرش نزدیک شود. اخیرا تصاویری از ماریون کوتیار در اکران این فیلم در فستیوال کن منتشر شده که نشان می‌دهد این بازیگر مشهور، هنوز هم می‌تواند دل همه را ببرد! این بازیگر فرانسوی در این فستیوال با استایلی سر تا پا از برند شنل حاضر شد. لازم به ذکر است که او همچنین سفیر برند لاکچری و مشهور شنل است و یکی از دلایلی که استایل او تماما از این برند بود نیز همین موضوع بوده است.

استایل دلبرانه ماریون کوتیار

لباس منحصر به فرد از برندی منحصر به فرد

او در اکران این فیلم لباسی بسیار خاص و زیبا از شنل پوشیده بود. این استایل زیبا شامل آستین‌های بلند توری و یک کمربند در قسمت کمر بود. آستین‌ها باعث می‌شدند که بازوهای زیبای ماریون نمایان باشند و کمربند هم باعث میشد که اندام فیت و جذاب او به نمایش گذاشته شود. در قسمت‌هایی از لباس هم لوگوی برند شنل به زیبایی با نگین طراحی شده بود و سادگی را از لباس مشکی او دور می‌کردند.

استایل دلبرانه ماریون کوتیار

این پیراهن زیبای مشکی همچنین با دکمه‌های قرمز رنگی که منحصر به خود شنل بودند، دیزاین شده بود. این رنگ قرمز که البته با رژ لب زیبای ماریون کوتیار همرنگ بود، تضاد رنگی به استایل تماما مشکی او می‌بخشید. از حق نگذریم، جوراب شلوار نازک او هم تاثیر بسیار زیادی بر جذابیت استایل او داشته. آستین‌های توری لباس ترکیب جالبی با جوراب شلواری نازک ساخته بودند و باعث می‌شدند ماریون کوتیار زیباتر از همیشه جلوه کند.

استایل دلبرانه ماریون کوتیار

و رژ لب قرمزی که زیبایی را تکمیل می‌کند

اگر بخواهیم درباره میکاپ ماریون کوتیار حرف بزنیم، باید به رژلب قرمز او پیش از هرچیزی اشاره کنیم. رژ لب قرمز معمولا انتخاب مناسبی برای استایل‌هایی به حساب می‌آید که مشکی رنگ اصلیآن‌هاست. این رنگ از رژ لب همچنین برای میکاپ‌های ساده‌تر انتخاب درستی است. زیرا به تنهایی می‌تواند توجهات زیادی را به خود جلب کند

استایل دلبرانه ماریون کوتیار

 

آرایش چشم‌های این بازیگر بسیار ساده بود و پالت رنگی آن به نوعی بود که او را ساده‌تر نشان میداد و به بیننده اجازه میداد که با دل سیر لباس جذابش را نگاه کند و محو زیبایی لباس و اندام او شود. البته که ماریون کوتیار آنقدری زیبا هست که بدون آرایش و لباس خاص هم بتواند توجه همه را جلب کند.

استایل دلبرانه ماریون کوتیار

موهای ساده و مرتب او هم به سادگی و شیک بودن او دامن میزد.

 

جواهرات و کفش‌های ساده

تمام جواهرات ماریون کوتیار شامل حلقه‌هایی بود که به انگشتانش انداخته بود. او زیبایی این حلقه‌ها را با مانیکور آینه‌ای ناخن‌هایش ترکیب کرده بود تا زیبایی دستانش را هم به رخ بکشد.

استایل دلبرانه ماریون کوتیار

بازیگر فیلم‌های «تلقین» و «شوالیه تاریکی بازمی‌گردد» برای تکمیل این استایل زیبا، یک جفت کفش پاشنه بلند به رنگ مشکی پوشیده بود که سادگی این کفش‌ها را جزئیات نقره‌ای رنگ آن دور میکرد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :