تحریریه چی بپوشم در
53,401

مارگو رابی دقیقا چه جراحی‌هایی انجام داده که اینقدر تغییر کرده؟ رسما شفا گرفته!

مارگو رابی دقیقا چه جراحی‌هایی انجام داده که اینقدر تغییر کرده؟ رسما شفا گرفته!

دکتر پلاستیک و جراح زیبایی هالیوود John Mesa گفته‌است :«چهره مارگو رابی با کارهایی بسیار حرفه‌ای برای درخشش و شهرت زیاد او در هالیوود آماده شد.»

تغییر چهره مارگو رابی

او نوشت :«امروز با شما در مورد نامی صحبت خواهیم کرد که در ۳ سال گذشته دنیای هالیوود را در بر گرفته است و رازهای دگرگونی زیبایی او در طول این سال‌ها را مرور خواهیم کرد. مبارزه‌ی مارگو برای رسیدن به شهرت و بالا رفتن در دنیای هالیوود اصلا آسان نبوده تا بتواند در این صنعت جایگاهی مورد توجه پیدا کند.»

بیوگرافی مارگو رابی

مارگو در سال ۱۹۹۰ در استرالیا به دنیا آمد و ۲۰ سال اول زندگی خود را در یک روستا زندگی کرد زیرا خانواده‌اش به کشاورزی مشغول بودند. او پس از بازی در اولین نقش خود در سریال «Neighbours»، با پیشنهادی که از مارتین اسکورسیزی، کارگردان به نام هالیوود در سال ۲۰۱۳ دریافت کرد، زندگی‌اش کاملاً تغییر کرد.

تغییر چهره مارگو رابی

تغییر چهره مارگو رابی

تغییر چهره مارگو رابی

چهره مارگو برای بازی در فیلم «گرگ وال استریت» که لئوناردو دی کاپریو هم در آن حضور داشت، سریعا به دستان یک متخصص سپرده شد. جراحان در مدت بسیار کوتاهی چهره مارگو را تغییر دادند تا با استانداردهای هالیوود مطابقت پیدا کند. دکتر مسا اضافه کرد :«او که از تولد در چهره‌اش ویژگی‌های باربی مانند داشت،  با کمک جراحان، واینگونه ویژگی‌های چهره‌اش پر رنگ‌تر شد تا بهتر به نظر برسد. همانطور که همه می‌دانيم در هالیوود چهره و خطوط کودکانه و چهره‌های بچگانه ترجیح داده نمی‌شوند و به همین دلیل جراحان تمام این نشانه‌ها را از چهره مارگو از بین بردند.»

تغییر چهره مارگو رابی

تغییر چهره مارگو رابی

عمل‌های جراحی مارگو رابی

بینی او که در مقایسه با صورتش به اندازه یک نقطه کوچک باقی مانده بود، با کمک استخوان اضافه شده بزرگ شد. با برداشتن کامل بافت عضله دوسر، اندازه صورتش راتغییر دادند و یک عمل کوچک کردن لب انجام شد تا لب‌هایی که اندازه طبیعی آن‌ها بزرگ بود کوچک‌تر جلوه کنند. دکتر مسا افزود :«اگر دقت کرده باشید وقتی قبل و بعد چهره‌ی مارگو رابی را بررسی می‌کنیم، درصد چربی صورتش را تقریبا از بین برده‌اند و صورتی کاملا استخوانی بدست آوردند. جراحان این کار را خیلی سریع انجام دادند و چربی چهره او را به صفر رساندند. و چیزی به شما بگویم که بسیار تعجب کنید! مارگو ۳ عمل بینی انجام داده‌است. یعنی برای رسیدن یک شبه به شهرت روی پرده هالیوود در مدت بسیار کوتاه ۳ بار جراحی بینی داشت. تعجب کردید؟ این را فراموش نکنید که اگر به اندازه فرشته‌های بهشتی زیبا هستید اما خطوط چهره شما زیاد و بیضی شکل است، باید روی پرده‌ی هالیوود بودن را فراموش کنید و تنها می‌توانید روی صحنه ویکتوریا سیکرت راه بروید، البته آن هم به شرط داستن پاهایی به طول یک متر و ۴۰ سانتی‌متری.»

تغییر چهره مارگو رابی

تغییر چهره مارگو رابی

نظر شما در مورد تغییرات چهره‌ی مارگو رابی چیه؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :