مدل مشهور و زیبای فرانسوی چرا مسلمان شد؟! تصاویر قبل و بعد او را ببینید!

مارین الحیمر مدل و ستاره تلویزیون فرانسه با انتشار ویدیویی در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی لحظه‌ مسلمان شدنش و به زبان آوردن شهادتین را در یکی از مساجد فرانسه را منتشر کرد. پیش از این برخی رسانه‌ها، خبر مسلمان شدن او را اعلام کرده بودند.

مسلمان شدن مدل فرانسوی

مسلمان شدن مارین الحیمر

مارین الحیمر ۲۹ ساله، در حساب کاربری خود در اینستاگرام گفته است: «برخی راه‌ها هستند که انسان باید خود و بدون خانواده و دوستان طی کند؛ یعنی راهی که فقط بین انسان و خداست.» وی افزوده است: «برخی از مسلمان شدن من آگاه بودند، با این حال عده زیادی در این باره سوال می‌کردند و به همین علت مسلمان شدن خود را به طور رسمی اعلام می کنم.»

مسلمان شدن مدل فرانسوی

مارین الحیمر، ستاره ریالیتی شو «شاهزاده ها و شاهزاده خانم های عشق» در تلویزیون فرانسه، می گوید این روزها، شادترین روزهای زندگی او است. الحیمر، ۵ نوامبر، دو روز پس از اینکه اعلام کرد مسلمان شده است، عکس های خود را با حجاب در نزدیکی کعبه به اشتراک گذاشت.

او در اینستاگرام خود نوشت: «هیچ کلمه ای به اندازه کافی قوی نیست که شدت شادی و احساسات تجربه شده در این لحظه را بیان کند. سفری معنوی که امیدوارم انشاءالله به من نشاط دهد و من را راهنمایی کند.» او افزود که این تصمیم، انتخاب روح، قلب و عقل او بوده است و اضافه کرد که او به طرز فوق‌العاده‌ای رشد کرده است و در اولویت‌ها و انتخاب‌های خاص زندگی خود تجدید نظر کرده است.

مسلمان شدن مدل فرانسوی

این اینفلوئنسر محبوب همچنین از حمایت فالوورهایش تشکر کرد. در ادامه این مطلب از روزیاتو می‌خوانیم:

بیوگرافی مارین الحیمر

مارین الحیمر در جولای ۱۹۹۳ در بوردو فرانسه متولد شد و اصالتی مراکشی-مصری دارد. او یک خواهر دوقلوی به نام اوشن الحیمر نیز دارد که در «شاهزاده های عشق» با هم بازی می کردند. او همچنین یک برادر به نام گوتیه دارد. هر سه در جنوب فرانسه با مادر و ناپدری خود بزرگ شدند. رسانه‌های فرانسوی گزارش داده اند که او مدت‌ها درباره پدر واقعی‌اش و اینکه از کجا آمده‌اند تحقیقاتی انجام داد و در این دوره با اسلام آشنا شد.

مسلمان شدن مدل فرانسوی

روابط عاشقانه مارین الحیمر

مارین الحیمر در سال ۲۰۱۷ به مدت دو ماه با بنجامین صمت (Benjamin Samat) که با هم در تلویزیون هم بازی بودند، رابطه داشت. پس از آن در سال ۲۰۱۹ برای چند ماه با دیلن تیری وارد رابطه می شود، اما رابطه آنها بسیار بد به پایان رسید. ظاهرا دیلن او را به فریب و دزدی متهم کرده بود. او چند ماه بعد با جولین گیرادو رابطه ای را آغاز می کند. اما برادرش گوتیه اعلام می کند که جولین گیرادو مارین را زده است و آنها به دلیل خشونت خانگی از هم جدا می شوند. در سال ۲۰۲۰، مارین، بنجامین صمت را در صحنه فیلمی می بیند و آنها دوباره عاشق هم می شوند، اما در نهایت چند هفته بعد از هم جدا می شوند. پس از آن مارین، برای مدت کوتاهی با فرد دیگری وارد رابطه می شود که باز هم مدت زیادی دوام نمی یابد.

مسلمان شدن مدل فرانسوی

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :