ساناز شمس در
0

مدل مانتو روزمره و ساده در انواع طرح ها و رنگ های متنوع

مدل مانتو روزمره و ساده در انواع طرح ها و رنگ های متنوع

از مزیت های فصل تابستان و بهار مانتوهای ارزان قیمت و زیباست. جنس مانتوهای تابستانی از پارچه‌های خنک و تابستانی مانند حریر، نخ، پنبه و یا ریون است. در این مطلب چند مدل مانتو روزمره ساده برای روزهای بهار و تابستان به شما معرفی خواهیم کرد. با چی بپوشم همراه باشید. 

single_content ad banner

 

مانتو روزمره مدل الی

مانتوهای بلند و گشاد در رنگ‌های متنوع از ترندهای فصل بهار و تابستان هستند. این مدل مانتو از پارچه شانتون دوخته شده است. شانتون نخ از تار و پود درشتی تشکیل شده و تا حدی سبک و راحت است و با ایست بسیار خوب و مناسب کت و دامن و مانتو و کت و شلوار و … است. طرح و دوخت ساده این مانتو آن را مناسب استفاده روزمره کرده است. ترکیب رنگی این مانتو به گونه‌ای است که شما می‌توانید آن را با شال و روسری و اکسسوری‌های متفاوت ست کنید.

مانتو روزمره مدل الی

 

مانتو روزمره بلند صورتی

مانتوهای بلند و کلاسیک در فصل بهار و تابستان طرفداران زیادی دارند، و خانم‌هایی که دوست دارند قد بلند به نظر برسند می‌توانند از این مدل مانتوها استفاده کنند. برای ست کردن این مدل مانتوها لزومی ندارد که کفش پاشنه بلند بپوشید، بلکه با کفش‌های تخت و عروسکی نیز می‌توانید استایلی روزمره و راحت و زیبا برای خود بسازید.

مانتو روزمره بلند صورتی

 

مانتو روزمره مدل هلنا

رنگ‌های شاد را در تابستان فراموش نکنید. از آن جا که تابستان فصلی بسیار گرم است و میزان تابش پرتوهای خورشید بسیار زیاد است استفاده از مدل مانتو تابستانه با رنگ‌های روشن و شاد می‌تواند باعث شود کمتر احساس گرما کنید. رنگ‌های مختلفی مانند سفید، زرد، کرم، سبز، قرمز و آبی می‌تواند بهترین گزینه برای مدل مانتو تابستانه باشد. آستین این مدل مانتو پلیسه‌دار است و پشت کار از کمر به پایین پلیسه حریر میخورد.

مانتو روزمره مدل هلنا

مانتو روزمره جیب دار مخمل

این مدل مانتو آستین کیمونو و یقه هفت دارد و جلوی مانتو با بندینک بسته می شود. دارای دو عدد جیب تهیه شده از پارچه لینن مناسب برای استفاده روزمره و مهمانی است. این مدل مانتو برای فصل‌های بهار، تابستان و پاییز مناسب است.

 

مانتو روزمره مدل ترانه

اگر ریزجثه و کوتاه قد هستید با انتخاب مانتو مناسب و مشخص کردن خط کمر می‌توانید کاری بکنید که پاهای شما کشیده‌تر به نظر برسند به همین دلیل می‌توانید مانتوهای بهار و تابستان خود را از میان مدل‌های کمربنددار انتخاب کنید. مدل مانتو از پارچه‌های ریون یا نخی که اغلب دامن‌های با مدل‌های فون یا پلیسه که دارند می‌توانند برای شما انتخاب مناسبی باشند.

 

مانتو روزمره مشکی

اگر جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که علاقه چندانی به پوشیدن مانتوهایی با رنگ‌های شاد ندارید و رنگ تیره را می‌پسندید، می‌توانید از مدل مانتوهایی که تکه دوزی یا ترکیب رنگ مشکی با دیگر رنگ‌ها استفاده کنید.

مانتو روزمره گلدار 

از مدل مانتو تابستانه گل‌دار نیز غافل نشوید. مدل مانتو تابستانه با پارچه‌های نخی گل‌دار در رنگ‌های روشن می‌تواند یک انتخاب بسیار شیک و زیبا برای شما باشد. با این مدل مانتو نخی و گلدار شما می‌توانید در روزهای گرم تابستانی حس خنک بودن و راحتی را تجربه کنید و حتی می‌توانید از این مدل مانتو تابستانه برای مجالس خاص نیز استفاده کنید و زیبا بدرخشید.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :