جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

شال گردن یکی از اکسسوری‌های مردانه است که می‌تواند نقش مهمی در خاص بودن و جذابیت تیپ مردانه داشته باشد. این اکسسوری در فصل زمستان جنبه کاربردی دارد اما از جهت مد و استایل نیز مطرح است به شرطی که روش‌هایی درست و متنوع برای بستن آن را بلد باشید. روش‌های مختلفی برای بستن شال گردن مردانه وجود دارد که هرکدام برای یک مدل و طول شال گردن مناسب است. جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه در این مقاله به صورت تصویری ببینید.

ad banner

مطالب مرتبط:

۱- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تاکنون

۲- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مدل های بستن شال گردن مردانه : روش دراپه

این روش برای شال گردن‌های کوتاه مناسب است. این مدل بستن شالگردن مردانه یکی از بهترین روش‌ها است درصورتی که لباس و کت و شلوار رسمی به تن داشته باشید. کافیست شالگردن خود را بدون هیچ الگویی و بدون گره زیر کت و یا ژاکت خود قرار دهید.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

مدل های بستن شال گردن مردانه : روش پیچی

این روش برای شال گردن‌هایی با طول متوسط مناسب بوده و در هوای سر کاربرد دارد. برای این مدل باید ابتدا شال گردن را روی گردن خود به نحوی که یک سمت آن بلندتر از سمت دیگر باشد قرار دهید و سپس قسمت بلندتر شال گردن را دور گردن خود بپیچانید و انتهای آن را روی شانه قرار دهید.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

مدل های بستن شال گردن مردانه : روش گره

این روش گره شال گردن مردانه نیز برای شال گردن‌هایی با طول متوسط مناسب اند. در این مدل نیز می‌توانید ادامه شال گردن را یا روی کت قرار داده و یا اینکه آن را به داخل کت و ژاکت خود ببرید.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

 

مدل های بستن شال گردن مردانه : پیچی برعکس

این روش برای شال گردن‌های بلند و متوسط مناسب است. برای بستن این مدل شالگردن ابتدا شال گردن را طوری تنظیم کنید که هر دو سمت آن به یک اندازه باشد. سپس هر لبه شال گردن را روی شانه مقابل بیاندازید.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

 

مدل های بستن شال گردن مردانه : روش پاریسی

این روش برای شال گردن بلند مناسب است. برای بستن شال گردن به این روش شال گردن با از وسط تا کنید و به دور گردن خود بیاندازید و دو سر آزاد شال گردن را از بین فضایی که در سمت مقابل ایجاد شده است رد کنید و گره را محکم کنید. اگر به فکر تیپی خاص برای دورهمی های شبانه بیرون از خانه هستید، این مدل را به شما پیشنهاد می دهیم. این گره شال گردن، به گره اروپایی یا فرانسوی شهرت دارد و از آن جهت که مدلی کلاسیک است، بهتر است آن را با ظاهری نسبتا رسمی به تن کنید. انتخاب مدل شال آن هم دست خودتان است. می توانید شالی پهن یا حتی باریک انتخاب کنید اما اگر می خواهید که خیلی ظاهرتان بهم ریخته به نظر نرسد، ما شال باریک را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

مدل های بستن شال گردن مردانه : گره مجازی

این روش گره زدن مناسب شال گردن‌های بلند در هوای سرد است.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

 

مدل های بستن شال گردن مردانه : روش کراواتی

این روش مناسب شال گردن‌های بلند و متوسط در هوای سرد است.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

 

مدل های بستن شال گردن مردانه : روش گره و پیچ

این روش برای شال گردن‌های مردانه بلند و در شرایط آب و هوایی سرد مناسب است.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

 

مدل های بستن شال گردن مردانه : روش چهارگره

این روش مناسب برای شال گردن بلند در هوای خیلی سرد است.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

 

مدل های بستن شال گردن مردانه : روش دوپیچ

این روش مناسب برای شال گردن بلند در هوای خیلی سرد است. اگر می خواهید تیپی غیر رسمی و راحت بزنید، این مدل بستن شال گردن را به شما پیشنهاد می دهیم. این مدل تقریبا با هر تیپی جور در می آید. به علاوه گردن شما را در روزهای سرد پاییز و زمستان به خوبی گرم نگه می دارد. اگر موقع بستن، یک طرف آن بلندتر از طرف دیگرش شد، نگران نباشید زیرا این مدل نیز شهرت و محبوبیت زیادی دارد و ظاهر شما را از حالت شسته و رفته در آورده و کمی کژوال‌تر نشان می دهد.

جدیدترین روش‌های بستن شال گردن مردانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

majid.mh در تاریخ 20 فوریه 2017

منظور از شال گردن کوتاه ، متوسط و بلند چیه ؟ میشه بازه ی طولی رو ذکر کنید ؟ در ضمن ندیدم در مورد ضخامت هیچ حرفی به میون بیاد درصورتیکه با شال گردن ضخیم هر مدلی رو نمیشه امتحان کرد . ممنون میشم جواب پیامم رو به ایمیلم ارسال کنیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :