نکته های آرایشی برای پوشاندن خستگی چهره

حتما برای شما هم پیش آمده که به علت کار یا تفریح شب خواب کافی نداشته اید و صبح هم مجبورید با چهره ای خسته به سر کار بروید .اگر به دنبال راهی برای پوشاندن خستگی چهره تان هستید با کارشناسان چی بپوشم همرا باشید راه هایی برای حل این مشکل به شما پیشنهاد می دهیم.

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نکته های آرایشی برای پوشاندن خستگی چهره

۱- از آرایش دودی یا اسموکی دوری کنید

اگر استراحت کافی نداشته اید بهتر است از آرایش اسموکی استفاده نکنید.  چشمان سیاه انتخاب خوبی برای پوشاندن پف چشم ها و سیاهی دور آن نمی باشد ما به شما آرایش چشم ملایم همراه با خط چشم نازک را پیشنهاد می کنیم. اگر می خواهید از سایه استفاده کنید بهتر است رنگ روشن را انتخاب کنید.

نکته های آرایشی برای پوشاندن خستگی چهره

۲- از بین بردن پف و سیاهی زیر چشم ها

بهترین راه برای از بین بردن پف چشم ها استفاده از سرم چشم (ترجیحا سرد) است. ابتدا سرم را بر زیر چشم ها بمالید و چند دقیقه صبر کنید سپس برای از بین بردن تیرگی آن از کانسیلر استفاده کنید. دقت کنید که چند نقطه از کانسیلر برای زیر چشم کافی است و بکار بردن بیش از اندازه کانسیلر باعث خراب شدن آرایشتان می شود.

نکته های آرایشی برای پوشاندن خستگی چهره

۳- از رژگونه استفاده کنید

شما می توانید برای شاداب نشان دادن صورتتان از رژگونه ای با رنگ روشن استفاده کنید.

۴- از رژلب های تیره دوری کنید.

رژلب تیره در زمانی که استراحت کافی ندارید انتخاب خوبی نمی باشد.  شما می توانید برای رنگ دادن به لب هایتان ازرنگ های روشن مانند هلویی و یا صورتی استفاده کنید.  بهتر است قبل زدن رژلب از بالم لب برای نرم شدن و تغذیه لب ها استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱- نکاتی برای داشتن ابروهای زیبا

۲- قبل از عکس گرفتن اصولی آرایش کنید

۳- آیا می دانستید آرایش شما می تواند دیگران را بیمار کند؟

۴- باورهای اشتباه و نادرست در مورد استفاده از کرم‌ ضد آفتاب

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :