اگر چشم‌های درشت دارید، این آرایش چشم‌ها مناسب شماست!

«چشم‌های درشت از بهترین چشم‌های دنیا هستند»، اگر فکر می‌کنید این جمله درست است، در اشتباه هستید. چشم‌های درشت مانند قد بلند و پوست سفید (البته در میان جامعه سبزه) تنها بیشتر دیده می‌شوند و در مورد چشم ها، حالت آن، درباره قد، پوششی که انتخاب می‌کنیم و درباره پوست، سلامت آن است که می‌تواند شما را خاص و زیبا کند.

میکاپ چشم های درشت

البته بحث سلیقه را هم در نظر بگیرید. در یکی از سایت‌ها می‌خواندم که آلیسون هاروارد بازیگر و مدل امریکایی را به عنوان کسی انتخاب کرده بود که زیباترین چشم‌های درشت را دارد؛ که راستش را بخواهید من با او موافق نیستم.

میکاپ چشم های درشت

اما این مورد را قبول دارم که چشم های‌اش را که بازی‌های زیادی با آن‌ها می‌کند، می‌تواند طوری آرایش کند که به نظر خاص بیاید.
شما هم اگر چشم‌های بزرگ دارید و می‌خواهید خاص به نظر بیایید و یا مدل بهتری به چشم های‌تان بدهید؛ مروری به این نکات داشته باشید.

سایه چشم براق انتخاب کنید

سایه‌های براق یکی از بهترین نکات آرایشی برای چشم‌های درشت است تا واقعاً آن‌ها را برجسته کند! فقط کمی درخشش، کمی زرق و برق به این مدل چشم می‌تواند آن را حسابی زیباتر کند.

میکاپ چشم های درشت

اما بهتر است در امتداد خط مژه باشد. حتی زیر مژه‌های پایینی، همی اگر زیرساخت خوبی دارید و سیاهی زیر چشم را گرفته‌اید می‌توانید از این سایه بزنید.

مژه‌های پایین هم ریمل بزنید

یکی دیگر از نکات آرایشی عالی برای چشم‌های درشت، ریمل زدن به مژه‌های پایین است که باعث می‌شود چشم‌ها در قاب مژه‌ها بیشتر دیده شوند.

میکاپ چشم های درشت

اما مراقب باشید، شما نمی‌خواهید مژه‌های عنکبوتی داشته باشید و اگر خوب لم ریمل زدن به مژه‌های پایینی را بلد نباشید، نه تنها چشم‌هایتان را زیبا نمی‌کنید که حسابی در حق‌شان جفا می‌کنید.

سایه چشم سفید را ضمیمه کند

یک راه عالی برای برجسته کردن چشم‌های درشت، استفاده از سایه‌های سفید است اما لازم نیست آن را روی تمام پلک خود انجام دهید، فقط کمی از آن را به گوشه‌های چشم خود بزنید.

میکاپ چشم های درشت

می‌توانیم بگوییم اگر خیلی حوصله سایه زدن ندارید حداقل برای این یک مورد، زمان بگذارید.

استخوان ابرو را برجسته کنید

عجله نکنید و سریع سایه چشم سفید را کنار نگذارید و برای برجسته‌سازی اطراف استخوان ابرو استفاده کنید!

میکاپ چشم های درشت

برای این کار بهتر است از یک براش که سطح بزرگتری نسبت به خود براش‌های چشم دارد استفاده کنید و سایه چشم را درست زیر استخوان ابرو بکشید.این کار هم به چشمان شما اجازه می‌دهد تا بیشتر بدرخشند و براق شوند.

ابروهای مرتب، رمز پیروزی

حالا بگذارید این را برایتان بگوییم که شما همه این‌ها کارها را کردید اما راه به جایی نبردید. چرا؟ چون صحبت از ابروهای شماست.

میکاپ چشم های درشت

یکی دیگر از نکات آرایشی عالی برای چشم‌های درشت، ابروهای مرتب و تصحیح شده است چرا که روی چشم‌های شما سایه می‌اندازد.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :