المیرا فلاحیان در
2,179

دلبر ایرانی، امسال با لباس سیندرلایی در کن درخشید!

دلبر ایرانی، امسال با لباس سیندرلایی در کن درخشید!

فستیوال کن شروع شده و مه‌لقا جابری، مدل مشهور ایرانی، در اولین حضورش در این فستیوال در روز دوم آن، با لباسی سیندلایی درخشید. این مدل مشهور در اکران فیلم «تاپ گان: ماوریک» در هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن حضور یافت و در این روز لباسی پوشید که بسیاری بر این باور بودند که بی‌شباهت به لباس سیندرلا نیست.

single_content ad banner

مه لقا جابری در فستیوال کن

 

لباسی از برند ATELIER ZUHRA

مه لقا جابری در فستیوال کن

لباس سیندرلایی مه لقا جابری از برند مشهور و مطرح ATELIER ZUHRA بود. این برند بارها برای سلبریتی‌های مشهور لباس‌های طراحی کرده. برند ATELIER ZUHRA معمولا لباس‌های شلوغ و در عین حال جذاب طراحی می‌کند. شاید آخرین لباسی که از این برند دیده‌اید مربوط به مراسم grammy و مربوط به لباس پاریس هیلتون باشد.

پاریس هیلتون با لباس برند

لباس مه لقا جابری دو قسمت متفاوت بالاتنه و پایین‌تنه دارد. قسمت بالاتنه لباس از جنس حریر است که ستگ‌ها تا حد زیادی روی آن را پوشانده‌اند. شلوغی قسمت بالایی لباس به حد کافی توجه مخاطب را جلب می‌کند، اما از حق نگذریم قسمت پایین‌تنه لباس هم به اندازه کافی شلوغ است. دامن لباس از چین‌هایی تشکیل شده که باعث می‌شود پایین‌تنه مه لقا جابری چاق‌تر از بالا تنه دیده شود. دنباله لباس هم آنقدر بلند است که کاملا همه را مبهوت و جذب می‌کند.

مه لقا جابری در فستیوال کن

برند جواهرات محبوب مه‌لقا

مه‌لقا جابری سال گذشته هم با چند بار در فستیوال کن حاضر شد. و در تمام این دفعات با جواهراتی از برند chopard دیده شد. این مدل مشهور امسال هم به همین برند وفادار ماند و با جواهراتی خاص و زیبا از برند chopard روی فرش قرمز فستیوال کن ظاهر شد.

مه لقا جابری در فستیوال کن

طبیعتا قسمت بالاتنه لباس به حدی شلوغ و سنگدوزی بود که مه‌لقا نیازی به گردنبند نداشت، اما با انتخاب یک دستبند و یک جفت گوشواره آبی متناسب با رنگ لباسش، استایل اولین حضورش در فستیوال کن امسال را تکمیل کرد و توانست توجهات را به خود جلب کند.

مه لقا جابری در فستیوال کندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :