انتخاب رژ لب متناسب با لباس

0

رژ لب یکی از موارد مهم آرایش زنانه است که تاثیر زیادی روی زیبایی چهره و تیپ و استایل دارد. پس انتخاب رژ لب مناسب نه تنها آرایش چهره بلکه استایل را نیز کامل می‌کند و در واقع به عنوان یک اکسسوری در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل و مانند بقیه اکسسوری‌ها باید رژ لب خود را بر اساس استایل خود و هماهنگ با آن انتخاب کنید. در مطلب قبل درباره انتخاب رژ لب بر اساس رنگ پوست و نوع آرایش صحبت کردیم در این مطلب نیز می‌خواهیم به انتخاب رژ لب متناسب با لباس بپردازیم.

رژ لب به عنوان رنگ برای استایل شما

برای روزهایی که حال و حوصله تیپ زدن ندارید و تعدادی لباس معمولی و ساده انتخاب می‌کنید می‌توانید به استایل ساده خود با یک رژ لب قرمز روشن رنگ بدهید. اگر لباس مجلسی شما رنگ خنثی و ساده‌ای دارد مانند مشکی یا خاکستری غیر متالیک یا بدون طرح، استفاده از رژ لب با رنگ تند برای جذاب کردن استایل پیشنهاد می‌شود.

انتخاب رژ لب متناسب با لباس

رژ لب به عنوان رنگ مکمل استایل شما

اگر استایل شما خالی از رنگ نیست مثلا از رنگ‌هایی مثل آبی و سبز و زرد در لباس‌های خود استفاده کرده‌اید می‌توانید رنگ مکمل این لباس‌ها را به عنوان رنگ رژ لب خود برگزینید مثلا اگر یک پالتوی سبز پوشیده‌اید یک رژ لب قرمز و اگر شال آبی دارید رژ لب نارنجی یا اگر کیف زرد دارید رژ لب بنفش می‌تواند کامل کننده تیپ شما باشد.

انتخاب رژ لب متناسب با لباس

تاکید روی رنگ‌ها با کمک رژ لب

همیشه نمی‌توان از رنگ مکمل لباس‌ها به عنوان رنگ رژ لب استفاده کرد. در این مواقع باید از رنگ‌های هم خانواده لباس‌های خود برای رژ لب استفاده کنید که معمولا این رنگ‌ها در خانواده قرمز و نارنجی و صورتی و زرشکی و بنفش قرار دارند.

انتخاب رژ لب متناسب با لباس

مطالب مرتبط:

1- رژ لب مناسب برای هر لباس مجلسی

2- چگونه چشم درشت داشته باشیم؟

3- رژ لب قرمز متناسب با رنگ پوست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :