خانم‌ها چطور در محیط کار کفش کتانی بپوشید؟

کارشناسان معتقدند انتخاب لباس تاثیر قابل ‌توجهی در اقتدار و افزایش قدرت شما در محل کار دارد. پس باید بدانیم چه لباسی مناسب کار است و چه لباسی را نباید در محیط رسمی کار پوشید. کفش کتانی در بیشتر دسته بندی‌ها در فهرست لباس‌های ممنوعه محیط کار قرار می‌گیرد اما با رعایت نکاتی می‌توان در محیط کار نیز کفش کتانی پوشید. خانم‌ها چطور در محیط کار کفش کتانی بپوشید؟

ad banner

اگر فکر می‌کنید که غیر ممکن است که بشود با کفش ورزشی به محل کار رفت، اشتباه می‌کنید. ما در این جا ده مدل کفش که مناسب محل کار است، به شما معرفی می‌کنیم. دنیای مد و گرایش‌های آن، تغییر کرده است. امروزه، شاهد این هستیم که کفش‌های ورزشی، دیگر فقط مختص باشگاه نیست و در همه موقعیت‌ها می‌توان از آن استفاده کرد.

خانم‌ها چطور در محیط کار کفش کتانی بپوشید؟

از وقتی که برندهای لاکچری مثل دیور و شانل، به پای مدل‌ها کفش‌های ورزشی کرده‌اند، پوشیدن کفش ورزشی، به شدت باب  شده است. این کفش‌ها، چه چرم باشد، چه جیر، ساده باشد یا فانتزی، با استقبال قابل توجهی، در دنیای مد، رو به رو شده است، و حتی بسیاری از افراد، در محل کار خود نیز، این کفش‌های راحت را به پا می‌کنند.

خانم‌ها چطور در محیط کار کفش کتانی بپوشید؟

اما نکته مهم در پوشیدن کفش کتانی برای محیط کار این است که استایلی را با آن انتخاب کنید که بیش از حد راحت و کژوال به نظر نرسد چون در این صورت شما فردی غیرمسئول به نظر خواهید رسید. در حالی که کفش کتانی باید شما را فردی فعال و کوشا که به سرعت در کارها اهمیت می‌دهد نشان دهد.

نکات مهم:

  • از کفش‌های با رنگ روشن و جلب توجه کننده استفاده نکنید.
  • کفش کتانی را با عناصر استایل رسمی ترکیب کنید مثل شلوار مشکی.
  • کفش‌های خود را تمیز نگه داشته و بند آن‌ها را همیشه مرتبط و کوتاه ببندید.
  • در کنار کفش کتانی از آرایش و ظرافت‌های استایل به اندازه کافی بهره ببرید.

مطالب مرتبط:

۱- کفش پاشنه بلند یا کتانی؟ کدام را بپوشیم؟

۲- ۷ کفشی که همه خانم ها باید داشته باشند

۳- چند قانون ثابت شده خوش لباسی لباس های زنانه

۴- همه چیز درباره آدیداس اوریجینالز از سوپراستار تا استن اسمیت

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :