مدیر سایت در
0

برند Lewari تلفیق هنر شرق و غرب

تعداد ایرانی های موفقی که در خارج از کشور زندگی می کنند کم نیستند اما افرادی موفقی که در حوزه مد و لباس به صورت جدی فعالیت کنند بسیار محدود است. کارشناسان چی بپوشم امروز به معرفی برند Lewari و خالق آن سیمین ساندر می پردازند با ما همراه باشید.

برند Lewari تلفیق هنر شرق و غرب

تاریخچه برند Lewari

سیمین ساندر در سال   1347    در تهران متولد شد وی از کودکی عاشق هنر بود تا جایی که این ذهنیت خود را در فرآیند محصولات خود پیاده سازی نمود. سیمین در سال   1365    ایران را به مقصد آلمان ترک نمود تا به شروع فعالیت های حرفه ای خود در این حوزه طراحی لباس بپردازد.  آن چیزی که در طراحی های لواری خیره کننده به شمار می آید استفاده از رنگ های گرم و شاد است. آن چیزی که به نظر نمی رسد سازگاری زیادی با محیط زندگی سیمین داشته باشد، وی اینگونه بیان می کند که همواره در انتخاب رنگ و طراحی هایش فضای ایران را در خاطرش مرور می کرده است.

Lewari در اواخر سال 2007 میلادی وارد بازار اروپای غربی شد و کم کم به واسطه معرفی محصولات آن در نمایشگاه های مختلف در کشور آلمان در کمتر از یکسال به شهرتی دست یافت که مشتریان خود را از نقاط مختلف جهان از جمله ایران به خود جلب نمود. نکته جالب در خصوص لواری لوگوی آن است که به گفته خالق آن  از طرح های موجود در فرش ایرانی الهام گرفته شده است که مورد نیز علاوه بر استفاده از رنگ های شاد یکی دیگر از مواردی است که این برند را از سایر رقبایش خارجی اش متمایز می کند.

سیمین ساندر در طراحی پارچه و لباس، سعی کرده است که از هر آن چیزی که در فضای اطراف خود می بیند الهام گیرد که این خود نشان دهنده خلاقیت این طراح مشهور ایرانی است، براساس گفته سیمین بسیاری از طرح های روی پارچه هایش را از تابلوهای نقاشان معروف جهان الهام گرفته است که از این جهت نیز خود جالب توجه و ستودنی است.

یکی دیگر از نکات قابل توجه برند Lewari همکاری سومین چاپخانه روی پارچه در اروپا با این برند است که خود نشان دهنده اعتبار Lewari است.

مطالب مرتبط:

1- زندگینامه بیژن پاکزاد طراح مد و فشن

2- تاریخچه گوچی، برند خوشنام ایتالیایی

3- دونا کارن طراح مشهور لباس، خالق برند DKNYدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :