چطور بلوز پلنگی بپوشید

0

اگر نگاهی به کمد لباس خود بیندازید احتمالا شما هم جزو آن دسته خانم‌هایی هستید که یک یا چند لباس پلنگی قدیمی و جدید از جمله بلوز پلنگی دارند که زمانی خریده یا هدیه گرفته‌اند اما چون نمی‌دانسته اند چطور و با چه لباس‌هایی آن را بپوشند مدت طولانی آن را بی‌استفاده رها کرده اند. خبر خوب اول این است که این لباس‌ها دوباره مد شده‌اند و خبر خوب دوم این که ما می‌خواهیم در این مطلب به شما آموزش دهیم که چطور بلوز پلنگی بپوشید.

طرح پلنگی از طرح‌های جذاب و زیبای لباس است که در واقع از طبیعت الهام گرفته شده است و پوشیدن آن به شما نوعی از جذابیت زنانه می‌دهد که مختص استایل خانمانه است. اما این بلوز را چطور می‌توان پوشید؟ چه رنگ‌ها و لباس‌های مناسب آن است؟

چطور بلوز پلنگی بپوشید

بلوز پلنگی به دلیل استایل خانمانه آن به راحتی می‌تواند با لباس‌های استایل خانمانه مثل دامن کوتاه و کفش پاشنه بلند ترکیب شود اما اگر می‌خواهید استایلی متفاوت بسازید بلوز پلنگی را با لباس‌های استایل مردانه ترکیب کنید مانند تصویر زیر که این بلوز را با یک شلوار مشکی و کفش بنددار و آرایش مشکی ترکیب کرده است.

رنگ‌های مناسبی که می‌توان با بلوز پلنگی به کار برد علاوه بر رنگ‌های خنثی از جمله مشکی رنگ‌های هم خانواده تن پلنگی مثل شتری، قهوه ای و کرم است. رنگ‌های متضاد این خانواده مثل بادمجانی، بنفش و صورتی نیز ترکیب جالبی با بلوز پلنگی به وجود می‌آورند مانند بلوز پلنگی و پوتین بنفش و دامن پولک‌دار که می‌تواند یک استایل مناسب برای لباس‌های مجلسی شما باشد.

مطالب مرتبط:

1- چند نکته برای پوشیدن لباس‌های طرح‌دار

2- چه جوری لباس طرح‌دار انتخاب کنم؟

3- راه پوشیدن لباس طرح‌دار مردانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :