المیرا فلاحیان در
1,538

اما انتظار این استایل شلخته را از لیلا حاتمی نداشتیم!

اما انتظار این استایل شلخته را از لیلا حاتمی نداشتیم!

دیشب مراسم اختتامیه فستیوال فیلم ونیز برگزار شد و جوایز، صاحبانشان را یافتند. بازیگران و افراد مشهور با استایل‌های زیبا و متفاوتی روی فرش قرمز اختتامیه این فستیوال حضور یافتند. لیلا حاتمی، بازیگر مشهور ایرانی، که به عنوان داور در این فستیوال حضور یافته بود هم با پوششی کاملا متفاوت از تمام پوشش‌هایی که تاکنون از لیلا حاتمی دیده‌ایم، روی این فرش قرم گذاشت. استایل جدید لیلا حاتمی به شدت مورد بحث قرار گرفت. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به آخرین استایل لیلا حاتمی در فستیوال ونیز داشته باشیم.

آخرین استایل لیلا حاتمی

رنگارنگ برخلاف تمام مشکی‌ها

لیلا حاتمی در اولین روز ورودش به فستیوال فیلم ونیز با پیراهنی مشکی‌رنگ حضور یافته بود. هرچند که به کاربردن شال سفید تا حدی مشکی بودن بیش از حد پوشش را خنثی میکرد. این بازیگر در دومین حضورش در فستیوال ونیز با شومیز و شلوار ظاهر شد. شومیزی که طرح‌هایی متفاوت داشت، اما رنگ‌های به کار گرفته شده در آن چندان شاد و متفاوت نبودند. شلوار هم به رنگ مشکی انتخاب شده بود.

آخرین استایل لیلا حاتمی

این بازیگر در اولین حضورش روی فرش قرمز هفتاد و نهمین فستیوال فیلم ونیز، با پوششی سراپا مشکی ظاهر شد. او حتی در میکاپ صورتش هم روی رنگ مشکی تاکید چشمگیری کرده بود. البته هر 3 استایل اول او به شدت مورد تحسین قرار گرفتند و واقعا هم استایل ایشان در ونیز سربلندمان کرده بودند.

شب گذشته اما لیلا حاتمی با پوششی کاملا متفاوت روی فرش قرمز اختتامیه ونیز ظاهر شد. اینبار این بازیگر مشهور سینما به سراغ رنگ مشکی نرفته بود و رنگ‌هایی شادتر را در استایلش به کار گرفته بود. اما اینکه چنین استایلی تا چه حد مناسب لیلا حاتمی و کاراکتر درونی‌اش بود را نمی‌دانیم!

آخرین استایل لیلا حاتمی

لیلا حاتمی از آن دسته بازیگرانی است که حتی در ایران هم معمولا انتخاب‌های کلاسیک‌تری دارد و کمتر پیش می‌آید صورتی و بنفش و این قبیل رنگ‌ها را بپوشد. به همین خاطر هم استایل دیشب این بازیگر به شدت متعجبمان کرد!

تمام آیتم‌ها در یک طرح و رنگ

اگر به استایل لیلا حاتمی روی فرش قرمز شب گذشته نگاهی گذرا بیندازید، می‌بینید که تمام آیتم‌های استایل او در یک طرح و رنگ هستند . پارچه پیراهن و شال او به شکل آبرنیگ و ترکیبی از رنگ‌های بنفش و صورتی است. تنها آیتمی که در استایل لیلا حاتمی، متفاوت جلوه می‌کند، کمربندی است که او روی پیراهنش بسته.

آخرین استایل لیلا حاتمی

وجه شباهت مهم این لباس و لباس مشکی‌رنگ دیگری که روی فرش قرمز پوشیده بود، آستین‌های مچی لباس بود. جنس لباس به نوعی است که اگر آستین‌ها مچی و محکم نبودند، امکان بالا رفتن آن‌ها بسیار زیاد بود. البته این مدل آستین‌های مچی به خودی خود هم پرطرفدار هستند.

آخرین استایل لیلا حاتمی

شلوغی بیش از حد استایل

کاری به رنگ‌های شاد و متفاوت استایل لیلا حاتمی نداریم. رنگ‌ها هرچقدر هم متناسب با کاراکتر این بازیگر نباشند، حس و حال شاد و خوبی را منتقل می‌کنند. اما رنگ‌های پارچه به شدت موجب شلوغ شدن استایل لیلا حاتمی شده‌اند. مدل شال هم دقیقا به نوعی انتخاب شده که به این شلوغی، دامن زده است.

آخرین استایل لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در هر 4 استایلش در فستیوال ونیز، برخلاف بسیاری از بازیگران که در جشنواره‌های خارجی به سراغ توربان یا کلاه می‌روند، شال را انتخاب کرده، اما در هیچکدام از استایل‌های قبلی‌اش شال تا این حد نامرتب روی سرش قرار نگرفته بود. شاید در چنین استایلی با این مدل پارچه شلوغ، اتفاقا بهتر بود توربان و یا شال کوتاه‌تری سر کند و یا حداقل شال را به نوعی سر کند که آسیبی به استایلش نزند و موجب شلوغ‌تر دیده شدن آن نشود.

آخرین استایل لیلا حاتمی

مثل همیشه با میکاپ ساده و شیک

شاید متفاوت‌ترین میکاپ لیلا حاتمی تاکنون را بتوانیم همان میکاپ چند روز پیشش روی فرش قرمز افتتاحیه فستیوال ونیز با همان پیراهن مشکی بدانیم. به جز آن، لیلا حاتمی در تمام رویدادها با میکاپی ساده و در عین حال شیک ظاهر می‌شود. میکاپی که ظرافت چهره‌اش را بیشتر نمایان می‌کند و او را اصیل‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهد.

آخرین استایل لیلا حاتمی

نظر شما درباره استایل آخر لیلا حاتمی چیست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 11 سپتامبر 2022

خیلی هم خوشکله ونجیب ممنون بانوی ایرانی

م در تاریخ 11 سپتامبر 2022

بسیار عالی همانند همیشه ،شیک و زیبا و بسیار عالی

سمیرا در تاریخ 11 سپتامبر 2022

خیلی هم قشنگ پوشیده لباسش رو به نظر من

ناشناس در تاریخ 12 سپتامبر 2022

به نظر ما که عالی بودند

ناشناس در تاریخ 12 سپتامبر 2022

مایه افتخار وفخر بانوی ایران‌زمین ، که سالهاست دیگه دیده نمیشه ایکاش دوباره دختران ایران زمین اصالت ومتانت شونو بدست بیارن .

فاطمه در تاریخ 12 سپتامبر 2022

بهترین بازیگر
عاششقشم

Mansi در تاریخ 13 سپتامبر 2022

به نظر من،جذاب ومتفاوته،???

ناشناس در تاریخ 13 سپتامبر 2022

خیلیم زیباست و بهشون میاد

زهرا در تاریخ 15 سپتامبر 2022

من که خوشم اومد هم خوشگل بود و هم متفاوت ولی خب قسمت شالش به هم ریخته و آشفته بود باید یه جور دیگه سر میکرد

ناشناس در تاریخ 15 سپتامبر 2022

همیشه عالی…

م در تاریخ 16 سپتامبر 2022

اتفاقا این استایلش خیلی هم زیبا بود

ناشناس در تاریخ 16 سپتامبر 2022

استایلشون خیلی هم زیبا بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :