شلوار چرم را با کدام کفش‌ها بپوشید؟

شلوارهای چرم از مواردی هستند که پوشیدن آن‌ها برای بیشتر خانم‌ها کاری مشکل به نظر می‌رسد اما اگر استایل مناسبی با این شلوار انتخاب کنید بدون تردید خوش تیپ و شیک پوش خواهید شد. یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها برای پوشیدن با شلوار چرم کفش مناسب آن است. چند مدل کفش با شلوار چرم هماهنگی خوبی دارند که آن‌ها را در این مطلب معرفی می‌کنیم. شلوار چرم را با کدام کفش‌ها بپوشید؟

بوت ساق کوتاه

قبل از هرچیز باید بگوییم که شلوارهای چرم مناسب زمستان هستند پس به هیچ وجه نباید با کفش‌هایی که مخصوص تابستان هستند پوشیده شوند مثلا صندل‌های تابستانی. بوت ساق کوتاه بهترین انتخاب برای این نوع شلوار است که می‌تواند هر جنسی داشته باشد و لازم نیست حتما بوت چرم بپوشید. بوت‌های جیر، ساتن و مخمل هم گزینه‌های مناسبی برای پوشیدن با شلوار چرم هستند.

شلوار چرم را با کدام کفش‌ها بپوشید؟

پاشنه بلند و پنجه باریک

اگر دوست دارید استایلی خانمانه و مجلسی با شلوار چرم خود داشته باشید آن را با کفش مجلسی پاشنه بلند نوک تیز و پنجه باریک بپوشید. این کفش هم پاهای شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد و هم تناسب بسیار خوبی با شلوار چرم زیبای شما به وجود می‌آورد. مدل‌های کلاسیک، زرق و برق‌دار و بند‌دار کفش پاشنه بلند همگی مناسب پوشیدن با این شلوار‌ها هستند.

شلوار چرم را با کدام کفش‌ها بپوشید؟

شلوار چرم را با کدام کفش‌ها بپوشید؟

کفش کتانی

شلوار چرم مخصوص کفش‌های مجلسی و پاشنه بلند نیست و لزومی ندارد که حتما با بوت و کفش رسمی همراه شود. شما می‌توانید شلوار خود را با کتانی‌های بنددار به خصوص رنگ سفید آن بپوشید و در عین خوش تیپ بودن راحت و فعال نیز باشید. البته این استایل بیشتر مناسب بیرون و گردش است.

شلوار چرم را با کدام کفش‌ها بپوشید؟

مطالب مرتبط:

1- 7 مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

2- چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

3- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :