قطعا این بازیگر جذاب، تعریف خوشپوشی در کره جنوبی است!

کیم وو بین، بازیگر-مدلی کره‌ای است که زندگی پر فراز و نشیبی داشته است. او مدتی درگیر سرطان نازوفارنکس بود اما چندی پیش با بازکردن صفحه اینستاگرامش باعث خوشحالی طرفدارانش شد.

استایل کیم وو بین

او بدون شک یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های کره جنوبی است. بازیگری قد بلند با لبخندی جذاب که می‌تواند؛ قلب‌ها را تسخیر کند.بیایید سفری به شیک‌ترین سبک‌های لباس پوشیدن او بیاندازیم.

 

ستاره‌ای رسمی- ستاره‌ای اسپرت

کیم را یک فوق ستاره می‌دانند. بازیگری که مانند خیلی دیگر از هم صنف های‌اش کارش را از مدلینگ شروع کرد؛ زمانیکه شاگرد دبیرستان بود. او هنوز هم در زمینه مدلینگ سخت کار می‌کند و کافی است بپذیرد یک لباس را به تن کند؛ تا کار تمام و آن لباس روی زبان‌ها بیافتد!

استایل کیم وو بین

این بازیگر دوست داشتنی؛ استایلی بسیار متنوع را در این سال‌ها داشته است. از یک کت و شلوارپوش حرفه‌ای گرفته تا یک پسر اسپرت پوش.

استایل کیم وو بین

کیم با پوشیدن لباس‌های چرم در زندگی عادی و جلوی دوربین هم می‌توانید یک پسرِ بد با تیپی عالی باشد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

استایل کیم وو بین

  • موهای وزوزی؛ قدرش را بدان

موهای صاف و مرتب و یا موهای فر! کیم وو بین در این سال‌ها بیشتر از آن که چنین باوری را داشته باشد؛ موهای وزوزی و نامرتبش را به رخ هوادارانش کشیده است.

او با این مدل موهای‌اش بیشتر از همیشه نقش یک پسر بدِ دوست داشتنی را ساخته است.

رنگ‌های نرم؛ تیشرت‌های ساده

رنگ‌های خاکی و سبز ارتشی و تیشرت‌های ساده؛ یکی دیگر از کلید اسرار خوش تیپی کیم وو بین است. این رنگ‌ها به شما چهره‌ای ساده و در عین حال بالغ و قابل اطمینان می‌بخشند.

استایل کیم وو بین

او همچنین با تی شرت‌ و بلوزهایی ساده که به او ظاهری راحت و بی‌دردسر می‌دهند؛ درخشیده است.تیشرت‌های ساده؛ صمیمی هستند و اجازه می‌دهند دیگران به راحتی به شما نزدیک شوند. کاری که کیمم می‌کند. او بیشتر از اینکه لباس‌های طرح دار داشته باشد؛ لباس‌های ساده و بهتر است بگوییم تیشرت‌های ساده دارد.

استایل کیم وو بین

همان طور که تیشرت‌های طرح دار و گرافیکی و نوشته دار؛ به شما می‌گویند تبلیغات چی کدام تفکر هستند؛ تیشرت‌های ساده هم همین کار را می‌کنند؛ البته با این پیام که «اهل هیچ شعار و شعری نیستیم!»

پالتوی سنگین با یقه پهن و رنگ‌هایی در یک تنالیته

پالتوهای بلند با پارچه‌های سنگین و پشمی، ساده‌ترین و راحت برای جنتلمن شدن است. اگر یک کیف چرمی هم به دست بگیرید که دیگر کار تمام است.کیم هم این راز را می‌داند و این پالتوها را از خودش دریغ نمی‌کند.

استایل کیم وو بین

بگذار رنگ‌ها تو را کشف کنند

کیم وو بین بازیگر جسوری است؛ نه فقط جلوی دوربین که در زندگی واقعی. او می‌تواند سرطانش را از والدینش پنهان کند و روی پاهای خودش بیاستد؛ تنها دارو درمانی و پرتو درمانی کند و زمان‌هایی بسیار سخت؛ اما با امید و پرتوان را بگذراند.

او یک فرد جسورِ به تمام معناست. برای همین هم هست که همه مدل و رنگ لباسی را در این سال‌ها امتحان کرده است و همیشه هم جذابیت خودش را حفظ کرده.

استایل کیم وو بین

بد نیست در آخر کار این مورد را هم از کیم وو بین به یاد داشته باشیم. او درباره رازهای زندگی و حفظ روحیه‌اش با روزنامه و مجله‌های زیادی صحبت کرده و احساس قدردانی را یکی از مهمترین؛ طناب‌های حفظ زندگی‌اش دانسته است.

استایل کیم وو بین

او همیشه یک دفترچه با خودش دارد و چیزهایی که در زندگی روزمره دارد و نسبت به آن‌ها سپاسگزار است را در آن یادداشت می‌کند.کاری که باعث می‌شود در اوج نامیدی، خستگی و درد بداند، خیلی چیزها برای ادامه زندگی و عشق ورزیدن دارد.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :