این بازیگر با «پسران برتر از گل» مشهور شد و حالا جذاب‌ترین پسر کره است!

لی رانگ، کارکتر دوست داشتنی سریال “روباه نه دم” که کیم بوم نقش او را در سریال ایفا می کند، جزو جذاب ترین کارکترها در طول سریال است. کیم بوم در نقش این کارکترِ جذاب با استایل های کژوال و نیمه کلاسیک ظاهر می‌شود که می توان گفت شباهت زیادی به استایل شخصی این بازیگر دارد.

استایل کیم بوم

استایل های جذاب لی رانگ در رنگ های غافلگیر کننده و چشمگیر که برای شخصیت پرشور و بازیگوش این کارکتر کاملا مناسب است.

استایل کیم بوم

مثل ترکیب قرمز و مشکی در این استایل معروف از لی رانگ که نشان دهنده ی شخصیت بازیگوش و پراعتماد به نفس او است.

حال و هوای روحی کارکتر لی رانگ در طول سریال کاملا از رنگ هایی که در استایلش استفاده می کند قابل حدس است. مانند تاکید او بر رنگ مشکی در اوایل سریال، که بر شخصیت مرموز او تاکید دارد. همچنین هرچه به پایان سریال نزدیک می شویم بیشتر او را در رنگ هایی مانند سفید می بینیم که نشانه ی صداقت و یک رویی این کارکتر در اواخر داستان است.

استایل کیم بوم

کیم بوم، بازیگر با استعداد این کارکتر در استایل شخصی اش شباهت های زیادی با کارکتر لی رانگ دارد.

این بازیگر استایل ‌های رسمی را ترجیح می‌دهد. در واقع می توان گفت کیم بوم معمولا به استفاده از ست های کت و شلوار علاقه زیادی دارد و استایل های کلاسیک و مینیمال را در اولویت قرار می ‌دهد. اما برخلاف کارکتر لی رانگ ، کیم در استایل شخصی اش از رنگ های تند و چشمگیر پرهیز می کند. با توجه به علاقه ی این بازیگر به استایل های ساده و رنگ های تیره، خصوصا رنگ مشکی، می توان به شخصیت درونگرای او پی برد. همچنین علاقه ی او به استایل های رسمی و سنتی مردانه می تواند نشان گر شخصیت سنت گرا و سفت و سخت او باشد.

همان طور که پیش تر گفته شد، کیم بوم استایل های کلاسیک و مینیمال را ترجیح می‌دهد؛ اما این به هیچ عنوان به آن معنا نیست که او از نوآوری های مد غفلت می‌کند؛ بلکه او در امتحان کردن استایل های جدید پیش قدم است.

استایل کیم بوم

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

کیم بوم بدون شک یکی از خوش سلیقه ترین سلبریتی های در انتخاب کت و شلوار است و یکی از جذاب ترین آن ها را در نشست خبری سریال “روباه نه دم”به تن داشت. این سِت علاوه برآن که بسیار برازنده و مناسب یک حلسه رسمی به نظر می‌رسید، یک طرح خلاقانه و به روز رسانی شده از کت و شلوارها کلاسیک بود. استفاده از سکگ به جای دکمه برای کت، یک ایده ی نو در این سبک استایل محسوب می‌شود و می توان گفت ظاهر فاقد جنسیت و مینیمال تری نسبت به کت های سنتی مردانه دارد.

استایل کیم بوم

استایل کیم بوم

کیم بوم علی رغم علاقه اش به استایل های کلاسیک، از امتحان ایده های جدید ترسی ندارد و با این وجود یکی از شیک پوش ترین سلبریتی های کره ای است.

گذشته از کت و شلوارها که بسیار در استایل او دیده می شوند؛ در استایل های کژوال تر و راحت تر او همچنان پیروِ مینیمالیسم و سادگی است. آیتم های مورد استفاده ی او برای چینش یک استایل غیر رسمی معمولا شامل ژاکت و یا سوییشرت های اورسایز، جین های راسته و اسنیکرز های کلاسیک آدیداس است که مینیمال ترین و ساده ترین ترکیب برای یک استایل کژوال به نظر می‌رسد‌.

همچنین این بازیگردر تمام استایل هایش به رنگ های تیره یا خنثی وفادار است و علاقه چندانی به رنگ های تند ندارد. به نظر می رسد او اصلا با جلب توجه در استایلش موافق نیست. در مجموع باید گفت این بازیگر جوان و خوش قیافه ی کیدراما استایل های مردانه ی سنتی را بر دیگر استایل های امروزی ترجیح می‌دهد. بر خلاف بسیاری دیگر از بازیگران کیدراما که به استفاده از استایل ها و میکاپ های فاقد جنسیت و یا اکسسوری های جورواجور معروف اند، کیم بوم به استایل های مردانه تر و کلاسیک علاقه ی بیشتری نشان می‌دهد. او در استفاده از اکسسوری ها بسیار محتاط است و اکثر اوقات به یک گردنبند ساده بسنده می کند.

استایل کیم بوم

استایل کیم بوم

کیم بوم علاوه بر حرفه ی بازیگری، فعالیت های چشمگیری در حوزه ی مد و فشن دارد و عکس این بازیگر شیک‌پوش بارها بر روی مجله  ELLE  چاپ شده است.

استایل کیم بوم

استایل کیم بوم

حنانه طلا
نویسنده: حنانه طلا


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :