راز زیبایی کندال جنر در جیب مادرش بود؛ رژیم غذایی و روتین پوستی یک ستاره محبوب

کندال نیکول جنر مدل آمریکایی و خواهر ناتنی کارداشیان هاست. یعنی در اصل او یک خواهر کوچکتر به نام کایلی و سه خواهر ناتنی بزرگتر به نام‌های کورتنی، کیم و کلویی کارداشیان و چهار برادر ناتنی به نام‌های راب کارداشیان، برت جنر، براندون جنر و برودی جنر دارد.

راز زیبایی کندال جنر

او همچنین برنامه‌های تلویزیونی هم اجرا می‌کند و اساسا با برنامه تلویزیونی مستند Keeping Up with Kardashians به شهرت رسید.

کندال به عنوان یکی از پردرآمدترین مدل‌های جهان معرفی شد و همچنین مدل ویکتوریا سیکرت است و این شاهکار در دنیای مدلینگ آسان به دست نمی‌آید.

راز زیبایی کندال جنر

کندل جنر که مدلینگ را از دوره نوجوانی و زمانی که تنها ۱۴ سال داشت؛ شروع کرده؛ رازهایش درباره زیبایی و تغذیه‌اش را بارها در مصاحبه به مجله‌ها و برنامه‌های تلویزیونی گفته است. خلاصه‌ای از این رازهایِ بگویِ جنر را از زبان خودش باهم می‌خوانیم.

راز زیبایی کندال جنر

صورتم را توی یخ فرو می‌کنم

صبح‌های من بسته به جایی که در جهان هستم کمی متفاوت به نظر می‌رسند، اما هر جا که باشم روزم را بلافاصله با مسواک زدن شروع می‌کنم. من از مسواک برقی و خمیر دندان ژله‌ای استفاده می‌کنم.

راز زیبایی کندال جنر

بعد هم با نوشیدن یک فنجان چای صبحگاهی و کرم زدن به پوستم روزم را ادامه می‌دهم. اما کاری که اخیراً زیاد انجام می‌دهم، یک کاسه یخ برمی‌دارم و اول صبح صورتم را در آن فرو می‌برم؛ این ترفتد برای پوست شما شگفت‌انگیز است اما یک فایده بزرگتر هم دارد و به شما کمک می‌کند تا اضطراب‌تان را کم کنید و این اثر اقعاً باورنکردنی است.

راز زیبایی کندال جنر

بعد از این کار لازم نیست، تنها به دو راه حل «جنگ یا گریز» فکر کنید و می‌توانید با حال بهتری به آنچه در لحظه حال اتفاق می‌افتد تمرکز کنید.

تعادل با مدیتیشن

من برای مدیتیشن هم وقت می‌گذارم. تمرین مراقبه می‌کنم. نوعی مراقبه که شامل خواندن بی‌صدا یک مانترای شخصی  (معمولاً یک کلمه یا صدا) شده است.

راز زیبایی کندال جنر

من آن را به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ادامه می‌دهم تا از افکار منحرف کننده جلوگیری کند و حالت خودآگاهی آرامبخشی را ایجاد کند.

• برنامه ریزی روزانه برای اهداف سالانه

تنظیم کارهای روزانه در ابتدای صبح به من خیلی کمک می‌کند. این کار یک راه ساده و در عین حال عمیق برای انتخاب عمدی مسیری است که می‌خواهید روز خود را بگذرانید؛ با این کار به جای اینکه اجازه دهید اتفاق‌های روز برای شما اتفاق بیفتد؛ خود را مسئول ساختن می‌کند.

راز زیبایی کندال جنر

به علاوه، این فرصت برای شما فراهم می‌شود تا وظایف روزانه خود را با اهداف بلندمدت خود هماهنگ کنید و انگیزه شما برای دستیابی به آن‌ها حفظ می‌شود.

عرق ریزی با پیلاتس و اعتقاد به اندورفین

من هر روز مت یوگا را می‌اندازم و نیم ساعتی یوگا می‌کنم. ورزش منظم یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند خودمراقبتی است.

راز زیبایی کندال جنر

فعال بودن نه تنها قلب شما را تقویت می‌کند و سلامت کلی بدن را بهبود می‌بخشد، بلکه باعث تحریک تولید اندورفین می‌شود که هورمون شادی تولید می‌کند و خلق و خوی ما را تقویت و باعث مثبت اندیشی می‌شود.

• مراقبت ساده اما کلیدی از پوست

من متوجه شدم که یک روال ساده برای نوع پوست من بهترین کارکرد را دارد. قانون شماره یک مراقبت از پوست من؛ شستن صورت و پاک کردن آرایش است.

راز زیبایی کندال جنر

من معمولاً در پایان شب و حتی در طول روز دوبار صورتم را تمیز می‌کنم تا پوستم نفس بکشد و از جوش زدن جلوگیری کنم.

راز زیبایی کندال جنر

دندان؛ پوست دیگر ماست

من معتقدم که مراقبت از دندان‌های به اندازه مراقبت از پوست شما مهم است و من یک برنامه روزانه کوچک دارم که زیبایی به لبخند من می‌دهد، اول از همه اینکه قبل از رفتن به رختخواب، مسواک می‌زنم و پنج دقیقه هم با نوارهای سفید کننده Moon’s Dissolving 56CT دندان‌هایم را سفید می‌کنم.

راز زیبایی کندال جنر

من همچنین در هفته یک یا دو بار سفید کننده تقویت کننده استفاده می‌کنم.

برای لاغری میانبر نمی‌زنم

من سخت تلاش می‌کنم تا تناسب اندام خودم را حفظ کنم اما به رژیم‌های غذایی مد روز و میانبرها اعتقادی ندارم. روش کاهش وزن من ساده است.

راز زیبایی کندال جنر

قند خون من هم اصولا پایین است و باید در طول روز به خودم مواد قندی برسانم اما سعی می‌کنم بیشتر از همه غذای مغذی بخورم و ورزش هم در کنارش انجام دهم.

راز زیبایی کندال جنر

سیب؛ توت فرنگی سبزیجات خام و هوموس به عنوان میان وعده بسیار مورد علاقه کن است. آووکادو روی تخم‌مرغ و نان تست صبحانه من است و غذاهای فرآوری شده و تصفیه شده را حذف کردم.

زیبایی درونی است نه بیرونی

آخرش هم اینکه؛ بهترین توصیه زیبایی که تا به حال شنیدم؛ قطعا از طرف مادرم بود. او از سنین پایین به من آموخت که زیبایی از درون می‌آید و به بیرون می‌ریزد.

راز زیبایی کندال جنر

اگر احساس خوبی نسبت به خود ندارید، در بیرون نشان داده خواهد شد. بنابراین اولویت دادن به خودمراقبتی و سلامتی مهمترین راه برای زیبا شدن است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :