رقیه باقری در
2,094

خانم کیت میدلتون؛ شما در زیبایی از مدل‌ها هم سبقت گرفته‌اید!

خانم کیت میدلتون؛ شما در زیبایی از مدل‌ها هم سبقت گرفته‌اید!

بر کسی پوشیده نیست که کیت میدلتون، عروس خانواده سلطنتی بریتانیا اغلب با لباس‌هایی که طراحان مد و لباس بزرگ دنیا دوخته‌اند در مجامع عمومی ظاهر می‌شود.

جالب است بدانید که لباس پوشیدن بانوان در خانواده سلطنتی آداب خاصی دارد. بر همین اساس گاهی لباس‌ها و استایل‌ها با پروتکل‌های خانواده سلطنتی مطابقت ندارد و نیازمند برخی اصلاحات است. ممکن است در ابتدا خود فکر کنید که این تغییرات احتمالا باعث می‌شود لباس جذابیت خود را از دست بدهد اما برعکس تغییرات ظاهری تازه به لباس خواهد داد.

لباس کیت میدلتون

ما در این مطلب از مجله برایت سایت قصد داریم  برخی از لباس‌های دوشس کمبریج را که عناصر آن دستخوش تغییرات شده است را با نسخه اصلی مقایسه کنیم.

لباس دولچه و گابانا – مراسم سلطنتی

لباس کیت میدلتون

اگر استایل‌های کیت میدلتون را بررسی کرده باشید متوجه خواهید شد که او لباس‌های ساده و میدی را ترجیح می‌دهد. در این رویداد نیز او تصمیم گرفت این لباس از برند ایتالیایی مشهور را بدون گلدوزی ساعت جیبی سفارش دهد.

لباس الکساندر مک کوئین – مراسم عکاسی خانوادگی

لباس کیت میدلتون

الکساندر مک کوئین خانه مد مورد علاقه همسر پرنس ویلیام است. او برای چهلمین جلسه عکاسی  خانواده سلطنتی با آن‌ تماس گرفت و لباس خود را سفارش داد. لباس او پیراهنی ماکسی قرمز رنگ با یقه نامتقارن، آستین پف دار که از کلکسیون پاییز و زمستان این خانه مد الهام گرفته شده بود.  نسخه اصلی این لباس با طرح چاپی گل بود که به صورت آبرنگی جلوه می‌کرد اما کیت میدلتون آن را به صورت تک رنگ بر تن کرد.

لباس الکساندر مک کوئین – مراسم عکاسی خانوادگی

لباس کیت میدلتون

دوشس کمبریج باز هم برای عکاسی با وفاداری و حمایت از این برند بریتانیایی لباس دیگری را از خانه مد الکساندر مک کوئین دریافت کرد. این لباس حریری شکل بدون آستین بود و حریری بلندی از دو طرف لباس روی بازو با پاپیون بسته می‌شد. این لباس مانند نسخه اصلی بدن نما نبود و بالا تنه از بدون فنر و قالب بالا تنه طراحی شده بود.

لباس جنی پکهام – اکران فیلم روح

لباس کیت میدلتون

برای اکران قسمتی دیگری از فیلم جیمزباند به نام روح کیت بار دیگر لباسی از حریر آبی از برند جنی پکهام انتخاب کرد. تنها تفاوت این لباس با نسخه‌ای در کلکسیون این برند در فشن شو، پوشاندن سرشانه با حفظ مدل همان لباس و کمربند نگینی به جای استیل بود. این سبک برای عروس سلطنتی برازنده تر به نظر می‌رسد.

لباس جنی پکهام – مراسم خیریه

لباس کیت میدلتون

همسر پرنس ویلیام بار دیگر برای آمادگی در شامی که به منظور حمایت از سازمان‌های خیریه برگزار شد از طراح لباس بریتانیایی، جنی پکهام کمک گرفت. بلندی این لباس سرمه‌ای رنگ تا روی زمین می‌رسید و بالاتنه دکلته لباس کمی بالاتر آمده بود و نسبت به نسخه اصلی پوشیده تر بود. همچنین این تغییرلت سرشانه‌هاس ظریف کیت را نیز در بر گرفته بود.

لباس جنی پکهام – مسابقه ورزشی

لباس کیت میدلتون

این طور که پیداست کیت میدلتون به همین راحتی از کلکسیون‌های طراح مورد علاقه‌اش چشم بر نمیدارد. او برای تماشای یک مسابقه ورزشی به همراه همسرش یک لباس ابریشمی مینیمال با طرح شکوفه‌های بهاری انتخاب کرد. جالب است بدانید با وجود این که لباس پوشیده و مطابق عرف خانواده سلطنتی بود اما کمی سفارشی به دست کیت رسید. او این لباس را با آستین کوتاه‌تری بر تن کرد.

لباس مارکوس لوپفر- سفر به آلمان

لباس کیت میدلتون

به نظر می‌رسد کیت میدلتون قصد دارد در پوشش خود کمی سیاست به خرج بدهد. در سفری که او به همراه خانواده‌اش به آلمان داشت و مراسمی که برای ورود آن‌ها برگزار شده بود عمدا لباسی از مجموعه لباس‌های یک طراح آلمانی مقیم لندن به نام مارکوس لوپفر انتخاب کرد. این لباس با طرح چاپی به رنگ به رنگ سبز با آستین حلقه‌ای طراحی شده بود که با کمربند انحصاری کیت زیباتر جلوه می‌کند.

ست لباس اردم – سفرهای کاری

لباس کیت میدلتون

ممکن است فکر کنید پرنسس ساده پسند است و به سلیقه خود پایبند است. دوشس کمریج در یکی از سفرهای کاری خود لباسی از طراحی‌های دیزاینر معروف انگلیسی، اِردم انتخاب کرد. این ست شامل کلاه و پیراهنی گل دار بود که با بندهایی روی آستین، یقه، بازو و کمر طراحی شده بود. اما اِردم به طور اختصاصی برای کیت میدلتون آن را به شکل ست بلوز و دامن با همان طرح پارچه دوخته بود.

به نظر شما کدام تغییرات باعث شده که لباس ها جدیدتر و زیباتر از لباس های اصلی به نظر برسند؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :