پاپیون روی لباس کیت میدلتون در ویمبلدون به چه معناست؟ جزئی‌نگرترین بانوی سلطنتی!

سبک لباس پوشیدن کیت میدلتون، دوشس کمبریج، هنگام حضور و تماشای مسابقات تنیس ویمبلدون همیشه میان طرفداران مد جذاب است و امتیاز بالایی می‌گیرد.

در حالی که بیشتر لباس‌های دوشس کمبریج هنگامی که تماشای مسابقات تنیس می‌رود دارای مروارید یا نگین‌های طلایی درخشان است، او همیشه زیوری هم به آن اضافه می‌کند: پاپیونی کوچک به رنگ بنفش و سبز تیره که بالای قلبش قرار می‌گیرد. یک رسانه فارسی زبان به بررسی این پاپیون در استایل کیت میدلتون پرداخته است.

پاپیون لباس کیت میدلتون

این پاپیون روبانی شامل رنگ‌های رسمی ویمبلدون، یعنی سبز تیره و بنفش، است و فقط اعضای باشگاه تنیس و کروکت روی چمن انگلستان (AELTC) که دوشس کمبریج حامی آن است، می‌توانند از آن استفاده کنند.

به نوشته فوربز، این باشگاه فقط ۳۷۵ عضو دارد و پذیرش در آن سخت است و در حال حاضر، بیش از هزار نفر برای پذیرش در این باشگاه در فهرست انتظارند.

پاپیون لباس کیت میدلتون

کیت میدلتون هنگام حضور برای تماشای مسابقات همواره با سبک لباسی که به تن دارد به رنگ‌های رسمی ویمبلدون احترام می‌گذارد، برای نمونه، او در سال ۲۰۱۹، با لباس سبز تیره‌ای از الکساندر مک‌کویین و در سال ۲۰۲۱، با لباس سبز روشنی از امیلیا ویکستد در ویمبلدون حاضر شد.

دوشس کمبریج اولین‌ بار هنگام تماشای مسابقات سال ۲۰۱۷ در ویمبلدون از این روبان استفاده کرد، روز ۱۷ ژوییه آن سال، او با لباسی گلدار طراحی کارتین واکر و با همین روبان به شاهزاده ویلیام پیوست تا در فینال انفرادی مردان، راجر فدرر و مارین چیلیچ را تشویق کنند.

پاپیون لباس کیت میدلتون

از آن سال تاکنون، دوشس کمبریج هنگام تماشای مسابقات ویمبلدون همواره این روبان را بر سینه داشته است، غیر از یک‌ بار در مسابقه فینال زنان در سال ۲۰۱۸ که همراه مگان مارکل این مسابقه را تماشا کرد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

کیت میدلتون امسال هم دو بار به ویمبلدون رفته است، از جمله برای تماشای فینال زنان، و هر دو بار این پاپیون روبانی بر سینه‌اش خودنمایی می‌کرد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :