رقیه باقری در
946

کیت و مگان عاشق این کفش‌های سفید هستند؛ شما چطور؟!

کیت و مگان عاشق این کفش‌های سفید هستند؛ شما چطور؟!

با وجود این که جاری‌های سلطنتی در کشورهای متفاوتی زندگی می‌کنند اما در بعضی موارد مانند همین برند کفش ورزشی هم سلیقه هستند. آن‌ها اغلب سلیقه‌ی مشابهی دارند، یکی از برندهای محبوب عروس‌های سلطنتی، شرکت کفش دوست‌دار محیط زیست به نام وِجا (Veja) است. از سوی دیگر کیت کفش‌های اسپورت سفید رنگ سوپرگا (Superga) را مکرر استفاده می‌کند در حالی که مگان به کفش‌های کلاسیک مدل استن اسمیت آدیداس بیشتر علاقه دارد.

کفش‌های سفید خانواده سلطنتی

می‌توان تصور کرد که عروس خانواده سلطنتی چند کلکسیون کفش رشک برانگیز دارد. از کفش پاشنه بلندی که روی مچ بند دارد (tie pump) گرفته تا چکمه‌های بلند سوارکاری، هر دو شاهزاده خانم ولز و دوشس ساسکس کفش‌های زیبا و گران قیمتی را در اتاق لباس خود در اختیار دارند. با این حال این موقعیت است که ایجاب می‌کند چه کفشی را باید انتخاب کرد. چه زمانی که در فرش قرمز مراسم نامزدی گام برمی‌دارند و چه زمانی که به دنبال فرزند نوپای خود می‌دوند. اگرچه انتخاب کفش راحتی و قدیمی نوعی تابوشکنی به حساب می‌آید اما کیت و مگان انتخاب‌های خود را دارند و همواره بهترین گزینه پیش رو کفش ورزشی اسنیکرز سبک بوده و هست.

ویژگی‌های بارزی که در انتخاب کفش ورزشی به چشم می‌خورد که آن را مورد تایید خانواده سلطنتی قرار می‌دهد عبارتند از سفید رنگ بودن، ساده و مینیمال بودن، سبکی و البته هزینه مقرون به صرفه آن است. این یعنی شما هم می‌توانید از این نوع کفش‌ها را تهیه کنید.

کفش بندی برند وِجا مدل وی – ۱۰

کفش‌های سفید خانواده سلطنتی

مگان مارکل و کیت میدلتون هر دو عاشق کفش‌‌های اسپورت Veja هستند، دوشس ساسکس با این مدل کفش سفید و سیاه در مسابقه معلولان (Invictus Games) سال ۲۰۱۸ در سیدنی ظاهر شد. به نظر می‌رسد کف کفش راحت و سبک بوده و مناسب پیاده روی روزانه است.

کفش بندی برند وِجا مدل متالیک

کفش‌های سفید خانواده سلطنتی

کیت میدلتون نیز از همسر پرنس هری تقلید می‌کند و با مدل متالیک برند Veja به موزه تاریخ طبیعت لندن شتافت. این موضوع نشان می‌دهد که برعکس ملکه فقید بریتانیا عروس‌های خانواده سلطنتی به طور کلی درگیر تجمل نیستند.

کفش کتانی کلاسیک سوپرگا کوتو

کفش کتانی که دوسش کمبریج بیشتر از همه به آن پایبند است، سبک کلاسیک مدل کوتو برند سوپرگاست. محبوبیت این کفش سفید و پارچه‌ای جهانی شده و ممکن است آن را پای خیلی‌ها دیده باشید. مثل این تصویر که کیت این کفش را برای بازی تنیس در اسکاتلند انتخاب کرد.

کفش‌های سفید خانواده سلطنتی

این بار اولی نبود که او این کفش را به پا دارد. این کفش محدود به زمان جست و خیز بازی نیست، او قبلا هم در رویدادی که در پارک Battersea کفش سوپرگای خود را پوشیده بود. همچنین می‌دانید که کیت مانند جنیفرلوپز اعتقادی به نپوشیدن لباس‌های تکراری ندارد و قبل‌تر از آن نیز این کفش را در شوی گل چلسی پوشیده بود و حتی آن را برای تعطیلات خانواده ولز سال ۲۰۲۰ به کار گرفت.

کفش‌های سفید خانواده سلطنتی

کفش ورزشی آدیداس مدل استن اسمیت

کفش‌های سفید خانواده سلطنتی

مگان که در همه حال او را با کفش‌های پاشنه بلند می‌شناسیم طرفدار پروپا قرص مدل استن اسمیت برند آدیداس است. او را می‌توانید در موقعیت‌های مختلف از جمله زمان پیاده روی با پرنس هری با این کفش راحت ببینید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :