دلبران واقعی هالیوود هم در فستیوال کن دیده شدند

در سومین روز از فستیوال کن، چهره‌های دیگری هم دیده شدند. دو چهره مشهور و محبوب روز سوم را می‌توانیم از آن هاثاوی و جولیا رابرتز نام ببریم. این دو بازیگر محبوب و برنده اسکار با لباس‌هایی خاص و منحصر به فرد دیده شدند. یک از آن‌ها با کت و شلواری مشکی رنگ و دیگری کاملا در تضاد با او، با پیراهنی زیبا و سفیدرنگ دیده شد. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل این دو دلبر در فستیوال کن داشته باشیم.

دلبران واقعی هالیوود در کن

پیراهن سفید و جذاب

آن هاثاوی را بیشتر در نقش‌های مثبت دیده‌ایم و شاید همین موضوع هم سبب گشته که او محبوبیت ویژه‌ای در دل مخاطب داشته باشد. این بازیگر در روز سوم فستیوال کن و در اکران فیلم «زمان آرماگدون» لباسی سفید و بسیار شیک از برند جورجیو آرمانی پوشیده بود. اگرچه بهتر بود که این بازیگر لباسی با رنگی بسیار متفاوت‌تر از رنگ پوستش انتخاب کند، اما سفیدی لباس در کنار صورت معصوم او جذابیتی خاص را خلق کرده بود.

دلبران واقعی هالیوود در کن

لباس سفید او دنباله بسیار بلندی داشت و کمر جذب آن باعث میشد که اندام لاغر آن هاثاوی کاملا نمایان شود. این لباس آستین‌هایی داشت که انگار به خود لباس متصل نبودند و تنها از قسمت مچ دست تا آرنج را می‌پوشاندند. همین خاص بودن آستین‌ها لباس او را متمایز می‌کرد.

دلبران واقعی هالیوود در کن

نکته جذاب دیگر در رابطه با استایل این بانوی زیبای هالیوود، گردنبند فوق زیبای او بود. بولگاری را می‌توانیم یکی از برندهای مشهور جواهرات در دنیا بدانیم. این برند همچنین گردنبندی خاص برای حضور جولیان مور در فستیوال کن نیز ساخته بود و البته آن گردنبند هم به شدت در روز اول فستیوال مورد توجه قرار گرفت. حالا در روز سوم هم نوبت آن هاثاوی بود که با گردنبندی منحصر به فرد از برند بولگاری دلبری را به اوج خودش برساند و زیبایی لباس دکلته‌اش را با آن تکمیل کند.

دلبران واقعی هالیوود در کن

یکی دیگر از ویژگی‌های آن هاثاوی که معمولا در فرش قرمزهای مختلف هم آن را به رخ می‌کشد، مدل موها و میکاپ نسبتا ساده اما شیک اوست. این میکاپ ساده در کنار موهای بلند و صاف آن هاثاوی باعث می‌شد او کاملا شبیه فرشته‌ها باشد و توجه همه را به خود جلب کند.

جولیا رابرتز با کت و شلواری منحصر به فرد

بدون شک یکی از آیکانیک‌ترین استایل‌های جولیا رابرتز، مربوط به استایل او در مراسم گلدن گلوب سال 1990 است.

جولیا رابرتز با کت و شلوار

او در این مراسم کت و شلواری اورسایز به رنگ خاکستری پوشید و باعث شد تا مدت‌ها با استایل خاصش بر سر زبان‌ها باشد. این بازیگر برای سومین روز فستیوال کن هم یک اورال مشکی رنگ که بی‌شباهت به کت کوتاه و شلوار نیت، به تن کرده بود. این لباس خاص و منحصر به فرد از برند لویی ویتن بود و به خوبی بر اندام زیبای جولیا رابرتز نشسته بود.

دلبران واقعی هالیوود در کن

جولیا رابرتز هم دقیقا مشابه آن هاثاوی استایل خود را متمرکز به گردنبندش ساخته بود. گردنبند زیبای این بازیگر از برند مطرح شوپارد بود. سادگی و رسمی بودن لباس باعث میشد که گردنبند زیبای جولیا رابرتز بیشتر به چشم آید. به خصوص که این گردنبند الماسی 18 قیراطی داشت و همین الماس برای جلب توجه کافی بود.

دلبران واقعی هالیوود در کن

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :