تحریریه چی بپوشم در
36,295

خانم‌های قد کوتاه فقط از این جواهرات و زیورآلات استفاده کنند؛ این اکسسوری‌ها قدتان را بلندتر نشان می‌دهند!

خانم‌های قد کوتاه فقط از این جواهرات و زیورآلات استفاده کنند؛ این اکسسوری‌ها قدتان را بلندتر نشان می‌دهند!

آیا میدانستید که هنگام انتخاب و خرید طلا باید به تناسب مدل جواهرات مورد پسند و ظاهرتان هم توجه کنید؟ بله طلا و اکسسوری‌هایی که خریداری می‌کنید بایستی با کوتاه یا بلند قد بودنتان و حتی ظریف و تپلی بودن اندامتان نیز هماهنگی داشته باشند.

جواهرات برای خانم‌های قد کوتاه

در ست کردن طلا با اندام‌ها، یکی از عوامل مهم قد فرد است. قد تأثیر قابل توجهی بر ظاهر هر فرد دارد و به طور کلی، افراد به سه دسته قد بلند، قد متوسط و قد کوتاه تقسیم می‌شوند. در این بخش خانم هایی که نسبتا قد کوتاه تری دارند را در انتخاب زیورآلات و خرید طلا راهنمایی خواهیم کرد.

بهترین مدل سرویس طلا و زیورآلات برای خانم های قد کوتاه

  1. برای افرادی که قد کوتاه دارند، استفاده از زیورآلاتی که حالت آویزانی متوسطی دارند، مناسب است.
  2. همچنین، بهتر است از سرویس‌های طلا با گوشواره‌های میخی و بیش از اندازه کوتاه استفاده نکنند. گوشواره‌های چسبان خیلی گزینه‌ی مناسبی برای این افراد نیست.
  3. از آنجا که افرادی با قد کوتاه اغلب گردن کوتاهی دارند، بهتر است از گوشواره‌های آویز و ریسه دار استفاده کنند.
  4. اگر قد شما کوتاه است، توجه داشته باشید که استفاده از زیورآلات بسیار بزرگ که با اندازه جسم شما هماهنگی ندارد، را بهتر است اجتناب کنید. زیرا زیورآلات بزرگ ممکن است قد و جثه شما را کوتاه‌تر به نظر برساند. به عنوان مثال، ترکیب گردنبند پهن با گوشواره های گرد و دستبند یا النگوی پهن توصیه نمی‌شود.
  5. زیورآلاتی که باریک و ظریف هستند، می‌توانند به شما کمک کنند بلندتر و کشیده‌تر به نظر برسید.
  6. اگر به دنبال زیورآلاتی برای استفاده در تیپ مجلسی هستید، می‌توانید از یک گردنبند رولباسی بلند همراه با یک جفت گوشواره براق و جذاب بهره ببرید.
  7. در خرید ساعت، بهتر است از ساعت‌های ظریف استفاده کنید و اگر قصد استفاده در استایل مجلسی را دارید، ساعتی با بدنه فلزی به جای بند چرمی را ترجیح دهید.

در کل، پیشنهاد ما به شما استفاده از زیورآلات بلندی است که می‌توانند قد کوتاه شما را پوشش دهند. استفاده از گوشواره‌های گرد و گردنبند‌های چوکر به خانم‌های قد کوتاه توصیه نمی‌شود.

در هنگام ست کردن طلا با اندام‌های خود، باید به تناسب وضعیت وزنی خود توجه کنید. به عنوان مثال، افراد لاغر باید سعی کنند از زیورآلات ظریف استفاده کنند. جواهرات طلایی که دارای سنگ‌های ریز هستند، برای این افراد مناسب‌تر هستند. در نظر داشته باشید که زیورآلات پهن و بزرگ، با بدن لاغر به درستی تناسب نخواهند داشت.

 

منبع: نمناک

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :