حنانه طلا در
2,001

بازیگر نقش ونزدی با لباس‌های شبیه به کاراکتر ونزدی در مت گالا حاضر شد

بازیگر نقش ونزدی با لباس‌های شبیه به کاراکتر ونزدی در مت گالا حاضر شد

جنا اورتگا ستاره ی جوان هالیوود که اخیرا با سریال ونزدی به اوج شهرت خودش رسیده است، در مراسم مت گالا با لباسی از تام براون  (Thom Browne) حضور پیدا کرد.

جنا اورتگا در مت گالا

جالب اینجاست که استایل و میکاپ او بسیار یادآور کارکتر ونزدی بود و حال و هوای گوتیک داشت. پیراهن ونزدی جوان به رنگِ سفید و مشکی و در سبک کلاسیکِ ویکتورین طراحی شده بود اما مدل کت کراپ ، دامن کوتاه و پاپیونی که اطراف یقه قرار داشت شاید کمی آن را مثل یونیفرم دخترهای دبیرستانی جلوه می‌‌داد!

جنا اورتگا در مت گالا

در ادامه جزئیات لباس دقیقا مانند سبک ویکتورین طراحی شده. استفاده از کرست های کلاسیک زنانه که کمر را بسیار باریک تر نشان می‌دهد و چندلایه بودن لباس کاملا یادآور لباس های سبک ویکتوریایی است. همچنین دامن پف دار وعروسکی که با وجود کوتاهی دامن، دنباله ای عظیم و اشرافی به آن اضافه شده ترکیب بسیار جذابی از مد قدیم و جدید را در خود جای داده است. علاوه بر آن جوراب های ساق بلند و کفش ها که شباهت زیادی به سبکِ مردهای اشرافیِ قدیم انگلیس دارد.

کفش های او مشخصا مدلی وینتیج اما به روزرسانی شده از کفش های کلاسیک مردانه ی قدیم اروپایی در دهه ی 1950 است که لژ و پاشنه ی اغراق آمیز آن کاملا با سبک و سیاق گوتیک در سراسر استایل جنا اورتگا همخوانی دارد.

با توجه به تم مراسم امسال که الهام از طراح فقید کارل لاگرفیلد بود، همان طور که بقیه ی مهمانان مت گالا ترکیبی سیاه و سفید را انتخاب کرده بودند، جزئیاتی با همین ترکیب رنگ در استایل جنا اورتگا قابل مشاهده است، مانند چرم سفید و مشکی کفش ها.

جنا اورتگا در مت گالا

علاوه بر آن تزئینات طلایی رنگ و مروارید هایی که به شکلی نامنظم در سراسر لباس او قرار گرفته نیز می‌تواند الهامی از کارل لاگرفیلد باشد.

و اما میکاپ جنا کاملا ساده و مینیمال در نظر گرفته شده بود. به نظر می رسد او با این که 20 ساله است همچنان از میکاپ های غلیظ به شکلی که تغییر زیادی در چهره اش ایجاد کند پرهیز دارد و عمدتا ترجیح می‌دهد که ظاهر کم سن و سال خود را حفظ کند. درمورد موها هم همین طور است و به ظاهر او که مانند یک نوجوان دبیرستانی است دامن می‌زند.

 

او در اکثر مراسم ها به زیبایی طبیعی اش بسنده می‌کند و حتی با تاکید بر کک و مک های اطراف گونه اش سعی دارد چهره ای طبیعی تر و جوان تر را به نمایش بگذارد.

جنا اورتگا در مت گالا

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :