بازیگران مشهور ایرانی در فستیوال کن چه پوشیدند؟

همانطور که حتما تاکنون در جریان قرار گرفته‌اید، فستیوال کن در حال برگزاریست و هنرمندان زیادی از سراسر دنیا در این فستیوال حضور می‌یابند. بازیگران ایرانی هم در زمان‌های مختلف و برای فیلم‌های متفاوتی در این جشنواره حضور یافته‌اند. لباس‌هایی که این بازیگران در فستیوال کن به تن کرده‌اند تا مدت‌ها بر سر زبان‌ها بوده. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به زیباترین و خاص‌ترین لباس‌های بازیگران ایرانی در تاریخ فستیوال کن داشته باشیم.

لیلا حاتمی

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره کن

لباس جنجالی لیلا حاتمی در جشنواره کن سال 2014، با استقبال بسیار زیادی مواجه شد. این لباس 180 سال قدمت داشته و به بهترین شکل هنر ایرانی را به مخاطبان و حاضران جشنواره نشان داده است. این لباس شیری رنگ از پارچه نقده‌دوزی شده تهیه شده بود.

ترانه علیدوستی

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره کن

ترانه علیدوستی در افتتاحیه، اختتامیه و نشست خبری جشنواره کن، لباس‌های متفاوت و بسیار جذابی بر تن کرده بود. لباس این بازیگر در افتتاحیه جشنواره کن این لباس کرم رنگ که رویه‌ای کارشده و دنباله‌دار داشت به تن کرده بود. این لباس بسیار مورد توجه قرار گرفت.

سحر دولتشاهی

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره کن

سحر دولتشاهی که این روزها با سریال «می‌خواهم زنده بمانم» به محبوبیت بیشتری رسیده است، در جشنواره کن سال 2016 و با فیلم سینمایی «وارونگی» حضور یافت. لباس سبز این بازیگر نظرات متفاوت را با خود به همراه داشت. برخی این لباس را تایید و برخی از آن انتقاد کردند.

ساره بیات

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره کن

ساره بیات به واسطه حضور فیلم ناهید، به کارگردانی آیدا پناهنده، در جشنواره کن سال 2015 حضور یافت. این بازیگر در این جشنواره با کتی سفید رنگ که آستین‌هایی متفاوت داشت و شلواری مشکی حضور یافت. بر خلاف بسیاری از بازیگران زن، او شال به سر کرده بود.

بهناز جعفری

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره کن

فیلم سه رخ، به کارگردانی جعفر پناهی، یکی از فیلم‌های حاضر در هفتـاد و یکمیـن فستیوال کن بود. بهناز جعفری نیز به عنوان بازیگر این فیلم در جشنواره حضور داشت. لباس خاص این بازیگر نیز با نظرات مختلفی همراه شد. برخی لباس این بازیگر را تایید و برخی از آن انتقاد کردند.

نیکی کریمی

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره کن

نیکی کریمی یکی از زیباترین و محبوب‌ترین بازیگران زن سینمای ایران به حساب می‌آید که تاکنون در جشنواره‌های جهانی متعددی حضور یافته است. این بازیـگر در جشـنواره کن سال 2018، با شومیز و دامـنی مشـکی کـه جذابیـت بسیـار زیادی داشـت حضـور یافـت.

سودابه بیضایی

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره کن

فیلم لرد به کارگردانی محمد رسول اف یکی دیگر از حاضرین جشنواره کن سال 2017 بوده است. سودابه بیضایی در این جشنواره پیراهن سبزی مطابق با هنرهای ایرانی به تن کرده بود. این پیراهن سبز رنگ در قسمت یقه، دارای سوزن دوزی قرمز رنگ بود که جذابیت لباس را دوچندان کرده بود.

نسیم ادبی

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره کن

یکی دیگر از بازیگران فیلم لرد، که در جشنواره کن سال 2017 حضور یافت، نسیم ادبی، بازیگر حرفه‌ای و کار بلد سینما و تلویزیون ایران بوده است. این بازیگر برای حضور در این جشنواره لباسی کاملا سنتی را برگزیده بود که پوشیدن این لباس، نظر مثبت بسیاری را در پی داشت

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :