نیلوفر شهدوست در
18,231

چرا بازیگران زن ایرانی شیفته این مدل ساعت‌ها هستند؟ چند مدل جذاب که دلتان را می‌بَرَد!

چرا بازیگران زن ایرانی شیفته این مدل ساعت‌ها هستند؟ چند مدل جذاب که دلتان را می‌بَرَد!

حتما از نقش پر رنگ ساعت مچی در استایل با خبرید. این روزها ساعت مچی تنها وسیله‌ای برای نشان‌دادن زمان نبوده و برای داشتن استایلی شیک، باید اصولی را در انتخاب این آیتم کوچک اما مهم رعایت کرد. بسیاری از اوقات، استایل بازیگران با ساعت‌های جذابشان خاص‌تر و جذاب‌تر از پیش می‌شود و ما نیز می‌توانیم از آن‌ها الهام بگیریم. ساعت مچی از جذاب‌ترین بخش‌ها در استایل هر فرد است. این روزها که تلفن‌های همراه مدام در دسترس‌اند و اصلا نیازی به نگاه‌کردن زمان از روی ساعت نیست اما اکسسوری‌ها کماکان بخش مهمی از تیپ و استایل را می‌سازند و انتخابشان می‌تواند رازهای بسیاری را درباره سلیقه هر فرد فاش کند. در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به چند تیپ جذاب که با ساعت‌های مچی تکمیل شده‌اند. با چی بپوشم همراه باشید.

ساعت بازیگران ایرانی

پردیس احمدیه

ساعت بازیگران ایرانی

احمدیه هم از بازیگران جوانی است که با تلاش‌هایش در این سال‌ها خوش درخشیده و توانسته جایگاه نسبتا خوبی فراهم کند. او در آثار کارگردانان معروفی مانند داریوش مهرجویی فقید بازی داشته و از نظر ظاهر و استایل هم نمرات خوبی می‌گیرد. مروری بر استایل او نشان می‌دهد که معمولا به مقوله پوشش و تیپ خود اهمیت می‌دهد و سلیقه‌ای شخصی هم دارد. او از عناصر خوش‌رنگ، متناسب و مینیمال در تیپش کمک می‌گیرد. به‌رغم جوانی فقط دنباله‌روی ترندها نیست و امضایی شخصی دارد. این موضوع در انتخاب ساعتش هم کاملا مشخص است. پردیس با ساعتی کلاسیک و نیمه‌رسمی در تصویر بالا دیده می‌شود.

مریلا زارعی

ساعت بازیگران ایرانی

زارعی از بازیگرانی پرکاری است که در سال‌های اخیر کمی کم‌کار شده است. دیگر شاهد حضور مداومش در آثار سینمایی نیستیم. او از نظر بازی نمره قبولی را می‌گیرد اما در زمینه استایل همیشه کم‌کاری‌هایی دارد. بااین‌حال، درباره انتخاب ساعت سلیقه مطلوبی دارد. او هم به‌سراغ ساعتی رفته که با انواع استایل‌ها در هماهنگی است و اگر از برند معتبری باشد، قطعا سالیان طولانی برایش کار خواهد کرد. این سبک از ساعت‌ها با تیپ نیمه‌رسمی و حتی اسپرت هم جور درمی‌آیند.

نازنین بیاتی

ساعت بازیگران ایرانی

شاید در نگاه نخست، به‌نظر نیاید که این ساعت ساده و خوش‌رنگ بسیار گران‌قیمت است اما انتخاب بیاتی هم در شمار ساعت‌های زیبا و گران قرار می‌گیرد. ساعت نازنین از برند معروف سوارسکی است. سوارسکی به طراحی‌های زیبا و ظریف معروف است. همان‌طور که می‌بینید، این ساعت هم زیبایی و ظرافت زیادی دارد و با استایل مینیاتوری و چهره کودکانه نازنین در هماهنگی کامل است. البته مدتی است که نازنین دیگر مانند گذشته‌ها اصطلاحا بیبی‌فیس نیست اما همچنان صورت شاداب و کودکانه زیبایی دارد. بیاتی در انتخاب استایل خوب عمل می‌کند و به نظر می‌رسد که در سال‌های اخیر در این زمینه بهتر هم شده است.

هدیه تهرانی

ساعت بازیگران ایرانی

هدیه تهرانی بازیگر محبوبی است. او به‌واسطه چهره زیبا، اندام موزون و البته بازی خوب و خاصش مورد توجه بوده و هست. تیپ و استایلی که از او می‌بینیم هم مخصوص به خودش است و می‌توان گفت که سبکی شخصی دارد. هدیه پوشش ساده‌ای دارد اما همین سادگی را در نهایت ایجاز در انتخاب و هارمونی جلوه‌گر می‌کند. در زمینه ساعت هم همین ویژگی‌های را منعکس می‌کند و ساعتی که در تصویر بالا به‌دست دارد، مشابه انتخاب بسیاری از هنرپیشه‌های دیگر این فهرست است. ساعتی ساده اما متناسب با انواع استایل‌ها می‌تواند گزینه‌ای باشد که سالیان طولانی از آن استفاده می‌کنید.

طناز طباطبایی

ساعت بازیگران ایرانی

طباطبایی از بازیگران باستاره سینمای ایران است و طرفدار فراوانی دارد. او در پوشش قواعد مخصوص به خود را دارد و چندان اهل دنبال‌کردن ترندها نیست. همین موضوع باعث شده که استایلی اصیل و دوست‌داشتنی داشته باشد. او در انتخاب گزینه‌هایی از پوشش مانند ساعت هم به‌خوبی عمل می‌کند و به‌سراغ مدل‌های تکرارنشدنی و ساعت‌هایی می‌رود که همیشه و با هر استایلی امکان ست‌شدن دارند. چنین انتخابی برای افرادی که اهل ساختن تیپ شخصی خود هستند، بسیار مناسب است. چرا؟ چون از یک اکسسوری همه‌پسند در استایل‌های مختلف استفاده می‌کنند و با تکرار این عنصر متناسب با تیپ‌های مختلف، امضای شخصی خود را در ذهن‌ها به ثبت می‌رسانند.

سمیرا حسن‌پور

ساعت بازیگران ایرانی

سمیرا حسن‌پور از بازیگرانی است که به تیپ و استایل خود اهمیت زیادی می‌دهد. او پوشش خوبی دارد و برای استایلینگ وقت می‌گذارد. با مروری بر تیپ و ظاهرش متوجه می‌شویم که ترندهای روز را به‌خوبی دنبال می‌کند و از میان آنها، به‌سراغ گزینه‌ای می‌رود که با اندام و سلیقه‌اش متناسب‌اند. در انتخاب ساعت هم سمیرا خوش‌سلیقه عمل می‌کند. ساعت او در تصویر بالا ظریف است و با سایر اجزای استایلش در هماهنگی است. استایل سمیرا حسن‌پور در این تصویر، نیمه‌رسمی است و بیشتر به سمت اسپرت و غیررسمی حرکت می‌کند. این ساعت هم با تِم پوششی‌اش در هماهنگی است.

الناز شاکردوست

ساعت بازیگران ایرانی

ساعت شاکردوست از یکی از گران‌ترین برندهای دنیا است. این ساعت از برند ریچارد میل است و میلیون‌ها تومان قیمت دارد. این نخستین باری نیست که الناز در پوشش خود از اکسسوری‌ها و عناصر بسیار گران بهره برده است. او پیش‌تر در انتخاب کیف هم سلیقه‌اش در علاقه‌مندی به برندها را به رخ کشیده بود. الناز شاکردوست هنرپیشه خوش‌پوشی است. در سال‌های اخیر هم در سینما به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کرده و هم از نظر پوشش حرفه‌ای‌تر در موقعیت‌های مختلف ظاهر می‌شود.

لاله مرزبان

ساعت بازیگران ایرانی

لاله مرزبان از هنرپیشه‌های جدید سینمای ایرانی است و کم‌کم به صف شناخته‌شده‌ها می‌پیوندد. در تصویر بالا، ساعت او را می‌بینید که طرح زیبایی دارد و خوش‌رنگ است. ساعت‌های طلایی هم همیشه از گزینه‌های جذابی هستند که می‌توانند به تیپ و ظاهرتان جذابیت زیادی بدهند. مرزبان با انتخاب این ساعت در استایلی اسپرت، تیپ خود را از سادگی محض خارج کرده است.

لیلا حاتمی

ساعت بازیگران ایرانی

حاتمی بازیگر زیبایی است و کارش را روی صحنه به بهترین شکل انجام می‌دهد. بااین‌حال، از نظر استایلینگ همیشه نمره خوبی نمی‌گیرد. او به چارچوب‌ها زیاد اعتقادی ندارد و اهل دنبال‌کردن دنیای مدوفشن نیست. با همه این‌ها، در انتخاب ساعت از خوش‌سلیقه‌ترین‌ها است. او را در تصویر بالا با ساعتی رولکس می‌بینید. این برند از ساعت معرف حضور همه هست و به ظرافت و دقت در تولید و البته گران‌بودن شهرت دارد. ساعت مچی لیلا ضمن زیبایی، گزینه‌ای اصیل است که باعث می‌شود، تیپ و ظاهر به‌ یک‌باره چندین و چند مرتبه ارتقا پیدا کند.

در آخر

با مروری بر زیباترین ساعت‌ بازیگران به این نتیجه می‌رسیم که بیشتر آنها به دنبال گزینه‌هایی هستند که از برندهای معروف‌اند و امکان استفاده از آنها در استایل‌های مختلف وجود دارد. برخی از هنرپیشه‌ها مانند شاکردوست و نازنین بیاتی به‌سراغ مدل‌هایی گران و خاص‌تر می‌روند. برخی هم مانند طناز طباطبایی و هدیه تهرانی از گزینه‌های ساده‌تر اما شیک بهره می‌برند. شما از کدام ساعت بیشتر خوشتان آمده است؟ انتخابتان کدام است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :