نگار پورجواد در
1,653

این پنج مرد، بداستایل‌ترین بازیگران مرد ایرانی هستند؟ شما قضاوت کنید!

این پنج مرد، بداستایل‌ترین بازیگران مرد ایرانی هستند؟ شما قضاوت کنید!

یکی از مسائل خیلی مهم در مورد سلبریتی‌ها و بازیگران که همواره زیر ذره‌بین مردم و رسانه‌هاست، استایل، لباس و نحوه حضور آنها در مراسم‌ها و اجتماعات است! اما گاهی برخی از هنرمندان با استایل‌هایی عجیب و نامتعارف نظرها را به خود جلب می‌کنند و این مسئله در موقعیت‌های مختلفی تکرار می‌شود.

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

در این مقاله قرار است برخی از بد استایل‌ترین بازیگران مرد ایرانی را از دید هنردوستان و مردم بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

نوید محمدزاده، پدیده استایل سینمای ایران

نوید محمدزاده متولد 17 فروردین 1365 است. نقش‌آفرینی او در فیلم و سریال‌هایی که اخیراً ساخته شده بسیار تأثیرگذار و درخشان بوده؛ اما استایل نوید محمدزاده در برخی از جشنواره‌های داخلی و خارجی حواشی زیادی به وجود آورده و باعث واردآمدن انتقادات شدید علیه او شده است. او از عرف جامعه پیروی نمی‌کند و این سبک لباس پوشیدن و استایل وی را خاص‌تر می‌کند که البته برخی‌ها این شیوه لباس پوشیدن را ” سبک” نمی‌دانند و آن را مضحک و بد به‌حساب می‌آورند.

به‌طورکلی نوید محمدزاده از آن دسته بازیگرانی است که هنجارشکنی و ایجاد حاشیه از علاقه‌مندی‌های بزرگ آن‌ها است. نوید محمدزاده گاهی نیز در ست کردن و انتخاب لباس و شلوار خود از تلفیق لباس‌های محلی با لباس‌های اسپرت و کلاسیک الگو می‌گیرد که نتیجه آن مطلوب طرف‌دارانش نیست و تأیید نمی‌شود!

چند تصویر از لباس‌های عجیب و گاها بد او  را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

صابر ابر، آرام اما مرموز

صابر ابر یکی از بازیگران سرشناس و پرکار سینمای ایران است که متولد خرداد سال 1363 است. شخصیت صابر ابر از نوع شخصیت‌های مرموز و عجیب و کمی سورئال است. این بازیگر برای پوشش خود لباس‌های آزاد، راحت و تا حدودی ترند را انتخاب می‌کند که باشخصیت و نوع صحبت‌کردن او نیز تناسب دارد.

صابر ابر از جمله بازیگرانی است که پوشش رسمی را کنار گذاشته و غالباً با لباس‌های ساده، کلاسیک و راحتی دیده می‌شود. با وجود آنکه سبک لباس پوشیدن صابر ابر اندکی عجیب به نظر می‌رسد؛ اما نمی‌توان از زیبایی‌های این نوع استایل کژوال نیز چشم‌پوشی کرد.

این بازیگر با موی کوتاه و ریش‌بلند که اغلب کلاه نیز به این مجموعه اضافه می‌شود، سبک خاصی از استایل را به مد تبدیل کرده است.

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

 روزبه حصاری

در جشنواره فیلم فجر سال 96 بازیگر نقش جواد جوادی در فیلم بچه مهندس که بسیار هم توسط مردم مورد استقبال قرار گرفت، لباسی پوشیده بود که نمادها و معنای زیادی را با خود به همراه داشت؛ اما استایل نهایی نتیجه بدی داشت!

او در این جشنواره از یک پتوی سربازی پوتین‌های کهنه، تیشرت تاناکورایی و شلوار جین خاکی به‌عنوان استایل خود استفاده کرده بود تا بدین شکل آوانگارد به نظر برسد. (آوانگارد: به فرانسوی avant-garde یا پیشرو به هنرمندان یا آثاری به‌ویژه در حیطه هنر، گفته می‌شود که ماهیتی تجربی، رادیکال یا نوآورانه دارند و در یک دوره معین، پیشروترین اسلوب‌ها یا مضامین را در آثارشان استفاده کرده‌اند و اغلب بانی جنبش‌های نو بوده‌اند).

پیش از روزبه حصاری نوید محمدزاده در پوشیدن لباس‌های غیرمتعارف بی‌رقیب بود؛ اما پس از پوشیدن چنین لباس‌هایی توسط روزبه حصاری اوضاع مد و استایل سینما تا حدودی دچار بحران شد.

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

اشکان خطیبی

اشکان خطیبی تا پیش از مراسم جشنواره فیلم فجر انقلابی در زمینه مد و استایل به وجود نیاورده بود و لباس‌هایی مناسب و بدون طرح‌های عجیب‌وغریب داشت؛ اما در یکی از جشنواره‌های فیلم فجر کت بسیار عجیب و نامتعارف او بسیار موردتوجه هنردوستان قرار گرفت. اشکان خطیبی در کل پوششی مطابق با مد جامعه و تعریف‌شدنی دارد؛ اما کت وی در جشنواره فیلم فجر باگ بزرگ استایل وی شد!

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

بهرنگ علوی

بهرنگ علوی از جمله بازیگرانی است که به‌تازگی کارهای زیادی از وی را مشاهده کردیم و با بازی در فیلم دربند بسیار خوش درخشید.

بهرنگ علوی نیز در یکی از جشنواره‌های فیلم فجر برای کل انداختن با نوید محمدزاده و شیطنت‌هایی که بین خودشان ردوبدل شده بود تصمیم می‌گیرد لباسی مضحک و عجیب بپوشد و بدین ترتیب نظر رسانه‌ها و مردم را به خود جلب کند. او در این جشنواره لباسی پوشیده که روی آن تصویر فردی به‌صورت سیاه‌سفید چاپ شده و روی آن اورکت راه‌راهی پوشیده است. لباس وی خاص و البته عجیب و پرابهام است.

بد استایل‌ترین بازیگران مرد

بد یا خوب‌بودن استایل در نهایت یک امر نسبی است و نمی‌توان با یک نوع دیدگاه برچسب خوب یا بد بر روی استایل افراد زد. خصوصاً در عصر حاضر که افراد به پوشیدن لباس‌ها و داشتن مدل موهای خاص علاقه‌مند شده‌اند. بااین‌حال سینما مجموعه‌ای است که عملکرد بازیگران و اعضای آن لحظه‌به‌لحظه رصد می‌شود و تا حدودی فرهنگ جامعه را شکل می‌دهد پس بهتر است فرهنگ‌سازی از عوامل کوچک‌تری مانند پوشش آغاز شود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :