نیلوفر شهدوست در
1,544

این بازیگران مرد ایرانی پیراهن هاوایی پوشیدند؛ به نظر شما با هاوایی جذاب شده‌اند؟!

این بازیگران مرد ایرانی پیراهن هاوایی پوشیدند؛ به نظر شما با هاوایی جذاب شده‌اند؟!

پیراهن‌های هاوایی را می‌شناسید؟ منظور همان پیراهن‌هایی است که با الهام از طبیعت هاوایی طراحی می‌شوند. چه طرح‌هایی روی این پیراهن‌ها دیده می‌شود؟ طرح‌هایی از طبیعت و بیشتر گل‌دار هستند و رنگ‌های شاد در نقوششان به کار رفته است. در این مقاله به سراغ بازیگران مرد ایرانی رفته‌ایم که این پیراهن‌ها را امتحان کرده‌اند. در سال‌های اخیر، رواج استفاده از چنین طرح و مدل‌هایی بیشتر از گذشته شده است. شاید سابقاً افراد کمتری حاضر بودند که از این پیراهن‌ها استفاده کنند اما در سال‌های اخیر، با گسترش پذیرش مدوفشن، همه متوجه زیبایی تنوع در استایل شده‌اند و دیگر قضاوت‌ها درباره پوشش‌های متفاوت کمتر از گذشته شده است. با ما همراه باشید تا برایتان از بازیگران هاوایی‌پوش ایرانی بگوییم.

پیراهن هاوایی بازیگران

جواد عزتی

پیراهن هاوایی بازیگران

جواد عزتی از چهره‌های پرکار سینمای ایران است. او را در این سال‌ها زیاد دیده‌ایم. در نمایش خانگی و در سریال‌های مختلف هم حضور پررنگی داشته و عموما نقش‌هایی متفاوت را بازی می‌کند. او اصولا استایل متفاوت و خاصی ندارد اما از چهره‌هایی است که به سراغ پیراهن‌های هاوایی رفته و نمونه‌ای از آنها را به تن کرده است. با مرور استایل‌های جواد عزتی می‌توان به این نتیجه رسید که بیشتر به راحتی توجه دارد و از همین رو، پوشش و استایلش هم با عناصری تکمیل می‌شود که چنین ویژگی‌هایی داشته باشند. پیراهن‌های هاوایی گشاد و راحت‌اند و جنس خنکشان هم گزینه مناسبی برای تابستان است.

امیرحسین آرمان

پیراهن هاوایی بازیگران

آرمان از هنرپیشه‌های خوش‌قدوقامت ایران است و همیشه سعی می‌کند که در زمینه پوشش و استایل خوب ظاهر شود. او که سابقه همکاری با برندهای پوشاک را هم داشته به تیپ خود اهمیت زیادی می‌دهد. با نگاهی به استایل‌هایش متوجه می‌شویم که او هم به طرح هاوایی علاقه‌مند است و از پیراهن‌های خنک و گلدار زیاد استفاده می‌کند. چنین انتخابی برای شرکت در مراسم غیررسمی مانند اکران فیلم‌ها یا سینمارفتن و تفریح ایده و گزینه مناسبی است. امیرحسین آرمان ورزش می‌کند و اندام متناسبی هم دارد. همین موضوع در جلوه مطلوب لباس‌ها روی اندامش اثرگذاری مثبت دارد. در تصویر بالا هم او را با پیراهنی هاوایی می‌بینید. نظرتان درباره استایل او چیست؟

صابر ابر

پیراهن هاوایی بازیگران

صابر ابر از متفاوت‌ترین هنرپیشه‌های ایران در زمینه انتخاب پوشش و استایل است. او در ابتدای ورود به دنیای بازیگری و تصویر، استایل ساده‌ای داشت و حتی اگر به خاطر داشته باشید در تلویزیون به مجری‌گری مشغول بود و سبک پوششی خاصی از او نمی‌دیدیم اما با گذر زمان، تغییرات زیادی در استایلش دیده می‌شود. حالا او از پرچمداران ایده‌های متفاوت در زمینه پوشش است و تقریبا همیشه از عناصری متفاوت در لباس‌های خود بهره می‌برد. علاقه به استفاده از طرح‌ها و پارچه‌هایی با نقوشی مانند گل و طبیعت یا پارچه‌های خالخالی هم در استایل و تیپش زیاد دیده می‌شود. اینکه او خوش‌پوش است یا خیر را از شما می‌پرسیم اما بی‌تردید در درسته خاص‌پوش‌های متفاوت قرار می‌گیرد. نظرتان درباره استایلش چیست؟

رضا عطاران

پیراهن هاوایی بازیگران

عطاران از محبوب‌ترین چهره‌های تصویر در ایران است. بذله‌گویی و نمک ذاتی او در صحبت‌کردن و ابراز واکنش‌های مختلف برای مخاطبان شیرین و دوست‌داشتنی است. سابقه ساخت و حضور در شماری از آثار چشم‌گیری طنز ایرانی هم از او چهره محبوبی ساخته است که ارزش بالایی به آثار طنز می‌دهد. عطاران آنقدرها در بند پوشش و مقوله استایل نیست اما همیشه از عناصر مشابهی در تیپ‌های خود بهره می‌برد که یکی کلاه است و دیگری لباس‌هایی از جنس و بافت‌های شُل و راحت. دلیل استفاده از کلاه منطقی است و ریشه در میل به پوشاندن موهای کم‌پشت دارد. انتخاب لباس‌هایی راحت هم با شخصیت به‌شدت خونسرد عطاران در تناسب است. او هم از بازیگران مردی است که به سراغ پیراهن‌های راحت و شاد هاوایی رفته‌اند.

محسن کیایی

پیراهن هاوایی بازیگران

محسن کیایی که این روزها در جایگاه مجری برنامه جالب «صداتو» مشغول به فعالیت است، تغییر چهره بسیار زیادی را تجربه کرده است. او با کاهش وزن چشمگیر، استایل و تیپ بسیار متفاوتی هم پیدا کرده است. با مقایسه او با سال‌های گذشته، متوجه می‌شویم که تلاشش برای ارتقای استایل و ظاهر بسیار ستودنی بوده و در حال حاضر، اندام بسیار متناسب و صورت متعادلی دارد. با تغییر وزن، امکان تجربه‌کردن استایل‌های تازه هم همیشه مقدورتر می‌شود. زمانی که بدن متناسب است و خبری از اضافه‌وزن نیست، دستمان برای پوشیدن انواع طرح‌ها و مدل‌ها بازتر می‌شود. پیراهن‌های هاوایی هم دارای نقوش مختلف و رنگ‌های شاد هستند و اگر فردی اندامی چاق و پر داشته باشد، با این پیراهن‌ها کمی درشت‌تر هم جلوه می‌کند. کیایی که دیگر به جرگه خوش‌اندام‌ها پیوسته، مشکلی بابت امتحان‌کردن پیراهن‌های پرنقش و نگار هاوایی ندارد. در تصویر بالا هم او را با یکی از این پیراهن‌ها مشاهده می‌کنید.

پولاد کیمیایی

پیراهن هاوایی بازیگران

کیمیایی که معمولا در فیلم‌هایی از پدرش و با نقش‌هایی خاص در خاطرمان مانده، از بازیگرانی است که هاوایی‌پوشی را امتحان کرده‌اند. او هم در این سال‌ها نسبت به دوران قدیم خود (فیلم حکم را دیده‌اید؟) تغییر ظاهر زیادی را تجربه کرده و دچار اضافه وزن شده است. پولاد که مانند پدرش معمولا از عناصر پوششی خاصی در استایل خود بهره می‌برد، به ایجاد طرح و امضای شخصی برای پوشش علاقه دارد. استفاده از کلاه شاپو، شال گردن و مواردی از این دست را در استایل او و مسعود کیمیایی زیاد دیده‌ایم.

نیما شعبان‌نژاد

پیراهن هاوایی بازیگران

نیما شعبان‌نژاد هم در دسته هاوایی‌پوش‌ها قرار دارد و از قضا یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای پوشیدن چنین طرحی از پیراهن است. چرا؟ چون او از افرادی به شمار می‌رود که از پوشیدن طرح‌ها و رنگ‌های شاخص در استایلش بیمی ندارد. شعبان‌نژاد از لباس‌هایی با نقوش مختلف و متفاوت استقبال می‌کند و با نگاهی به تیپ و استایلش متوجه می‌شویم که معمولا به سراغ رنگ‌های شاد می‌رود. برخی طرفدار استایلش هستند و او را خاص‌پوش و متفاوت می‌دانند. برخی هم معتقدند که درصد عناصر عجیب و متفاوت در تیپش زیاد از حد است. نظر شما چیست؟

در آخر

استفاده از پیراهن‌های هاوایی در فصل‌های خنکی مانند تابستان ایده بسیار جذابی است. این پیراهن‌ها با نقش‌های گل و طبیعت و رنگ‌های شاد به شما شادابی زیادی می‌دهند. درمیان هنرپیشه‌های ایرانی هم افرادی هستند که به پوشیدن چنین طرحی از لباس علاقه نشان می‌دهند. در این مقاله هم از آنها برایتان گفتیم. کدام گزینه را بیشتر می‌پسندید؟ از طرح هاوایی برای پیراهن مردانه و زنانه استقبال می‌کنید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 25 آگوست 2023

جواد عزتیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :