مدیر سایت در
21,739

نحوه تشخیص بادی اسپلش ویکتوریا سیکرت اصل از فیک؛ دیگر بادی اسپلش فیک نخرید!

نحوه تشخیص بادی اسپلش ویکتوریا سیکرت اصل از فیک؛ دیگر بادی اسپلش فیک نخرید!

بادی اسپلش یک نوع محصول خوشبو کننده بدن است که به صورت مایع تولید می‌شود و عمدتاً به جای اسپری‌های بدن معمولی استفاده می‌شود. این محصولات توسط شرکت‌های عطرسازی و آرایشی تولید می‌شوند و به عنوان یک جایگزین مناسب برای عطرها به شمار می‌روند.

تشخیص اصل و فیک بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

یکی از ویژگی‌های مهم بادی اسپلش این است که از گاز برای اسپری کردن استفاده نمی‌کند. به جای آن، از یک مایع خاص استفاده می‌شود که به صورت مستقیم بر روی پوست اسپری می‌شود. این محصول معمولاً دارای رایحه‌های متنوعی است و برخی از آنها دارای ویژگی‌های مرطوب‌کنندگی نیز هستند.

بادی اسپلش به دلیل ماندگاری طولانی‌تر و قیمت مقرون به صرفه‌تر در مقایسه با عطرها، برخی از افراد ترجیح می‌دهند. استفاده از این محصولات می‌تواند به پوست تازگی و بوی خوشبو بخشد و تجربهٔ لحظات خوشایندی را ایجاد کند.

تشخیص اصل و فیک بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

  • تفاوت در نی بادی اسپلش اورجینال و فیک

یکی از تفاوت های قدیمی و بارز بادی اسپلش اصل و فیک در نی آنها است. در نی بادی اسپلش فیک فنر پیداست اما در بادی اسپلش اصل فنر با پلاستیک سفید رنگی پوشیده شده است و مشخص نیست. البته توجه داشته باشید، اخیراً بادی اسپلش های فیک با فنر پوشیده شده هم پیدا می شود! پس به نکته های دیگه بیشتر توجه داشته باشید .

  • کف کردن بادی اسپلش فیک موقع تکان دادن محصول

یکی دیگر از معیار ها ، اگر دو محصول فیک و اصل را با هم تکان دهید، بادی میست فیک خیلی بیشتر از بادی میست اورجینال ویکتوریا سکرت کف می کند و این کف مدت زمان بیشتری باقی می ماند.

  • تفاوت رنگ بادی اسپلش

رنگ بادی اسپلش ویکتوریا سکرت باید با رنگ اصلی محصول که اغلب رنگی شفاف و شیرین است، مطابقت داشته باشد.بادی اسپلش فیک اغلب دارای رنگی پررنگ تر و یا کدرتر میباشد.

  • تفاوت قیمت 2 محصول

در حال حاضر، قیمت بادی اسپلش های اصلی تقریباً 2 تا 3 برابر قیمت بادی اسپلش های فیک می‌باشد. در بازار، بادی اسپلش های اصلی با قیمت حدود 800 تا 1 میلیون و 600 هزار تومان عرضه می‌شوند، در حالی که قیمت بادی اسپلش های فیک در حدود 150 تا 600 هزار تومان قرار دارد. متاسفانه، اخیراً مشاهده می‌شود که در برخی از مراکز و وب‌سایت‌ها، بادی اسپلش های فیک به اسم بادی اسپلش اصلی عرضه شده و به قیمت محصولات اصلی فروخته می‌شوند.

ارزش این محصول در بازارهای جهانی حدود 18 دلار یا 100 درهم است. این تفاوت در قیمت و اقدامات تقلبی ممکن است برای مصرف‌کنندگان یک چالش باشد و به تبلیغات نادرست در زمینه محصولات آرایشی اشاره دارد. برای جلوگیری از خرید نادرست، توصیه می‌شود که مصرف‌کنندگان دقت لازم را در انتخاب مراکز خرید و وب‌سایت‌ها داشته باشند و از منابع معتبر خریداری کنند.

  • وجود سوراخ زیر در زیر بطری

در تشخیص اصلی یا تقلبی بودن بادی اسپلش ویکتوریا سیکرت، چند نکته قابل توجه وجود دارد. یکی از روش‌هایی که می‌توان به آن اشاره کرد، توجه به جزئیات محصول است. به طور معمول، بادی اسپلش ویکتوریا سیکرت دارای یک سوراخ بسیار ریز است که در محصولات تقلبی این سوراخ ممکن است وجود نداشته باشد.

  • شماره حک شدن در زیر بطری

همچنین، زیر نور به داخل بادی اسپلش ویکتوریا سیکرت دقت کنید؛ ممکن است یک شماره یا عدد حک شده باشد که در محصولات تقلبی این علامت معمولاً دیده نمی‌شود.

  • شیشه بطری بادی اسپلش

دیگر نکته مهم، نوع شیشه محصول است؛ بادی اسپلش ویکتوریا سیکرت اصلی در شیشه شفاف، کشیده، و باریک دارد. اما در محصولات تقلبی، شیشه ممکن است کدر و غیرشفاف باشد و اغلب گرد و کوتاه است.

از این جمله نکات برای افرادی که تمایل به خرید بادی اسپلش ویکتوریا سیکرت دارند، می‌تواند مفید باشد تا از خرید محصولات تقلبی جلوگیری کرده و از کیفیت مطمئن بهره‌مند شوند.

 

منبع: سین‌استایلدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :