معرفی چند ست لباس ابریشمی

0

اگر از پوشیدن لباس‌های ساده و تکراری خسته شده‌اید، ما به شما پیشنهاد می‌دهیم تا امسال لباس‌های ابریشمی را امتحان کنید. بعضی از خانم‌ها فکر میکنند که لباس ابریشمی از بدترین انوع لباس‌هاست، و بعضی بر این باورند که برای داشتن ظاهری خلاقانه و طبق مد بسیار ایده‌آل است. در هر صورت، هیچ خانمی نمی‌تواند به این نوع لباس بی‌ توجه و بی‌ علاقه باشد، و حتی برای یک بار هم شده، از این نوع لباس استفاده می‌کنند. در این مقاله مدل‌های متفاوتی از لباس‌های ابریشمی و راه‌های پوشیدن این نوع لباس را معرفی می‌کنیم، برای آشنایی بیشتر با لباس‌های ابریشمی این مقاله را دنبال کنید:

لباس مجلسی مشکی گلدار ابریشمی را می‌توانید با یک صندل با طراحی متفاوت هماهنگ کنید. مطمئن باشید که این لباس می‌تواند مناسب خانم‌هایی باشد که می‌خواهند، متفاوت از دیگران باشند. چنین پوششی احساس خاص بودن را به شما می‌دهد. البته راه‌های متفاوتی وجود دارد تا در این لباس عالی به نظر برسید. همه چیز بستگی به این دارد که از چه چیزهای دیگری در کنار این لباس استفاده کنید. در اینجا چند سبک خاص از لباس‌های ابریشمی، که باعث می‌شوند شیک و مدرن به نظر برسید را می‌بینید.

معرفی چند ست لباس ابریشمی

اگر از طرفداران استایل سر تا پا یک رنگ هستید می‌توانید پیراهن سفید آستین کوتاه ابریشمی، کفش‌های سفید منگوله‌دار، کوله پشتی سفید و عینک آفتابی گرد سفید را با هم ست کنید.
معرفی چند ست لباس ابریشمی
یک پیراهن زیتونی آستین کوتاه ابریشمی همراه با صندل چرم قهوه‌ای بندی، کلاه حصیری لبه‌دار و کیف دوشی چرم قهوه‌ای عالی به نظر می‌رسد.
معرفی چند ست لباس ابریشمی
یک پیراهن پلنگی آستین کوتاه ابریشمی قرمز همراه با کفش پنجه باریک براق فیروزه‌ای و کیف دستی با بند زنجیری، انتخاب خوبی به نظر می‌رسد.

معرفی چند ست لباس ابریشمی

مطالب مرتبط:

1- چند روش پوشیدن لباس‌های کلاسیک زنانه

2- چند ست لباس مناسب خانم‌های بالای 50 سال

3- شیک پوشی با صرف کمترین زمان

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :