ست لباس مجلسی مشکی

0

اگر شما برای پوشیدن لباس مجلسی مشکی در شک هستید و نمی‌دانید آن‌ها را برای جشن و عروسی چطور بپوشید، اگر دوست دارید جذاب باشید و عادی و خسته کننده به نظر نرسید، این نوع لباس بسیار مناسب است. لباس مجلسی‌های مشکی و اندامی اعتماد به نفس خوبی به شما می‌دهد. در این مقاله بررسی می‌کنیم که با این نوع لباس مجلسی چه کفشی بپوشیم، چه اکسسوری و جواهرات استفاده کنیم. با ما همراه باشید:

شما می‌توانید یک کت گلدوزی شده و نیم بوت براق همراه این لباس‌ها بپوشید. این گزینه پیشنهاد خوبی برای خانم‌های ریزه اندام است. توصیه می‌کنیم از یک کت پولک دوزی براق استفاده کنید. شما می‌توانید این ست را با اضافه کردن زیورآلات قرمز یا نقره‌ای تکمیل کنید.

ست لباس مجلسی مشکی
برای استفاده از لباس مجلسی اندامی، سعی کنید از پارچه‌های با کیفیت بالا استفاده کنید. بلندی لباس، طرح و مدل آن بستگی به سلیقه و اندام شما دارد. شما می‌توانید یک لباس مجلسی تنگ مشکی آستین بلند که بر روی آن به رنگ طلایی گلدوزی شده را همراه یک کفش زنانه مخمل بپوشید.

ست لباس مجلسی مشکی

یکی دیگر از روش‌های خوب برای پوشیدن لباس مجلسی تنگ مشکی همراه کردن آن با چکمه‌های براق و کت مشکی کمردار است. بوت‌های براق همراه با لباس‌های مشکی به جذابیت استایل شما می‌افزاید.

ست لباس مجلسی مشکی

شما می‌توانید لباس مجلسی تنگ مشکی را با هر رنگی ست کنید. رنگ مشکی از رنگ‌هایی است که به راحتی با هر رنگی هماهنگ می‌شود. مثلا شما می‌توانید برای ایجاد این ترکیب زیبا، از کفش‌ها و صندل‌های رنگی مثل تصویر استفاده کنید. البته می‌توانید از اکسسوری‌های دیگری هم برای ایجاد این ترکیب کمک بگیرید.

ست لباس مجلسی مشکی

همراه لباس مجلسی مشکی، از انواع جواهرات متفاوت و جدید با اشکال هندسی متنوع که در سال‌های اخیر ترند شده است استفاده کنید.

ست لباس مجلسی مشکی

مطالب مرتبط:

1- مدل لباس مجلسی آبی مناسب هر فرم بدن

2- لباس مجلسی سبز را امسال بپوشید

3- چند مدل لباس مجلسی خال خالی

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 04 مارس 2017

عجب لباس شب های خوشگلی …. مرسی چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :