اصول ست کردن لباس سفید رنگ

0

رنگ سفید از زیباترین و خالص‌ترین رنگ‌ها است که می‌تواند لباس‌های ما را جذاب‌تر و پاک‌تر نشان دهد اما دردسرهای زیادی در انتخاب لباس سفید وجود دارد، علاوه بر کثیف شدن سریع لباس‌های سفید، ممکن است با این رنگ با بیشتر رنگ‌های پوست سازگاری نداشته باشد. اما اگر رنگ سفید به شما می‌آید می‌توانید آن را با رنگ‌های مختلفی ست کنید. رنگ سفید در تمام طول سال جزو رنگ‌های محبوب در پوشیدن لباس به شمار می‌آید چون در لباس‌های سفید آرامش و تازگی وجود دارد كه آنها را شیک می‌‌کند. چطور لباس سفید بپوشیم؟

هر خانمی باید حداقل یک پیراهن سفید بسیار مناسب در کمد لباس خود داشته باشد. این یک عنصر پایه است که می‌تواند با سایر لباس‌ها به خوبی ترکیب شود.

 انتخاب یک بلوز سفید به می‌تواند نمایانگر سادگی و بی آلایش بودن باشد پس بهترین است که از الیافی با کیفیت بالا ساخته شده باشد. طوری آن را انتخاب کنید که نه خیلی چسبنده و نه خیلی گشاد باشد فقط باید قالب تن باشد.

اگر بلوزتان را با دامن یا شلوار کلاسیک می‌پوشید اگر لبه پایین آن را داخل شلوار یا دامن قرار دهید بسیار مناسب‌تر بنظر می‌رسد، اما با شلوار‌های چسبان لبه آن را روی شلوار قرار دهید. تا زدن آستین‌ها تا زیر یا بالای آرنج، ظاهر غیر رسمی فوق العاده‌ای به شما می‌بخشد اما قبل از آن مطمئن شوید که نیازی نیست که تای آن را باز کنید زیرا چروک شده و مناسب بنظر نمی‌رسد. اگر از روی آن سویشرت می‌پوشید مطمئن شوید که یقه آن هفت و آنقدر پایین باشد که بتوانید دکمه دوم پیراهن را باز کنید در غیر اینصورت نامرتب بنظر می‌رسد.

اصول ست کردن لباس سفید رنگ

اصول ست کردن لباس سفید رنگ

نکات مهم

  •  پارچه سفید را برای هر لباسی استفاده نكنید زیرا آن بخش‌هایی از بدن شما كه بزرگ هستند را بزرگتر جلوه می‌دهد. در عوض می‌توانید لباس سفید را برای بخش‌هایی از بدن كه كوچك هستند استفاده كنید تا اشکالات اندامی را بپوشانید.
  • لباس كشباف سفید را فراموش کنید. این لباس شما را ریز، كوچك و حتی كوتاه‌تر نشان می‌دهد.
  • از آنجایی كه كفش‌های سفید پاهایتان را بزرگتر نشان ‌می‌دهند و همچنین می‌توانند پا را كوتاه‌‌تر جلوه دهند و شما با پوشیدن آنها كوتاه قدتر به نظر می‌آیید.
  • برای مهمانی عروسی سفید نپوشید مگر این که عروس باشید.

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :