مهفام میرزایی در
0

چطور رنگ های نامتجانس را با هم بپوشیم؟

چطور رنگ های نامتجانس را با هم بپوشیم؟

درباره پوشیدن برخی رنگ ها در کنار هم قوانینی وجود دارد که ما خود را ملزم به رعایت آن ها می کنیم. قوانینی که پوشیدن بعضی رنگ ها را در کنار هم ممنوع کرده مثل سیاه و قهوه ای، قرمز و صورتی، سفید و کرم. اما همان طور که قبلا گفتیم فشن مجموعه ای از قوانین برای شکستن است. در مد و استایل هیچ قانونی وجود ندارد که نتوان از آن سرپیچی کرد به شرطی که ذوق و دانش لازم را داشته باشید. در این مطلب می خواهیم به شما نشان دهیم که چطور می توان این رنگ های ممنوعه را با هم پوشید و همچنان زیبا به نظر رسید. پس چطور رنگ های نامتجانس را با هم بپوشیم؟

چطور سفید را با کرم بپوشیم؟
برای این کار دو نکته وجود دارد یکی این که رنگ کرم به کار رفته در لباس شما باید کرم واقعی باشد و نه فقط سفید کثیف. نکته دیگر استفاده از رنگ کرم با طرح و بافت مناسب است.

چطور رنگ های نامتجانس را با هم بپوشیم؟

چطور قرمز را با صورتی بپوشیم؟
این روزها این ترکیب در جاهای مختلف دیده می شود و ممنوعیت آن در حال از بین رفتن است. برای پوشیدن صحیح این دو رنگ با هم کافی است که یکی از این دو رنگ نسبت به دیگری پررنگ تر باشد مثلا قرمز تند با صورتی چرک یا صورتی روشن با قرمز کمرنگ. در کنار این دور رنگ از یک رنگ خنثی یا متضاد هم استفاده کنید.

چطور رنگ های نامتجانس را با هم بپوشیم؟

چطور سیاه و قهوه ای را با هم بپوشیم؟
برای این که این ترکیب بیش از حد تاریک و محزون به نظر نرسد از سایه های روشن تر قهوه ای استفاده کنید مثل بژ و شتری.

چطور آبی و سبز را با هم بپوشیم؟
وقتی می توان قرمز را با صورتی پوشید پس آبی و سبز هم هیچ اشکالی ندارند. فقط کافی است یکی از رنگ ها را تیره تر و دیگری را روشن تر بگیریم.

چطور رنگ های نامتجانس را با هم بپوشیم؟

چند توصیه:

  • وقتی دو رنگ نامتجانس را با هم می پوشید سعی کنید استایل خود را با یک اکسسوری که شامل هر دورنگ باشد متحد کنید مثلا روسری.
  • از ترکیب رنگ ها نترسید. شما می توانید با یک ریسک استایل خود را شخصی کنید.
  • و توصیه آخر این که با مطالعه و مشاهده آثار هنری درک خود را از رنگ ها افزایش دهید.

مطالب مرتبط:

1- چه رنگ لباسي انتخاب کنم؟

2- تبديل شدن به يک خانم جذاب

3- اصول رنگ بندي لباس ها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :