با لباس زنانه قرمز چی بپوشیم؟

0

قرمز از مهم ترین رنگ‌ها در زمینه طراحی لباس و مد به شمار می‌رود. کسانی که به قرمز علاقه دارند افراد قدرتمندی هستند و از انرژی سرشاری برخوردارند. به گونه‌‌ای که ذخیره انرژی آنها نا‌تمام به نظر می‌‌رسد. این رنگ قدرت حیات، نیرو، اراده و هوشیاری را افزایش می‌دهد. با همه این ویژگی‌ها پوشیدن لباس قرمز کار چندان ساده‌ای نیست. با لباس زنانه قرمز چی بپوشیم؟

کارشناسان مد و استایلیست‌ها می‌گویند که برای بیشتر مشتریان آن‌ها پوشیدن رنگ قرمز غیر ممکن به نظر می‌رسد اما آن‌ها با رعایت و توصیه نکاتی این کار را برای آن‌ها ممکن می‌کنند و نتیجه همیشه مشتریان را غافلگیر و هیجان زده می‌کند. راه‌های مختلفی برای پوشیدن لباس زنانه قرمز اعم از لباس مجلسی و یا مانتو و … وجود دارد که به ترتیب آن‌ها را بیان می‌کنیم:

پوشیدن رنگ قرمز با رنگ‌های خنثی

اگر می‌خواهید قرمز بپوشید اما زیاد جلب توجه نکنید این ترکیب مناسب ترین انتخاب است به ویژه برای لباس‌های بیرون به راحتی می‌توان از این ترکیب استفاده کرد مثل مانتوی خاکستری و شال قرمز.

پوشیدن رنگ قرمز با رنگ‌های هم خانواده

رنگ‌های زیادی در طیف رنگ قرمز قرار می‌گیرند مثل صورتی، زرد، قهوه‌ای، طلایی، زرشکی، بنفش و نارنجی که می‌تواند ترکیب رنگی جذابی به وجود آورد. از این ترکیب رنگ برای لباس مجلسی خود استفاده کنید.

پوشیدن رنگ قرمز با طیف‌های مختلف آبی

ترکیب قرمز با آبی همیشه زیبا و خاص است و باعث می‌شود این دو رنگ به زیباترین شکل دیده شوند. از تیره ترین تا روشن ترین طیف آبی را می‌توان در کنار قرمز به کار برد. به طور مثال شلوار جین آبی و پالتوی قرمز.

با لباس زنانه قرمز چی بپوشیم؟

پوشیدن رنگ قرمز با طیف‌های رنگ مکمل آن

طیف سبز طیف مکمل قرمز محسوب می‌شود و برای کامل کردن رنگ قرمز می‌توانید از طیف‌های مختلف سبز از سبز کمرنگ و سبز چمنی گرفته تا سبز تیره.

سرتاپا قرمز

استایلی که برای مجالس و مهمانی‌ها می‌تواند توصیه مناسبی باشد.

با لباس زنانه قرمز چی بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس‌ها

2- ست کردن رنگ لباس

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :