چگونه دامن را پالتو ست کنیم؟

پوشیدن دامن در فصل‌های سرد سال ترند شده است. این راهنما به شما در انتخاب دامن مناسب و ست کردن آن کمک خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط:

۱- پالتوی قرمز را چگونه ست کنیم؟

۲- نحوه صحیح لباس پوشیدن برای فصل پاییز

۳- مدل‌های مانتو بارانی دخترانه و زنانه

 

اندام

قبل از اینکه این نوع استایل پاییزی/زمستانی با دامن را انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که دامن می‌تواند ادام شما را درشت‌تر از حالت عادی نشان دهد. پس اگر اندامی درشت یا تپل دارید، این استایل به شما پیشنهاد نمی‌شود.

 

چه دامنی انتخاب کنم؟

برای این نوع استایل دامنی بلند را انتخاب کنید. این بلندی می‌تواند کمی بالاتر از مچ پا تا نوک پا متغیر باشد. بهتر است دامن، گشاد و آزاد باشد و جنس پارچه آن کلفت و گرم باشد. اگر از پوشیدن دامن بلند خوشتان نمی‌آید، می‌توانید دامنی کوتاه (تا پایین زانو) را با پالتویی بلند و ساق بپوشید البته به شرطی که رنگ دامن و ساق متضاد نباشد (مثلا هردو مشکی باشند).

 

شومیز و پالتو با دامن

ایده اول ما این است که با دامن هود یک شومیز مناسب بپوشید. سپس پالتویی با بلندی روی زانو انتخاب کرده و دکمه‌های آن را باز بگذارید.

 

پیراهن ماکسی و پالتو با دامن

ایده دوم ما این است که یک پیراهن ماکسی بلند (تا نوک پا) را با یک پالتو کمربنددار بپوشید و کمربند پالتو را ببندید.

 

بافت و ژاکت زیپ‌دار با دامن

ایده سوم ما مقداری متفاوت و مخصوص خانم‌های خاص پسند است. بافتی گشاد به همراه پالتویی کوتاه یا ژاکتی زیپ دار بپوشید. جلوی ژاکت را باز بگذارید.

 

چه کفشی بپوشم؟

بسته به نوع استایلتان، سه نوع کفش برای دامن بسیار مناسب هستند؛ کفش‌های پاشنه‌بلند درشت، بوت‌های تخت و درشت (مانند بوت‌های دکتر مارتینز) و کتانی.

 

نویسنده: روشنک ملکی

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :