نکات کاربردی انتخاب کلاه شاپو

0

مردان می‌توانند برای جذابیت و ایجاد یک استایل مردانه خاص از انواع کلاه‌ها استفاده کنند. کلاه به عنوان یک اکسسوری خاص می‌تواند به کار برود. کلاه فدورا یا شاپو یکی از این اکسسوری‌ها است که برای سبک‌های رسمی مناسب است. انواع این نوع کلاه در بازار وجود دارد. کلاه شاپو کلاهی رسمی و لبه‌دار است که اطراف آن به طرف بالا خمیدگی دارد. معمولا نواری مشکی هم دور کلاه قرار گرفته است. همچنین بالای کلاه هم دارای یک گودی است. این ویژگی‌ها این کلاه را از مدل‌های دیگر جدا می‌کند. اما خیلی از آقایان از پوشیدن این نوع کلاه ترس دارند و نمی‌دانند چطور میتوانند با کلاه شاپو استایلی مناسب و شیک داشته باشند. چی بپوشم در این مقاله، روش انتخاب کلاه شاپو و نحوه هماهنگ کردن آن با لباس‌های دیگر را بیان می‌کند.

شاید سوال پیش بیاید که معمولا کلاه‌های شاپو مدل‌هایی مشابه دارند و پوشیدن آن‌‌ها با هر لباسی ممکن است زیبا به نظر نرسد، اما باید بگوییم پوشیدن این کلاه به هر سبکی می‌تواند ظاهری متفاوت و خاص ببخشد. همچنین پوشیدن این کلاه اصولی دارد که بهتر است رعایت گردد. بهترین راه انتخاب یک کلاه شاپوی مناسب، امتحان تعداد زیادی از آن‌هاست، تا ببینید کدام کلاه با چه رنگ و مدلی برای شما مناسب‌تر است.

رنگ کلاه شاپو

کلاه شاپو تنوع رنگ بالایی دارد، اما بهتر است از رنگ‌های خنثی برای این نوع کلاه استفاده شود. استفاده از کلاه شاپو با رنگ‌های خیلی روشن، توجه‌ها را بسیار جلب می‌کند که این اصلا خوب نیست. کلاه شاپو با رنگ مشکی، خاکستری، قهوه‌ای بسیار مناسب است.

جنس کلاه شاپو

کلاه شاپو با جنس‌های مختلف برای مشتریان ارائه می‌گردد. انتخاب جنس این نوع کلاه به فصل و آب و هوا بستگی دارد. انواع کلاه خنک و سبک از جنس حصیر، برای فصل گرم مناسب است.

لبه و ارتفاع کلاه شاپو

لبه کلاه شاپو کمی به سمت بالا خمیدگی دارد که باید توجه داشته باشید این خمیدگی مناسب صورت شما باشد. توجه کنید که برای صورت‌های کشیده‌تر بهتر است از کلاه‌هایی که لبه کوتاه‌تری دارند استفاده کنید و برای صورت‌های کوچک و گرد، از کلاه‌هایی که لبه بلندتری دارند استفاده کنید. اما در مورد ارتفاع کلاه می‌توان گفت قانونی وجود ندارد و می‌توانید بنا بر سلیقه خود یک کلاه شاپو انتخاب کنید. سعی کنید کلاهی اندازه سر خود انتخاب کنید تا جذابیت خود را حفظ کند و نامتناسب و عجیب و غریب جلوه نکند.

چطور کلاه شاپو بپوشیم؟

کلاه شاپو را چطور بپوشیم؟

معمولا استفاده از یک کلاه فدورا یا شاپو با رنگ تیره همراه یک کت و شلوار بسیار جذاب و خاص به نظر می‌رسد. بهتر است همراه کت و شلوار خود از یک جلیقه هم استفاده کنید تا کلاه شاپو متناسب‌تر به نظر برسد. از رنگ‌های روشن کلاه شاپو، بهتر است همراه یک ست اسپرت استفاده کنید. یک کلاه رنگ روشن مثلا به رنگ خاکستری و یا سفید، بهتر است با یک شلوار جین تکمیل شود.

چطور کلاه شاپو بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

۱- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

۲- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :