کفش‌های کانورس را با این لباس‌ها بپوشید؛ رفیق بی‌کلک کانورس

کفش‌های کانورس جزو دوست داشتنی‌ترین و البته راحت‌ترین کفش‌ها هستند. این کفش‌ها نه به جنسیت شما اهمیت می‌دهند و نه به سن و سال تان، آن‌ها قلب بزرگی دارند که قلب دوم شما را در خودشان جای می‌دهند! اما واقعا چطور باید راحتی این کفش‌ها را با تیپی که می‌زنیم هماهنگ کنیم تا خودمان از خودمان بیشتر لذت ببریم؟!

ad banner

عروس با کفش کانورس

ست کردن کفش کانورس

یکی از مشکلات جشن عروسی بدون شک کفش عروس است؛ البته نه همه کفش‌ها اما به دلیل طولانی بودن زمان هر کفشی می‌تواند بلای جان عروس باشد، جز دوست عزیزمان کانورس! ممکن است در تصورتان چنین چیزی نگنجد اما کافی است امتحان‌اش کنید تا ببیند یکی از انتخاب‌های درست برای شب عروسی است که می‌خواهید نهایت لذت را از آن ببرید.

شلوار جین تنگ و کفش کانورس

ست کردن کفش کانورس
شلوار جین‌ها تنگ هم به قول نسل امروز خورِ کفش کانورس هستند. ما به شما توصیه می‌کنیم یا هر دوی اینها را تهیه کند و یا اگر یکی‌اش را دارید با اضافه کردم، دیگری کامل‌اش کنید. در این مدل هیچ فرقی ندارد که چه رنگ شلواری را انتخاب کنید؛ سفید، مشکی طوسی و قرمز همه با کفش کانورس رابطه خوبی دارند.

شلوارک و کانورس با تی شرت طرح دارد

ست کردن کفش کانورس

شلوارک و کانورس بسیار باهمدیگر جور هستند؛ مخصوصا اگر شلوارک شما از جنس لی باشد و تی شرت گرافیکی هم انتخاب کنید؛ ظاهر خود را متحول می‌کنید.

تیپ رسمی با کانورس غیر رسمی

ست کردن کفش کانورس

همین بالا مثال‌اش را زدیم؛ لباس عروس! از این رسمی‌تر نمی‌شود لباس پوشید آن هم با کفش تخت کانوس. خلاصه اینکه اگر صبح جلسه دارید و عصر می‌خواهید با دوستانتان بیرون بروید؛ کانورس مورد علاقه‌تان را بپوشید و به دنیا بگویید که راحتی انتخاب شماست!

کانورس پلنگی و تیپ زنندگان شیر

ست کردن کفش کانورس

کانورس درست است که مدل‌های اولش تک رنگ بودند اما این روزها آنقدر طرح‌های مختلف و البته پلنگی به آن‌ها اضافه شده که حسابی به شما قدرت انتخاب و مانور می‌دهد.

کت‌های گشاد و بارانی بلند با کانورس

ست کردن کفش کانورس
صبح بیدار می‌شوید و سردتان است. میانه‌های بهار است و هوا ابر و باد است؛ کت گشاد و یا بارانی شمعی یا هر جنس دیگری را بیرون بیاورید و چشم بسته با کانورس توی جا کفشی ست کند. راه بیافتید و منتظر نگاه تحسین‌آمیز اطرافیانتان باشید!

مهمانی دوستانه و کانورس رفیق

ست کردن کفش کانورس
می‌خواهید به یک دورهمی بروید و شک دارید پیراهن اسپرت بپوشید یا نه! شک نکنید و با یقین پیراهن را با کانورسی که تازه خریده‌اید و یا تازه در ماشین لباس شویی انداخته و شسته‌اید ست کنید!

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :