حلقه گیرکرده در انگشت را به آسانی درآورید

0

پیدا کردن حلقه یا انگشتری که کاملا اندازه شما باشد و علاوه بر آن به راحتی در انگشت شما قرار بگیرد و به راحتی خارج شود اما نیافتد کار غیرممکنی به نظر می‌رسد. گهگاهی ممکن است حلقه به راحتی در انگشت قرار بگیرد اما به دلیل تنگ بودن، چاق شدن یا ورم انگشت نتوان آن را به راحتی خارج کرد. مردم برای حل این مشکل راه حل‌های مختلفی سراغ دارند مثل استفاده از کف صابون یا حتی بریدن انگشتر! ما این کار را توصیه نمی‌کنیم بلکه در این مقاله می‌خواهیم روشی را آموزش دهیم که با استفاده از آن حلقه گیرکرده در انگشت را به آسانی درآورید. 

اگر مدت طولانی از حلقه خود استفاده می‌کنید و آن را درنمی آورید احتمال گیر کردن حلقه در انگشت بیشتر است چون باعث ورم انگشت و بزرگ‌تر شدن آن می‌شود پس بهتر است چند وقت یکبار حلقه خود را خارج کرده و به انگشتان خود ورزش بدهید. به هر حال اگر حلقه در انگشتانتان گیر کرد از این روش استفاده کنید:

توصیه مهم: اگر به دلیل آرتروز دچار ورم مفاصل شده‌اید این روش توصیه نمی‌شود.

برای انجام این کار به یک نخ دندان معمولی که روکش وکس دارد و یک فرد که به شما کمک کند نیاز دارید. ابتدا دست خود را با آب خیلی سرد بشویید تا رگ‌های دست منقبض شوند. نخ دندان را به سمت داخلی دست و به طرف بازو داخل حلقه کنید. طرف کوتاه‌تر نخ دندان را که سمت کف دست شما با دست دیگر بگیرید و از دوست خود بخواهید تا طرف دیگر را خیلی تنگ چندین بار به دور بند انگشت شما بپیچد. سپس سمت کوتاه‌تر نخ دندان را بگیرید و به سمت بالای انگشت بکشید. خواهید دید که حلقه به سمت بالا حرکت کرده و به آرامی از دست خارج می‌شود.

حلقه گیرکرده در انگشت را به آسانی درآورید

حلقه گیرکرده در انگشت را به آسانی درآورید

مطالب مرتبط:

۱- تاریخچه حلقه ازدواج

۲- ۵ برند جواهرات که شاید آن‌ها را نمی‌شناسید

۳- ۱۷ مدل انگشتر تک نگین که مُد هستند

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :