راز خوش قیافه بودن در زمان بیماری

0

با سرد شدن هوا سرماخوردگی هم در کمین شماست و علاوه بر درد و ناراحتی ناشی از بیماری خراب شدن قیافه و ظاهر نیز از عوارض ناخوشایند بیماری های فصلی است. معمولا فردی که بیمار است حوصله رسیدگی به ظاهر خود را ندارد و سرخی چشم و رنگ پریدگی و سایر مشکلات چهره فرد را داغون خواهد کرد. اما راز خوش قیافه بودن در زمان بیماری چیست؟ با انجام چند ترفند ساده که یک فرد ناخوش هم به راحتی می تواند انجام دهد می توانید در روزهای بیماری نیز خوش قیافه باشید. 

هایلایت کنید

کانسیلر یا هایلایت کننده محبوب خود را بردارید و قسمت هایی از صورت را که دچار عوارض بیماری شده مثل زیر چشم ها و گوشه بینی بپوشانید. این کار سرخی اطراف بینی و گودی زیر چشم را می پوشاند و ظاهر چهره شما را بهتر می کند.

ژل ابرو بزنید

یک ابروی مرتب و بالا رفته می تواند شما را سرحال و جذاب نشان دهد اما یک فرد ناخوش شاید حوصله تمیز کردن ابروهای خود را نداشته باشد. چاره کار استفاده از ژل ابرو است. ژل را به صورت عمودی به موهای ابرو بزنید و آن را با دست مرتب کنید.

راز خوش قیافه بودن در زمان بیماری

قاشق سرد

اگر بالای چشمانتان پف کرده است که از عوارض بیماری است می توانید با یک قاشق فلزی که در فریز گذاشته اید این پف را تا حدود زیادی برطرف کنید. پشت قاشق را بالای پلک ها قرار دهید و چند ثانیه استراحت دهید.

لب های براق

خشکی لب ها از دیگر عوارض بیماری است که شما را ناخوش و مریض نشان می دهد. استفاده از برق لب باعث می شود لبا های شما شاداب تر و سالم تر به نظر برسد.

درمان رنگ پریدگی

رنگ پریدگی و زردی ناشی از بیماری را می توان با کمی رژ گونه ملایم برطرف کرد. رژگونه را به قسمت برجسته گونه های خود بزنید و محو کنید. اگر رژ گونه ندارید می توانید از رژ لب معمولی استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- چطور بعد از یک شب بیخوابی خوش تیپ باشیم؟

2- برای عکس های خانوادگی چی بپوشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :